עבור לתוכן
Chai

עושים כבוד ל-Adir

תגובות מומלצות

שלום לכולם היום נפתח אשכול על אחד האנשים היותר משפיעים שהיו במשחק, בן אדם שתרם מעצמו מעל ומעבר,
אתם כמובן יודעים מי הבן אדם, לא אחר מ Adir  שהיה מנכ''ל אמיו ישראל ונכנס לכל אחד מאנשי הצוות וגם לקהילה ללב.

אדיר כמו כל משתמש רגיל התחיל את תחילת דרכו במשחק אי שם ב2006 ולאחר כמה זמן פרש ממשחק לאחר סקאם שעבר ואחרי כמה שנים חזר בשנת 2010 למשחק אז כבר אדיר חשב לעלות לצוות המשחק וחשב על לעלות לGM במשחק ובסופו של דבר בחר לפרוש וחזר למשחק בשנת 2015 ופתח שחקן בניק ClassicPro  במטרה להגשים את החלום שנטש בשנת 2010 ולעלות לGM כחלק מצוות אמיו ישראל  ובאמת פה מתחיל תחילת דרכו גם בצוות המשחק וגם בצוות הפורום .

אדיר התחיל את דרכו כמובן כמו כולם כמשתמש רשום ושחקן רגיל במשחק, בגיל 18 הצטרף לפורום והיה פעיל בו מאוד עד שהחליט לקחת את ההשקעה צעד אחד קדימה והצליח להשיג את דרגת משתמש זהב בתאריך 30/8/2015, דרגה שהייתה מיוחדת מאוד ונחשבה גבוהה יותר אפילו מדרגת משתמש ויאיפי!

אדיר לא הפסיק להשקיע ובדיוק ארבעה ימים לאחר מכן, בתאריך 3/9/2015 נבחר להיות משקיען חודש אוגוסט!

באותו זמן היה פתוח אשכול דרושים להנהלת הפורום וכמו שאתם בוודאי מנחשים אדיר הגיש שם בקשה, לא הספיקו לחלוף שבועיים מאז זכייתו בתואר משקיען החודש ואדיר עלה למנהל פורום פנאי ובידור בתאריך 13/9/2015!
פורום פנאי ובידור היה אחד הפורומים הגדולים ביותר אם לא הכי גדול, והקשים ביותר לניהול. בעוד שמנהל פורום סטנדרטי צריך להיות אחראי על פורום אחד ובמקרים חריגים גם על תת פורום אחד, אדיר ניהל את פורום פנאי ובידור שהכיל 6 תתי פורומים!

אדיר החל להשקיע ולעזור לאנשים גם במשחק, וכחודש לאחר שעלה למנהל פורום, בתאריך 9/10/2015 עלה למפקח משחק וקיבל את שחקן הפיקוח ClassicGI

העומס על אדיר החל לגדול, לנהל פורום גדול מאוד זה לא קל, ותפקיד נוסף שדורש המון השקעה לא עוזר עם זה, אבל אדיר הוא לא מסוג האנשים שייכנעו בכל כך קלות והוא ממשיך להשקיע בכל הכוח! ובתאריך 7/12/2015, לאחר שלושה חודשים שבהם שאדיר היה מנהל פורום יוצא מן הכלל, הוא מקבל את תואר מנהל החודש על ההשקעה והמוטיבציה שלו, שהתעלו על כל שאר מנהלי הפורום במהלך חודש נובמבר!

שנת 2015 כמעט נגמרה וזוכי תארי אנשי השנה מתפרסמים! כחלק מהשקעתו של אדיר במשך כל שנת 2015, הן בפורום והן במשחק, הוא מקבל את תואר 'משקיען השנה' של השנים 2015-2016!

אדיר לא נכנע לרגע ולא הפסיק לשנייה להשקיע ברחבי בפורום, ובתאריך 20/2/2016 קודם בפורום לנהל גם את פורום ''מדריכים, שאלות ובעיות''!

תת ניק די ארוך היה לו באותו זמן, אם לא הארוך ביותר אי פעם: ''מנהל פורום פנאי ובידור, מדריכים, שאלות ובעיות ומפקח במשחק''

בתאריך 5/4/2016, כחצי שנה לאחר שאדיר היה מפקח משחק שהשקיע רבות, הוא סוף סוף עלה למנהל משחק!

אחד תתי הפורומים של פורום פנאי ובידור שאדיר ניהל, היה תת פורום 'משחקי הפורום' שהוחלט שיהפוך מתת פורום לפורום בפני עצמו, וככה הניהול של פורום משחקי הפורום נלקח ממנו, אבל לא להרבה זמן! בתאריך 19/6/2016 אדיר קודם לנהל את פורום משחקי הפורום!

לאחר כמעט שנה שלמה שבה אדיר היה מנהל פורום מהטובים ביותר, הוא לבסוף קודם למפקח פורום בתאריך 17/7/2016! 

המטרה של אדיר הייתה להיות מפקח פורום ומנהל משחק ולבסוף הוא הצליח להגיע לשני הדרגות שכל כך רצה, אבל זה לא גרם לו אפילו לרגע זעיר להפסיק להשקיע ופחות מחודש לאחר שעלה למפקח פורום, בתאריך 3/8/2016 הוא זכה בתואר ג'יאם החודש, של חודש יולי!

לצערו של אדיר לא ניתן לזכות בתואר ג׳יאם החודש כמה פעמים ברציפות, לכן 'נאלץ לחכות' חודש נוסף על מנת לזכות בתואר ג׳יאם החודש פעם נוספת! בתאריך 1/10/2016 זכה בתואר ג׳יאם החודש של חודש ספטמבר!

הזמן עבר מהר וגם שנת 2016 התקרבה לסיומה ותארי אנשי השנה התקרבו גם כן, גם הפעם כמובן אדיר זכה בתארים, בשנה שעברה זכה בתואר משקיען השנה וגם הפעם זכה בתואר משקיען השנה, ביחד עם תואר חביב הגולשים ותואר ג׳יאם השנה!
מעל שנה עברה מאז שאדיר החל להשקיע בפורום ובמשחק והוא לא הפסיק לרגע והתקדם מהר מאוד בסולם הדרגות

אדיר כבר הספיק להגיע לגיל 18 ולהתגייס לצבא, דבר שהקשה עליו מאוד להישאר בשיא הפעילות שהיה בה. בעוד ניתן להיות בפורום מהטלפון, במשחק לא ניתן, לכן להישאר פעיל כGM היה כמעט בלתי אפשרי ואדיר נאלץ לפרוש מתפקידו כמנהל משחק ועבר להיות ג׳יאם בדימוס בתאריך 3/3/2017, מעל שנה לאחר שהתקבל לראשונה לצוות המשחק.
האשכול שהודיע על כך התמלא בתגובות הערכה כלפי אדיר וכולם הוכירו תודה על התרומה העצומה של אדיר למשחק, בתקווה שיום אחד יחזור למנהל משחק להפציץ כמו שרק הוא ידע.

לא חלף זמן רב ובזכות מאמציו הרבים של אדיר הוא לבסוף הצליח לפנות מספיק זמן למנהל משחק ולשמחתם של כולם הוא חזר אל התפקיד!

הזמן חלף במהרה וחודש דצמבר של שנת 2017 הגיע, בתאריך 28/12/2017, מעל שנתיים לאחר שהצטרף לצוות הפורום ומעל שנה כמפקח פורום, כשלידיה הייתה המנהלת הראשית בפורום, אדיר קודם לסגן מנהל ראשי בפורום!

שנה נוספת הגיעה לסיומה, ואתם כבר יודעים מה מצפה לנו... תארי אנשי השנה! אמנם אדיר כעת כבר לא מפקח פורום כי הוא קודם לסגן מנהל ראשי, אבל זה לא אומר שהוא לא יכול לקבל את תואר מפקח השנה בפורום שכל כך הגיע לו! בנוסף לתואר זה קיבל גם את תואר ספאמר השנה (מרוב ההשקעה הבלתי פוסקת שלו אנשים קראו לו ספאמר כבר, תראו לאיזה מצב הגענו)

הזמן עבר מהר אפילו יותר, אדיר הספיק להפוך למנהל ראשי וגם שנת 2018 הגיעה לסופה ושוב מחכים לנו תארי אנשי השנה!
גם כמנהל ראשי אדיר לא הפסיק להשקיע לרגע וזכה בתואר המנהל ראשי של השנה! התפקיד לא נתן לאדיר לשנות את עצמו וכמו שהוא באמת היה הוא התנהג גם בתפקידים, ובזכות חוש ההומור שלו, הוא הצליח לזכות גם בתואר המשתמש הכי מצחיק של השנה!

עבר הזמן ואדיר גדל וסוף סוף השתחרר מהצבא! הדבר שכל כך חיכה שיקרה ;) בתאריך 10/7/2019 אדיר הפך לאזרח מדינת ישראל וחייל משוחרר מצה''ל!

כחודש מהשחרור עבר והתאריך הפעם הוא 5/8/2019, אדיר כבר במשך 4 שנים שלמות (!!!) נמצא בצוות ולא מפסיק להשקיע מהרגע שעלה, וכשמגיע.. מגיע! אדיר קיבל את הזכות להיות ראש צוות מנהלי המשחק, והיה הראשון והיחיד שהיה מנהל ראשי וראש צוות מנהלי המשחק ביחד!
שני התפקידים הללו בעצמם אומרים שאדיר אחראי על הצוות כולו, הן של המשחק והן של הפורום!
כל מי שהיה תחת אחריותו של אדיר יעיד שאדיר הוא אחראי נפלא, אוזן קשבת, הגון, סבלני וסובלני, עם המון חוש הומור וכמובן גם יודע לכעוס ולהעיר כשצריך, אך הכל תמיד ברוח טובה ואף פעם לא מרגישים לא בנוח איתו

לפני שאדיר קודם לראש צוות מנהלי המשחק, מי שהיה לפניו בתפקיד היה דור - Vortex שכולנו מכירים ומעריכים, שקודם למנכ''ל.
דור היה ראש צוות מנהלי משחק מצוין ומנכ''ל שלא היה כמותו, אך לצער כל הקהילה והצוות דור פרש ממנכ''ל

נוצר צורך במנכ''ל והיחיד שהתאים לתפקיד, היה כמובן אדיר.
בתאריך 29/3/2020, לאחר 5 שנים של אדיר בצוות שבהם השקיע ולא וויתר אף פעם, אדיר עלה למנכ''ל!
ולאחר כמה חודשים בתאריך 29/06/20 אדיר פרש מתפקידו כמנכ"ל אמיו ישראל.

אדיר שגדל גם בצוות המשחק וגם בצוות הפורום עלה לתפקידים הבכירים ביותר שאפשר להגיע אליהם בכל צוות וגם מעל,
הצליח להיכנס להרבה מאוד אנשים ללב בשתי הצוותים, ותמיד אהב לעזור לכמה שיותר אנשים בכל דבר שיכול,
לא משנה מי פנה אליו ולא משנה מה שאלו אותו, תמיד הוא ענה בצורה הטובה ביותר ונתן מענה לכולם.

אני זוכר פעם אחת שדיברתי עם אדיר והוא אמר לי ''אני הולך לעשות לילה לבן עד שאני עונה לכל בן אדם בפורום'', וזה באמת מה שהוא עשה.. הוא נשאר ער שעות על גבי שעות רק בשביל לענות לכל מי שהיה צריך עזרה בפורום..

אז לסיכום ארצה להודות לך בשם כל הצוות על הכל, ועכשיו זה הזמן של כולם לתת כבוד לבן אדם הענק הזה <3

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שיר שכתבתי לאדיר:

זה הזמן לומר תודה למנכ''ל הנהדר שאותי תמיד ליווה ועזר בכל דבר.
ימים היו וימים יהיו אך כקודמם כבר לא יהיו, אתה אצלנו תישאר עמוק עמוק בתוך הלב.
תמיד היית מקבל ואומר את האמת, מסתכל וחושב איך עוד ועוד לשפר.
אדיר שלנו אדיר כשמו מעולם ועד קיצו.

1689523722_.png.5bbe5e042d202462f2dc3932489d7b41.png

תודה רבה על תרומתך לשרת, לעולם לא אשכח אותך!
מעריך ואוהב - קופיפו הקופיף.

@Adir

• תודה 1
  • מצחיק 1

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהוא הבחור היחיד שהיה ברצף בתפקידים ללא פרישות, ועשה את כל התפקידים שלו בצורה מעולה

מגיע ובענק לאדיר אשכול כאן, עשה כאן מעל ומעבר

תודה על כל התרומה שלך לשרת ומקווה שנראה אותך בעתיד :)

נערך על-ידי Insane

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כבוד גדול ומגיע לך אפילו עוד אחד המנכלים הגדולים ואחד מהאנשים הטובים שצמחו פה איש מדהים גם בהבט הטכני וגם בהבט החברי איש ענק מנכל ענק 

AdirGM

האגדי

נערך על-ידי Carmel

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אדיר אתה תותח אמיתי באמת, אני אישית מעריך את כל מה שעשית בשביל השרת הזה, ובשביל הקהילה הזאת זה לא מובן מאליו בכלל, אפילו כמה ימים אחרי הפרישה שלך טיפלת לי אישית בבעיה שהייתה לי, וגם הגבת לאנשים באשכול בקשות כל הכבוד לך על זה!

ואמן שתחזור כמה שיותר מהר :) 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הבן אדם שאני הכי מעריך יותר מכל אחד שפגשתי כאן, למדתי ממך כל כך הרבה דברים שזה פסיכי
עצוב שאתה פורש אבל אני בטוח שנשמור על קשר ולכן זה קצת מנחם ומרגיע :D
תודה על התרומה שלך לשרת ולפורום! ורק שתדע שאתה אחד ממיליון :P

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בן אדם אחד הגדולים, אם לא הגדול מכולם.

אדיר מעריך והקהילה מעריכה מאוד את מה שעשית, ואני לא מקווה, אני יודע בוודאות שיום יבוא ותחזור לצוות.

ימים יגידו :)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אדיר,עברתי איתך הרבה דברים במהלך התקופה שניהלת בשרת ולא משנה מה היה הנושא בין אם דברים באמיו ובין אם באישי, תמיד ידעת לתת תשובה ולשפר את המצב רוח ולחשוב חיובי יותר.

כמובן שנתת מענה מהיר לקהילה,ואני עד לזה שישבת כמעט כל יום כמנכ"ל עד הבוקר לפעמים כדי לענות לכל מה שביקשתי ולמה שהקהילה ביקשה וזה לא מובן מאליו בכלל,ועל זה אני מעריך אותך מאוד.

אני בטוח שתצליח בכל מה שתתעסק בו בחיים,וכמובן אשמור איתך על קשר כמה שאפשר.

תודה על הכל <3

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
האשכול הזה די ישן, אולי תפתח אשכול חדש במקום להקפיץ את זה?

הצטרף לשיחה

אתה יכול לפרסם תגובה עכשיו להירשם אחר כך. במידה ויש לך משתמש התחבר עכשיו כדי להגיב עם המשתמש שלך.

אורח
הוסף תגובה

×   הטקסט הודבק עם העיצוב שלו.   הדבק את הטקסט ללא העיצוב במקום

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע באופן אוטומטי..   הצג כקישור במקום

×   המידע האחרון שלך שוחזר.   נקה עורך

×   אתה לא יכול להדביק תמונות באופן ישיר. תעלה אותם או שתכניס תמונה מקישור.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• הודעות בפורומים

• אשכולות בפורום

• משתמשים רשומים

• המשתמש החדש ביותר

קבוצת פאפא.דיגיטל - בניית אתרים לעסקים, בניית אתרים לעורכי דין, בניית אתרים לאדריכלים

• צור חדש...