עבור לתוכן
BlueRip

סקאם
סקאמר מסריח

5 תגובות באשכול זה

שמי בשרת הוא בלו ריפ ..לפני כחודש התחלתי לעשות עסקה עם השחקן מרוקאי  העסקה התעכבה כי לא היה לי מחשב למרות שחצי מהעסקה כבר בוצעה(העברתי לו ציוד באמיו בתמורה לכסף בפוקר)הבאתי לו את רוב הציוד שלי ב"מלוכלך" והוא לא העביר לי כי לא היה לי גישה למחשב כמעט חודש.

עכשיו הוא אמר לי שהשחקן שלו בבאן והוא שינה ניק לניק מחורבש ודיבר איתי דרכו יש לו עוד כמה שחקנים שבבאן על סקאם אני לא מוצא את האשכול(סקאם שעשו עליו הוא טוען גם על עסקה בפוקר והוא בבאן הגנה עם זה יעזור לאתר את הבן אדם) ואני מכיר רק את השם מרוקאי לא מצאתי אותו עוד בשרת /בפורום את התלונה נגדו.

דיברנו היום דרך הפייסבוק(משתמש פקטיבי) קבענו שהוא יעביר לי ביל ו100 מיליון ואני בתמורה אתן לו את מה שסיכמנו שנשאר סקאל+הכל ורייגן+הכל והבן אדם עשה עליי סקאם ומחק את השחקן ונעלם אשמח לעזרה תודה בלו ריפ

למרות שהוא מחק את השחקן הניק האחרון שהוא היה מחובר בו זה  fwgwgw ויש לו עוד שחקנים חוץ מהראשי שגם בבאן זה לא פעם ראשונה שהוא עושה סקאם עם צריך אפרט במדויק מה עוד הוא לקח לי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בלי סרטון של הסיכום עסקה או כדומה אין לנו אפשרות לטפל בסקאמים של עסקאות חוץ.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אין לי צילום של העסקה צילמתי וזה לא שמר לא צילמתי דרך המשחק אלא CNTL+PRINT SCREEN וזה לא עבד לצערי אין לי תמונות במחשב הזה אני יבדוק עם יש לי עם הניק המקורי שלו במחשב השני כרגע חוץ ממה שרשמתי אין לי עוד פרטים עליו הוא בפורום הגיש תלונה גם על סקאם בפוקר ומאוד חשוב לי הציוד הזה...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תמונות לא עוזרות לי החוק אומר מאוד ברור שההוכחות יובאו בסרטון בעסקאות חוץ.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים