עבור לתוכן
Halsey

ניסוח ביקורת.

תגובות מומלצות

היי קהילה יקרה,
אני חייבת את העזרה שלכם.
לאחרונה כתבתי ביקורת שלפי דעתי כן הייתה מכבדת לעומת אנשים שחשבו שהיא לא כ"כ מכבדת.
השאלה שלי היא כזאת: האם זאת ביקורת שמוצדק לתת עליה אזהרה בע"פ? 
זאת הביקורת:
"בהתחלה כשראיתי את אדיר גם MGM וגם מנהל ראשי, ממש התעצבנתי. לא הבנתי איך זה הגיוני לתת לבן אדם אחד כ"כ הרבה כח. גם אחראי על הפורום וגם על המשחק. ולא בקטע רע, חשבתי שעדיף לתת תפקיד אחד לכל בן אדם, ככה שאנשים שונים יעמדו בכל תפקיד ושלא יהיה בן אדם אחד שיחליט על הכל. 
עכשיו הדעה שלי השתנתה... אני מעדיפה את אדיר גם בתור מנכ"ל וגם בתור מנהל ראשי. 

אף פעם לא הייתה לי את המחשבה הזאת שהמצב יכול להיות הרבה יותר גרוע. 
כנראה שהייתי צריכה להעריך אותו קצת יותר. זה כנראה מסר בשבילי ובשביל כולנו. להתלונן זה הכי קל, להודות זה תמיד יותר קשה"

טופס התשובה:

1. האם זאת ביקורת שמוצדק לתת עליה אזהרה בע"פ: כן\לא
2. מהו החלק שהפריע לביקורת לעבור כ-ביקורת מכבדת: אם אין אז לא, אם יש תנמקו. 
3. כיצד הייתם כותבים את הביקורת באופן שונה מאיך שאני כתבתי אותה אם אותה המשמעות כך שתצא ביקורת מכבדת:

עריכה:

איפה הביקורת שלי נכתבה: https://forum.muonline.co.il/profile/65803-nadav/?status=1334900&type=status

נערך על-ידי Halsey

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ברור שתקבלי על זה אזהרה את יורדת  עליו ומזלזלת בו למה הוא מנהל פורום ומשחק זה התפקידים שלו והוא מתאים אליהם כמו כפפה הוא השקיע הרבה מהזמן שלו גם לעזור לנו בפורום וגם במשחק והוא איכשהו קיבל לתפקידים האלה אז למה שנכפיש אותו ושנזלזל בו מאחורי הגב? מגיע לו התפקידים האלה כל מי שמזלזל בו כולל את יענש

הייתי אומר שמתי שהפורום והמשחק יתפתחו יוסיפו עוד אנשים לצוות והעבודה שלו תיהיה קלה יותר לא יותר מזה.. 

נערך על-ידי Force

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זה פחות ביקורת ויותר דעה..

אם את רוצה לבקר מישהו על דברים שמפריעים לך,

הייתי מציע שתבקרי דברים ספיציפיים בהתנהלות שמפריעים לך,

ולספק פתרון שלדעתך הוא הפתרון הנכון או לחילופין הדרך שהיית מצפה ממנהל לנהוג

מנסיוני כאן בעבר ומהחיים עצמם (גם בצד המבקר וגם במבוקר)

זה מבורך לתת ולקבל ביקורת(!) אבל צריך לדעת לעשות את זה:

כמה שיותר מקצועי

וכמה שפחות אמוציונלי

בהצלחה :)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 31 דקות Force אמר:

ברור שתקבלי על זה אזהרה את יורדת  עליו ומזלזלת בו למה הוא מנהל פורום ומשחק זה התפקידים שלו והוא מתאים אליהם כמו כפפה הוא השקיע הרבה מהזמן שלו גם לעזור לנו בפורום וגם במשחק והוא איכשהו קיבל לתפקידים האלה אז למה שנכפיש אותו ושנזלזל בו מאחורי הגב? מגיע לו התפקידים האלה כל מי שמזלזל בו כולל את יענש

הייתי אומר שמתי שהפורום והמשחק יתפתחו יוסיפו עוד אנשים לצוות והעבודה שלו תיהיה קלה יותר לא יותר מזה.. 

לא חושבת שהבנת את הביקורת שלי... אם היית מקדיש קצת יותר זמן אז אולי כן היית מצליח להבין.
ולכן אסביר לך אותה:
לא משנה מי היה עומד בתפקידים האלה - עניין הביקורת שלי הייתה שלכל בן אדם אחד - תפקיד אחד (פיצול בכוחות)
אני אישית לא חושבת שזה נכון לתת לבן אדם אחד להיות אחראי על כמה דברים. כמו שלדוגמה לא הייתי רוצה שרק איתי יהיה אחראי על הכל ושלא יהיו פקחים לא גיאמים ולא מנכלים או עוזרים. אני מעדיפה תפקיד אחד - בן אדם אחד (ככה שיהיה עוד למי לפנות במידה ואופן הטיפול לא מקובל)
שלא לדבר על זה שהביקורת שלי היא לא כלפי אדיר, אלא כלפי מישהו אחר אבל שיהיה. מציעה לך לקרוא שוב פעם את מה שרשמתי ואולי לראות בסוף למה אני מתכוונת. (אגב כתבתי את זה לאדיר בפרטי והוא אמר שזה לא פגע בו.. אני חושבת להיפך, שזה בכלל העלה לו - כי הדעה שלי השתנתה לגביו)

לפני 17 דקות Crash אמר:

זה פחות ביקורת ויותר דעה..

אם את רוצה לבקר מישהו על דברים שמפריעים לך,

הייתי מציע שתבקרי דברים ספיציפיים בהתנהלות שמפריעים לך,

ולספק פתרון שלדעתך הוא הפתרון הנכון או לחילופין הדרך שהיית מצפה ממנהל לנהוג

מנסיוני כאן בעבר ומהחיים עצמם (גם בצד המבקר וגם במבוקר)

זה מבורך לתת ולקבל ביקורת(!) אבל צריך לדעת לעשות את זה:

כמה שיותר מקצועי

וכמה שפחות אמוציונלי

בהצלחה :)

מכבדת, תודה. 

עריכה:

איפה כתבתי את הביקורת שלי: https://forum.muonline.co.il/profile/65803-nadav/?status=1334900&type=status

נערך על-ידי Halsey

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת Halsey אמר:

לא חושבת שהבנת את הביקורת שלי... אם היית מקדיש קצת יותר זמן אז אולי כן היית מצליח להבין.
ולכן אסביר לך אותה:
לא משנה מי היה עומד בתפקידים האלה - עניין הביקורת שלי הייתה שלכל בן אדם אחד - תפקיד אחד (פיצול בכוחות)
אני אישית לא חושבת שזה נכון לתת לבן אדם אחד להיות אחראי על כמה דברים. כמו שלדוגמה לא הייתי רוצה שרק איתי יהיה אחראי על הכל ושלא יהיו פקחים לא גיאמים ולא מנכלים או עוזרים. אני מעדיפה תפקיד אחד - בן אדם אחד (ככה שיהיה עוד למי לפנות במידה ואופן הטיפול לא מקובל)
שלא לדבר על זה שהביקורת שלי היא לא כלפי אדיר, אלא כלפי מישהו אחר אבל שיהיה. מציעה לך לקרוא שוב פעם את מה שרשמתי ואולי לראות בסוף למה אני מתכוונת. (אגב כתבתי את זה לאדיר בפרטי והוא אמר שזה לא פגע בו.. אני חושבת להיפך, שזה בכלל העלה לו - כי הדעה שלי השתנתה לגביו)

מכבדת, תודה. 

לא חושב שאפשר לעשות פיצול כוחות בנושא הזה הוא התאמץ והראה את עצמו לנכון לקחת תפקידים האלה סומכים עליו והוא מקבל גיבוי אז למה שאת תגידי שזה יותר מידי כח ותעמידי אותו בספק ואפילו תגידי לו אישית ותבקרי אותו לדעתי אם פירסמת את זה זה זילזול לכל דבר אפילו אם הוא כיבד את זה ואמר שלא נפגע את מעמידה את התפקיד שלו ואת המאמצים שלו בספק וזה לא לעניין 

וכמו שאמרתי אם המשחק והפורום יתפתחו יוסיפו יותר מנהלים ואנשי צוות ויהיה לו פחות בלאגן על הראש לא צריך  להפריד תפקידים שלו ולתת לכמה אנשים שונים כי מה הוא עושה עושה את זה לבד ביעילות.. 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 4 דקות Force אמר:

לא חושב שאפשר לעשות פיצול כוחות בנושא הזה הוא התאמץ והראה את עצמו לנכון לקחת תפקידים האלה סומכים עליו והוא מקבל גיבוי אז למה שאת תגידי שזה יותר מידי כח ותעמידי אותו בספק ואפילו תגידי לו אישית ותבקרי אותו לדעתי אם פירסמת את זה זה זילזול לכל דבר אפילו אם הוא כיבד את זה ואמר שלא נפגע את מעמידה את התפקיד שלו ואת המאמצים שלו בספק וזה לא לעניין 

וכמו שאמרתי אם המשחק והפורום יתפתחו יוסיפו יותר מנהלים ואנשי צוות ויהיה לו פחות בלאגן על הראש לא צריך  להפריד תפקידים שלו ולתת לכמה אנשים שונים כי מה הוא עושה עושה את זה לבד ביעילות.. 

מקבלת את כל התשובות בנושא. שמעתי את דעתך ומכבדת.
לדעתך זה בסדר שיהיה בן אדם אחד עם כמה תפקידים לדעתי לא.
אני חושבת שבאותה המידה כן אפשר לדבר על זה - כי לא משנה מי היה עומד באותם התפקידים האלו, הייתי מגיבה באותה הצורה.
אני חושבת שצריכים להיות כמה אנשים שיהיה אפשר לפנות אליהם ולא בן אדם אחד שאם הוא מחליט על משהו אז ככה זה יהיה. 
עוד אנשים?!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 3 דקות Halsey אמר:

מקבלת את כל התשובות בנושא. שמעתי את דעתך ומכבדת.
לדעתך זה בסדר שיהיה בן אדם אחד עם כמה תפקידים לדעתי לא.
אני חושבת שבאותה המידה כן אפשר לדבר על זה - כי לא משנה מי היה עומד באותם התפקידים האלו, הייתי מגיבה באותה הצורה.
אני חושבת שצריכים להיות כמה אנשים שיהיה אפשר לפנות אליהם ולא בן אדם אחד שאם הוא מחליט על משהו אז ככה זה יהיה. 
עוד אנשים?!

זה לא כאילו הוא מנהל את כל אמיו יש לך עוד אנשים וגיאמים בצוות שאפשר לפנות אליהם.. 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת Force אמר:

זה לא כאילו הוא מנהל את כל אמיו יש לך עוד אנשים וגיאמים בצוות שאפשר לפנות אליהם.. 

כן אבל רובם לא מתחברים בכלל...
ובכללי לאף אחד באמת אין כח להתעסק במקרים שהחשיבות שלהם היא נמוכה. 
אגב, ערכתי את האשכול והוספתי איפה כתבתי את התגובה שלי (שיותר אנשים יבינו את הכוונה בביקורת שלי שלא מופנת לאדיר בכלל)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

1.לא.

2.החלק של הייתי מעדיפה את אדיר גם וגם . יש מנהל פורום חדש. בין אם את מקבלת את זה מסתדרת עם זה אוהב את זה או לא זה מה שיש ומקבלים את זה. שרשמת את זה הוא הראה לי קצת נעלב זה הכל. אפ את חושבת שזה לא מוצדק תיפני לאדיר.

3. לא העתיק את הפרטים אבל רק החלק הזה הפריע לי מקווה שלא יסגרו לך את האשכול.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 3 דקות Sad אמר:

1.לא.

2.החלק של הייתי מעדיפה את אדיר גם וגם . יש מנהל פורום חדש. בין אם את מקבלת את זה מסתדרת עם זה אוהב את זה או לא זה מה שיש ומקבלים את זה. שרשמת את זה הוא הראה לי קצת נעלב זה הכל. אפ את חושבת שזה לא מוצדק תיפני לאדיר.

3. לא העתיק את הפרטים אבל רק החלק הזה הפריע לי מקווה שלא יסגרו לך את האשכול.

תודה על התגובה שלך.
נדב נכנס לאשכול הזה והחליט שלא לנעול אותו - אז כנראה שהוא מסכים להשאיר אותו פתוח.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
האשכול הזה די ישן, אולי תפתח אשכול חדש במקום להקפיץ את זה?

הצטרף לשיחה

אתה יכול לפרסם תגובה עכשיו להירשם אחר כך. במידה ויש לך משתמש התחבר עכשיו כדי להגיב עם המשתמש שלך.

אורח
הוסף תגובה

×   הטקסט הודבק עם העיצוב שלו.   הדבק את הטקסט ללא העיצוב במקום

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע באופן אוטומטי..   הצג כקישור במקום

×   המידע האחרון שלך שוחזר.   נקה עורך

×   אתה לא יכול להדביק תמונות באופן ישיר. תעלה אותם או שתכניס תמונה מקישור.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• הודעות בפורומים

• אשכולות בפורום

• משתמשים רשומים

• המשתמש החדש ביותר

קבוצת פאפא.דיגיטל - בניית אתרים לעסקים, בניית אתרים לעורכי דין, בניית אתרים לאדריכלים

• צור חדש...