עבור לתוכן

Recommended Posts

ערב טוב!
לא יודעת למה אומרי הזה נטפל אליי (גם כשהוא מדבר עם שותף שלי בן הוא לא מפסיק להזכיר את שמי)
אבל מדובר באדם שלא יודע לגמרי עד הסוף מה הוא אומר, לכן אני פותחת את האשכול! 

באשכול שלו [קישור] הוא מציין את הניקים שלי וטוען שכולם נמצאים בויאיפי, 
אני עושה ויאיפי לשחקנים שאני מוצאת לנכון, מאמנת בשיתוף עם אנשים נוספים (בן ובחלק מהפעמים גם ניסים היה על השחקנים). כמות הספוטים תואמת את כמות השחקנים שאנחנו מאמנים.
זה לא אמור לשנות לאומרי אם אני מאמנת כמה שחקנים (לדוגמא 5) או ש-5 אנשים שונים יתאמנו, הרי גם כך הספוטים יהיו תפוסים......

רוב השחקנים שאומרי (שאני חייבת לציין שמאוד בקיא בניקים שלי שזה טיפה מטריד חח) ציין אלו שחקנים שעשיתי להם פול ממזמן ואינם נמצאים עוד בשרתי הויאיפי!
על הדרך: אומרי, אם אי פעם תרצה לקנות אימון גישה ממני כי אני מאמנת הרבה יותר מהר ממך - דבר איתי ;)
בהודעה של אומרי הוא ציין ניקים שנמצאים באותו משתמש (משפחה באותו משתמש) - אז לא מבינה למה הוא מתפלא שלכולם יש ויאיפי הרי מדובר באותו יוזר.
שניים מהניקים שציין כבר לא פעילים עוד מלפני שנגמרה תחרות הריסטים (מעל חודש).

גם בן וגם אני אף פעם לא כייסנו לא לאומרי ולא ל"שלל החברים שלו" (שרת ויאיפי 6 ריק משחקנים. לא ברור על מי מדובר) ואם יש הוכחות להטרדה אז מדוע לא מעלה?

אין ממש פואנטה לאשכול, רק לבקש מאומרי שלא יכתוב דברים שהוא לא בטוח בהם במאה אחוז,
ולבקש מהגיאמים להסביר לאומרי שמותר לאמן כמה שחקנים במקביל, לא לכולם לוקח חודשיים לאמן שחקן אחד לפול.

המון פעמים עזבנו ספוטים לטובתך, וזכותי להפסיק לעשות לך טובות. 
אין צורך לכעוס, זה לא אישי!
תודה על הקריאה :)

נערך על-ידי Vered

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

את יכולה לראות את תגובת נדב באשכול שציינת, אני מאמין שזה אמור להספיק.

אין ממש פואנטה לאשכול אז אנעל אותו,

שיהיה יום מקסים ומלבלב :)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• הודעות בפורומים

• אשכולות בפורום

• משתמשים רשומים