עבור לתוכן
Sad

משהו שרציתי לספר לכם קצת

תגובות מומלצות

סיפור של החודשיים האחרונים.

טוב דבר ראשון שבת שלום לכולם  מי יתן וניפטר מה קורונה ונחזור לחיים נורמליים ללא בידוד ושיגעון בימים אלה שכולם רצים ליקנות אוכל מסכות עניינים בלאגים 

ליפני שאני מתחיל מה שיש לי להגיד אם מישהו פה פשוט יסתכל על האשכול יכתוב תעש בלי אפילו ליקרוא זה פשוט יאכזב אותי אישית אז תיקחו את הכמה דקות לקרוא ולהסיק מסקנות מהאירועים הבאים שאני הולך לספר שעברו עליי ב3 חודשיים האחרונים 

ליפני תקופת הקורונה ביום בהיר. אחד התעוררתי בבוקר והלכתי לחדר אוכל(אני בצבא לוחם בחיל הים סוגר 11/3 פקל זאת אומרת 11 בבסיס 3 יום בבית) 

אחרי שאכלתי בחדר אוכל הלכתי לשקם וקניתי ממתק אחרי חצי שעה התחלתי להרגיש כאבים בבטן וזה רק הלך וגבר עם השעות בשעה 4 בצהריים הלכתי לרופא והסברתי לו שמשהו לא תקין כי אני מכיר את הגוף שלי ומשהו באמת לא תקין שם ניכנס לי לחובש שלפי אני קיבלתי מעל ומעבר קיבלתי 2 אקמולים ואמרו לי שאם אני עדיין מרגיש לא טוב לחזור עוד שעתיים ( בושה של המערכת) 

כמובן שלא יכולתי לחזור לספינה בקושי למרפאה יכולתי להגיע אז ישבתי מחוץ למרפאה כמו כלב וחיכיתי לרופא שעתיים עם כאבים ולחץ מטורף ו 100 שיחות למפקד שלי להגיד לו שזה באמת לא סתם משהו לא בסדר 

אחרי שעתיים הרופא בדק אותי ואמר לי שיש לי חשש לדלקת בתוספתן( הפנדציט.- כאבים עזים באיזור הבטן ובצדדים )

תשלחו אותי לרמבם ומיקום עברתי שרשרת של כול כך הרבה דברים (עירוי בדיקות דם אולטרסאונד וסיטי)

אחרי כל הבדיקות מצאו נוזל שמגיע הדליפה מתוספתן ושיש חשש שהוא יכול להתפוצץ ( לא שיגרתי ומסוכן ברמה גובה) ב 3 בלילה סוף סוף הלכתי לישון לבד. ובבוקר ישבתי עם חבר שהגיע לבקר אותי לזכריה למטה ואמא שלי הגיע מיפה לשם התקשרו אליי לטלפון ואמרו חי להיכנס כי הם רוצים לנתח אותי מאוד בקרוב אמא שלי הגיע  ניכנס לי לחדר ניתוח כולי בחדרה וסטרס לחץ ברמה לא נורמלית הזריקו לי את החומר הרדמה ונרדמתי.

התעוררתי בחדר התאושששות ולא ידעתי מה קורה הייתי בסטרס מהניתוח והחליטו להזריק לי זנים שאני ירגע (מורפיום)

אחרי הניתוח עברתי התעוששות בבית לשבועיים 

ששם התחלטי ליקלות את החיים שלי ואיך הם מיקרים כרגע ואיך הכל יכול להתהפך בשנייה אחת .

רמ2 ( יחידה שעוזרת לך במידה ועברת ניתוח או משהו רפואי בצבא ) בקושי נתנו לי גימילם( ימי חופש) אז הביתי צריך ללכת לביקור רופא זאת התקופה שהתחילה הקורונה 

אחותי חזרה מחול בדיוק שסיימתי את ברמ 2 שלי

וניכנסת לבידוד בבית עכשיו המפקד שלי ( בן אדם טיפה לא החלטי) בחליט שאני צריך להיכנס לבידוד לשבועיים על פי החוקים כדי לחזור לספינה שלי ניכנס לי לבידוד לשבועיים וחזרתי לבסיס אתמול אני כרגע ישן לבד אוכל לבד( מביאים לאנשים מהבודדים אוכל ומים 3 פעמים ביום בדרך כלל ) וכרגע אני מאוד בודד אך מרוצה שיצא לי להפיק את המייטב ולשנות את עצמי מקצע לקמע כדי לראות את הדברים החיובים בחיים .

אז זהו אני הייתי אני אתה הייתם אתם ומקווה שתהנו מהקריאה ולא תדפדפו.

נערך על-ידי Loophole

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

איזה מחזור אתה שאתה כל כך מופתע מהמערכת?

אני הייתי מסתכל בצבא על פציעות ודברים כאלו כמו מתנה אז אני מציע לך להסתכל על זה גם בדרך הזאת כי בסופו של דבר הכי כיף בבית

שמח לשמוע שהכל בסדר ושיהיה בהצלחה בשירות!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שמח לשמוע שבסוף הכל הסתדר ברוך השם, לא פשוט לעבור מקרה כזה ועוד בכזאת מהירות.

מאחל רק בריאות :)

ד"א התיוג שונה ל"שיתוף"

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 13 דקות MagnameNt אמר:

איזה מחזור אתה שאתה כל כך מופתע מהמערכת?

אני הייתי מסתכל בצבא על פציעות ודברים כאלו כמו מתנה אז אני מציע לך להסתכל על זה גם בדרך הזאת כי בסופו של דבר הכי כיף בבית

שמח לשמוע שהכל בסדר ושיהיה בהצלחה בשירות!

מרץ 19

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

העיקר שבסוף הכל בסדר ועברת את זה בשלום.. 

לפני 1 שעה Sad אמר:

ששם התחלטי ליקלות את החיים שלי ואיך הם מיקרים כרגע ואיך הכל יכול להתהפך בשנייה אחת .

זה למה צריך להעריך יותר את החיים ולנצל כל רגע בחיים 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
האשכול הזה די ישן, אולי תפתח אשכול חדש במקום להקפיץ את זה?

הצטרף לשיחה

אתה יכול לפרסם תגובה עכשיו להירשם אחר כך. במידה ויש לך משתמש התחבר עכשיו כדי להגיב עם המשתמש שלך.

אורח
הוסף תגובה

×   הטקסט הודבק עם העיצוב שלו.   הדבק את הטקסט ללא העיצוב במקום

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע באופן אוטומטי..   הצג כקישור במקום

×   המידע האחרון שלך שוחזר.   נקה עורך

×   אתה לא יכול להדביק תמונות באופן ישיר. תעלה אותם או שתכניס תמונה מקישור.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• הודעות בפורומים

• אשכולות בפורום

• משתמשים רשומים

• המשתמש החדש ביותר

קבוצת פאפא.דיגיטל - בניית אתרים לעסקים, בניית אתרים לעורכי דין, בניית אתרים לאדריכלים

• צור חדש...