עבור לתוכן
Vortex

אשכול בקשת חנינות על באנים לצמיתות

30 תגובות באשכול זה

פ×ר×× ×××× ×שר××

משתמשים יקרים שלום רב,
באשכול זה נעבור על בקשת חנינות לבאנים לצמיתות הניתנו בשרת.

קריטריון מרכזי לחנינות: עברו לפחות 12 חודשים מרגע נתינת הבאן עד היום וכמובן גם שאתם הבעלים של המשתמש שנמצא בבאן.

אשכול בקשת חנינה לבאן עבר [שמגיבים כאן באשכול]:

ציטוט

ניק שחקנ/ים הנמצאים בבאן:
סיבת הבאן:
קישור לאשכול הבאן:
הבעת חרטה ותוספות על ידכם:

לאחר ששלחתם את זה באשכול, אתם שולחים לי או לאליעד בפרטי את הטופס הבא [ללא שליחת הטופס לא נטפל באשכול, כנ"ל גם אם הוא לא יהיה נכון!]:

ציטוט

ניק שחקן הנמצאים בבאן:
שם משתמש:
סיסמא:
מייל:
מספר פלאפון המקושר למשתמש:

אופן חנינת המשתמש יתבצע בהליך הבא:

שלב 1: בקשת החנינה - אתם שולחים את הטופס המלא כאן באשכול + בהודעה פרטית אליי / אליעד.
שלב 2: המתנה לצוות ההנהלה הגבוהה שנעבור על הפנייה שלכם.
שלב 3: תשובה מצוות ההנהלה הגבוהה -

התשובות שתוכלו לקבל הן אחת מהבאות:
1. הבקשה אושרה [ללא ערבות] 
2. הבקשה אושרה אך יש צורך בשחרור בערבות של השחקן [דוגמא לערבות:  ניק השחקן / חפצים שתצטרכו להוסיף / הורדת ריסטים].
3. הבקשה אושרה חלקית [עם או בלי ערבות, לדוגמא אם ביקשתם לחנון כמה משתמשים ואישרנו רק חלק מהמשתמשים].
4. הבקשה נדחתה [ההנהלה לא מתחייבת להסבר על כך, האשכול הינו בונוס, ולכן אין גם מה להתלונן, אנחנו לא אלה שעברנו עבירה ונענשנו בבאן].

הערות כלליות:

* אין להגיב כאן עם תגובות חוץ מטופס מסודר, אין להגיב על תשובה שלנו - במידה ואתם צריכים לשלם בערבות עבור השחרור יש ליצור קשר בפרטי עם דור / אליעד *
* בקשה שתוגש מספר פעמים / התנהגות לא ראויה מצד האדם שהגיש אותה כמו ספאם בפורום / בפניות בפרטי בנושא הפנייה שלו, אנו נפסול את הבקשה שלו *
* התהליך לא פשוט, ודורש בדיקות ארוכות לכל משתמש ומשתמש שמגיש בקשה ולכן יש להתאזר בסבלנות [!!!] - משתמש שיציק לנו בנוגע לבקשה שלו לא יקבל אפשרות חנינה *

* האשכול ינעל ב31.8.18 *

המשך יום נעים,
צוות ההנהלה

• עצוב 1

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ניק שחקנ/ים הנמצאים בבאן: beb788 , KUKH,, vbrh, yuyu89, frinds15
סיבת הבאן: פרסום שרת מתחרה
קישור לאשכול הבאן:

הבעת חרטה ותוספת:

כפי שניתן לראות הבאן מלפני 6 שנים, באותה תקופה הייתי ילד שלא היה מודע למעשיו וכמובן שלא לחוק.

היום אני חושב שהלקח נלמד כי עובדה שאני כבר משחק מאז 6 שנים ולא אירע עוד עבירה וחושב ששחרור המשתמש לא יזיק.

תודה מראש.

:)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ניק שחקנ/ים הנמצאים בבאן:God\DesTroYeR
סיבת הבאן:בוט חיים

קישור לאשכול הבאן:

הבעת חרטה ותוספות על ידכם:כמו שרשמתי באשכול ושראית דור 

באתי לבקש חנינה לשחקן שלי דסטרויר וגוד
קיבל בעבר באן על בוט חיים הבנתי את הלקח שלי התקדמתי קדימה במשחק היום אני פקח סייג'

ומשתדל לעשות את העבודה שלי על הצד הטוב ביותר ואני אשמח אם תשקלו להביא לי חנינה אני אולי יודע שזה לא היה מתאים אבל בבקשה תנסו להתחשב בי

ותוספת על ידיכם ריסטים\סטים\שחקנים

נ.ב הבאן של גוד לא היה באשמתי היה לי שותף שרב עם איתי בטלפון  ואני קניתי את השחקן הזה מי בני מהדברים שלי אני יכול להגיד לכם מה בדיוק הייתה העסקה 

נערך על-ידי Dedi-Mythical

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 37 דקות Web אמר:

האשכול תקף גם לקנסות ? 

או רק שחקנים שבבאנים?

ציטוט

* אין להגיב כאן עם תגובות חוץ מטופס מסודר, אין להגיב על תשובה שלנו - במידה ואתם צריכים לשלם בערבות עבור השחרור יש ליצור קשר בפרטי עם דור / אליעד *

נמחק...
אם אתה רוצה לשאול שאלה לעשות את זה בפרטי

מדובר אך ורק על באנים, איך יכול להיות חנינה על קנס אם אנחנו דורשים כאן בין היתר שחרור בערבות? [תשלום בחפצי משחק], תשלם בערבות לשחרר קנס..? קצת מגוחך

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ניק שחקנ/ים הנמצאים בבאן: Vader
סיבת הבאן: "פריצה". 
קישור לאשכול הבאן: https://forum.muonline.co.il/topic/538847-vader-youfundick-destroyer-באן-לתמיד/
הבעת חרטה ותוספות על ידכם: אין כלכך מה להגיד על הבאן הזה, ונוסף לזה, הסברתי לך בפרטי. אני לא אביע חרטה מהסיבה הפשוטה כי זה באן עם רשלנות מאוד רבה. 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ניק שחקנ/ים הנמצאים בבאן: DeathRow
סיבת הבאן: ספיד אק
קישור לאשכול הבאן: 

הבעת חרטה ותוספות על ידכם: אין לי יותר מדי מה להגיד, רציתי לפרוש בזמנו ובחרתי בדרך לא נכונה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ניק שחקנ/ים הנמצאים בבאן: יותר מדי אז עדיף פשוט לצרף תקישור.

סיבת הבאן: הפללה באנטי ריפ.
קישור לאשכול הבאן: 

הבעת חרטה ותוספות על ידכם: דור יודע על המקרה אין לי ממש מה להוסיף אני ניסיתי והוכחתי בעבר אבל לא היה יחס ,אז מה יש לי כבר להפסיד פה חח שיהיה בהצלחה צד חכם עושים בשביל הקהילה מקווה שהסייגים יחזרו למצב הקודם.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ניק שחקנ/ים הנמצאים בבאן:UnLike
סיבת הבאן:ספיד
קישור לאשכול הבאן:

הבעת חרטה ותוספות על ידכם:לא אני הייתי אחראי על הבאן הזה בנאדם שנתתי לו גישה ביצע תעבירה אני ידוע כאחד ללא עבר

כמובן שברגע שנודע לי לקחתי אחריות על זה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ניק שחקנ/ים הנמצאים בבאן: AssSmasher  IncRease
סיבת הבאן: האקים
קישור לאשכול הבאן:

הבעת חרטה ותוספות על ידכם:  ההיתי ילד, עברו 7 שנים מאז. גדלתי התבגרתי הבנתי תטעויות ומה שעשיתי.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 15 שעות nipox22 אמר:

יש לי משתמש כולו בבאן ביגלל אח שלי הקטן זה הי לפני 7 8 שנים לא יודע בדיוק מה הוא עשה

וחושב שזה אחלה עונה 8 7 שנים וכבר מספיק חחח

עוד פרטים יכול לתת בפרטי תודה

לענות לפי הטופס או לא לענות בכלל

בנוגע לבקשות שלכם - אנחנו נתחיל לעבור על מי ששלח לי פרטים לפי הטופס בה"פ, מי שלא שלח לא נעבור על הבקשה שלו [מי ששלחו הם: ComboTime, מלכיאל, Uchihaltachi, MataN456, AssSmasher]

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים