עבור לתוכן
FireNight

תקופת הקורונה- דיון

תגובות מומלצות

שלום חבריי הקהילה היקרים,

לצערנו אנו חווים בימינו תקופה לא קלה אלה קשה,הנגיף שטלטל את העולם ונקרא "האויב הבלתי נראה שקשה לנצח".

בימים אלה אני מאמין שרובכם לא יוצאים מבתיכם ונשארים לצד ההורים והקרובים , יש כאן מלא אנשים שיושבים בבית ופשוט משתעממים ! 

אבל אם מסתכלים על זה מהצד החיובי,מלא אנשים העריכו את הבית שלהם ואת המשפחה,הורים יצא להם ללמוד על ילדיהם ולהתחבר איתם וההפך, במקום לצאת ולבלות עם חברים מבלים יותר זמן עם המשפחה וזה דבר שלפניי זה לא היה קיים לצערי.

אז תעסוקה בזמן הקורונה?

אני באופן אישי מוגדר כעובד חיוני בחברת התקשורת הוט מובייל לכן אני לא מרגיש כ"כ את ה"בידוד" שרובכם חווים ועוברים.

היות ויש כמה גילאים כאן , אשמח לשמוע מה אתם עושים במהלך היום, מלבד לשחק אמיו , בחיים האמתיים איך אתם מעבירים את הזמן ? האם כל יום במחשב או מקדישים יותר זמן לזמן איכות עם המשפחה ?

ספרו,שתפו ואולי גם אחרים ימצאו פריצת דרך להעביר את היום בדברים שאולי שכחו.

דיון פורה 

נערך על-ידי FireNight

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לומד משחק קצת ומחכה להשתחרר מהצבא ביום שני ואז מתחיל לעבוד בסופר ליד הבית 

הצעה שלי אליכם יש הרבה קורסים של משרד העבודה דרך האינטרנט והם בחינם ממליץ בחום לבדוק אותם 

יש בהמון נושאים מפוטושופ ואקסל ועד HTML תנצלו את זה

נקווה שתסתיים התקופה הזאת כמה שיותר מהר

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 44 דקות Ducas אמר:

לומד משחק קצת ומחכה להשתחרר מהצבא ביום שני ואז מתחיל לעבוד בסופר ליד הבית 

הצעה שלי אליכם יש הרבה קורסים של משרד העבודה דרך האינטרנט והם בחינם ממליץ בחום לבדוק אותם 

יש בהמון נושאים מפוטושופ ואקסל ועד HTML תנצלו את זה

נקווה שתסתיים התקופה הזאת כמה שיותר מהר

רעיון ששווה לאימוץ בתקופה זו ??

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

השעות שינה שלי השתנו לגמריי, בגלל החופש עכשיו זה סוג של נהפך שהלילה זה בוקר ובבוקר זה לילה.. אני יודע שזה פוגע בגוף שלי אפילו אני ישן בבוקר ובלילה ער זה משבש לי אעזה משהו בגוף הסבירו לנו משהו על זה בכתה, בקיצר מקווה מאוד לסדר את זה.. חוץ מיזה בדרך כלל ביום אני אוכל,יושב,רואה טלווזיה/סרטון ביוטיוב, יושב על הספה משחק בטלפון, מתקשר לאיזה חבר להעביר את הזמן בדיבורים חסרי משמעות. וזהו סך הכל אני חושב.. 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
האשכול הזה די ישן, אולי תפתח אשכול חדש במקום להקפיץ את זה?

הצטרף לשיחה

אתה יכול לפרסם תגובה עכשיו להירשם אחר כך. במידה ויש לך משתמש התחבר עכשיו כדי להגיב עם המשתמש שלך.

אורח
הוסף תגובה

×   הטקסט הודבק עם העיצוב שלו.   הדבק את הטקסט ללא העיצוב במקום

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע באופן אוטומטי..   הצג כקישור במקום

×   המידע האחרון שלך שוחזר.   נקה עורך

×   אתה לא יכול להדביק תמונות באופן ישיר. תעלה אותם או שתכניס תמונה מקישור.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• הודעות בפורומים

• אשכולות בפורום

• משתמשים רשומים

• המשתמש החדש ביותר

קבוצת פאפא.דיגיטל - בניית אתרים לעסקים, בניית אתרים לעורכי דין, בניית אתרים לאדריכלים

• צור חדש...