עבור לתוכן

דיון הצעה מפתה - להסכים או לא ?

ALL

תגובות מומלצות

אז ככה ביחד עם הקצרש שקיבלתי ופירטתי לכם עליו באשכול הקודם

כאן

קיבלתי הצעה מפתה מהרסר מטבח , 

אני טבח מאוד טוב , מתקתק עבודה והכל וקורע תתחת גם אם מתחפשנים סביבי , וזה מה שקצת מעצבן לפעמים אבל אני מסתדר , אני יודע להעביד תורנים ( היה לי תקופה בתור אחראי משמרת גם ) , קיבלתי הצעה בתור התחלה של 4 חודשי קבע 

שכר 7,000₪-7,500₪ .(עקב גדוד לוחם, רמת פעילות , בסיסים סגורים)

האם שווה לחתום למרות שזה קריעת תחת , 

חמשושים ברזל .. לחתום ?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • תגובות 6
  • נפתח
  • תגובה אחרונה

עם הכי הרבה תגובות

עם הכי הרבה תגובות

פוסטים פופלארים

תשאר בצבא + תעשה לימודים על חשבונם אין כלום בחוץ

טוב לחסוך כסף לטיול ולימודים  

• אחרי 1 חודש...

בנוגע לאין מה לחפש בחוץ, אני מאוד חושב שתלוי איפה אתה גר...
אמנם עכשיו זו תקופה קשה למצוא עבודה במסעדנות בגלל הקורונה, אבל אם אתה טבח שמגיע עם נסיון, ואתה גם אוהב את זה, אתה יכול למצוא גם עבודה שתתגמל אותך ביותר כסף ותלמד בה תוך כדי הרבה יותר.
אני למשל מחיפה והממוצע של טבח במסעדה טובה הוא 9~10 נטו (אומר מנסיון של חברים קרובים) , כמובן לא פחות מ 10שעות עבודה ביום ברזל, ושישי חצי יום, אבל כל זה לא על מדי צהל וכאזרח חופשי, ובנוסף אם אתה אוהב את התחום, לבשל בצבא זה מאוד מזכיר בישול תעשייתי ולא מקצועי כמו מסעדות שף או פשוט מסעדות שמוציאות מנות ברמה גבוהה, שבטוח לומדים הרבה טעמים מעבר לבישול משעמם בכמויות גדולות לגדודים.
שוב, כרגע אולי יהיה קשה למצוא עבודה, וסה"כ 4 חודשים זה לא כלכך נורא ונשמע אחלה הצעה, הכל באמת תלוי בכמה נמאס לך מהצבא או לא.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 9 שעות simyon23 אמר:

בנוגע לאין מה לחפש בחוץ, אני מאוד חושב שתלוי איפה אתה גר...
אמנם עכשיו זו תקופה קשה למצוא עבודה במסעדנות בגלל הקורונה, אבל אם אתה טבח שמגיע עם נסיון, ואתה גם אוהב את זה, אתה יכול למצוא גם עבודה שתתגמל אותך ביותר כסף ותלמד בה תוך כדי הרבה יותר.
אני למשל מחיפה והממוצע של טבח במסעדה טובה הוא 9~10 נטו (אומר מנסיון של חברים קרובים) , כמובן לא פחות מ 10שעות עבודה ביום ברזל, ושישי חצי יום, אבל כל זה לא על מדי צהל וכאזרח חופשי, ובנוסף אם אתה אוהב את התחום, לבשל בצבא זה מאוד מזכיר בישול תעשייתי ולא מקצועי כמו מסעדות שף או פשוט מסעדות שמוציאות מנות ברמה גבוהה, שבטוח לומדים הרבה טעמים מעבר לבישול משעמם בכמויות גדולות לגדודים.
שוב, כרגע אולי יהיה קשה למצוא עבודה, וסה"כ 4 חודשים זה לא כלכך נורא ונשמע אחלה הצעה, הכל באמת תלוי בכמה נמאס לך מהצבא או לא.

4.
הקפצת אשכול בפורום שהתגובה האחרונה שלו היתה לפני 5 ימים (120 שעות) ויותר אסורה,
פרט לפורומים תמונות הגולשים (חודש מהתגובה האחרונה) ומשחקי פורום (3 חודשים מהתגובה האחרונה).
במקרים מיוחדים ניתן לבקש אישור מיוחד ממנהל אותו הפורום/מפקח פורום להקפצת אשכול ישן יותר מ-5 ימים.

*חוק זה אינו חל על פורום אנשי התהילה שבו אפשר להגיב תמיד*

שים לב להבא, ננעל.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• צור חדש...