עבור לתוכן
Repetition

למנהל הגיאמים
לגבי הבאן ב Fancy -לדור Vortex-

4 תגובות באשכול זה

שלום דור,

חבר שלי פה קיבל באן בשחקן Fancy לפי האשכול הזה 

קודם כל הבן אדם לא השתמש בבוט בוא נגיד קרתה לו "תקלה".

באותו זמן שאדמירד תקף אותו החבר לא תקף את אדמירד הוא מילא חיים בגלל שאדמירד תקף אותו והוא שם לב שנתקע לו ובאותו זמן הוא רשם "נתקע" באמצע ודבר כזה כן יכול לקרות.

אני מכיר תבן אדם הזה טוב מאוד והוא גם גר באותו עיר שאני גר והבן אדם לא יודע מה זה בוט חיים, הוא סתם נכנס לאמיו בשביל לשחק קרבות פעם בכמה חודשים אצל אח שלו הקטן, והשחקן הזה של אח שלו והמחשב שלו איטי אז התקיעה הזאת קרתה ולאחר מכן שאח שלו  ראה שהעלו את זה על השחקן שלו הוא העביר את החפצים מהלחץ ולא ידע את חומרת המעשה.

רציתי לדעת אם אפשר להוריד את הבאן בשחקן ואם לא תהיה אפשרות לפחות להתחשב בבן אדם ולהוריד לו את הבאן בשביל שיעביר את החפצים ושרק Fancy יקבל את הבאן ובשאר השחקנים להוריד כי בכל מקרה הפליטה יצאה מהשחקן הזה.

מבקש שתתחשב דור.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

במידה ומישהו מקליד ואז ממלא חיים / אפילו נתקע מכל סיבה שהיא, המחשב עובד לפי הקלט שהוזן לו - אין שום מצב בעולם [פסיכולוגית / פיזיולוגית] שביד אחת תקליד / הוא יקליד, וביד השנייה תמלאו חיים, למה? כי שהיד על המילוי חיים היא מסתירה 1/2 מהמקלדת ואתה צריך להבין בתור בנאדם שלא הגיוני שתקליט מתחת ליד השניה בזמן שאתה ממלא חיים [אתה יכול לבדוק אותי גם אם אתה רוצה] במידה והיה מדובר במשהו גבולי יש מצב שהייתי מתחשב, אגב, אם היה לאג והוא הקליד ואז מילא חיים היה אמור לצאת דבר כזה:

שלום/'ק/'ק/'ק/'ק - ועל דבר כזה בחיים לא הייתי נותן באן, הוא קיבל באן מעבר לנדרש כי הוא העביר גם את החפצים מהשחקן [שזה אגב גם קצת מפליל אבל אני ממש לא מסתמך על זה], חבר שלך קיבל באן כי הוא הקליד והתערבב לו בו זמנית התווים של המילוי חיים במילה שהוא רצה להקליד, האם זה יכול להיות רק מבוט? לא - זה גם יכול להיות מאקרו / 2 מקלדות וכו', ככה שאני בטוח שגם אם אתה בטוח שהחבר לא יודע מה זה בוט, כנראה שיש לו מקלדת / עכבר גיימינג, כך או כך הבאן לא יורד בצורה כזו - הדרך היחידה שאני מוכן להתפשר כאן זה לדבר איתו במשחק, להחרים את כל מה שהוא העביר מהשחקן הראשי שבו הוא פלט, הוא יקנס בחפצים נוספים על ה"מהלך" הזה שהוא עשה כאן, ואז אולי אחליט על הורדת הבאנים הנוספים.

בנוגע להורדת באן לשחקן שפלט, יש אפשרות להוריד ריסטים ולמחוק חפצים [בלי קשר למה שרשמתי לעיל^], וזה יפתח רק אם הבנאדם יחליט לבצע את הדברים שאמרתי למעלה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שיצור / צור איתי קשר בפרטי לטובת התחלת התהליך הזה, אני צריך אותו איתי זמין במשחק בשביל לעשות את זה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים