עבור לתוכן
Nadav

NadavGM > Out

תגובות מומלצות

אז לכל מי שהתעניין או נכנס, הכותרת נשמעת מפחידה אבל היא לא כל כך.

למי שלא מכיר אותי, אני הייתי גיאם כאן במשך 3 שנים, עברתי אינספור אנשים, פקחים, גיאמים, וגם גאה לקרוא לחלק מהם חברים.

החלטתי לפרוש מהתפקיד שלי בתור גיאם בלבד, אני עדיין נשאר כאן בתור מנהל ראשי וכאן בשרת.

יש לדבר הזה הרבה סיבות, ביניהם חוסר זמן להיכנס למשחק, חוסר הסכמה עם דברים מסויימים, ובקרוב - גם לי יהיו דברים בחיים שאצטרך לטפל בהם.

הסיבה המרכזית מכולם היא בעיקר חוסר הסכמה עם איך המשחק נראה כרגע ומה שקורה בו, בתוכו ומסביבו, לכן החלטתי לא להיות קשור יותר לצוות המשחק.

אני שמח בכך שהייתי כאן מאחורי הקלעים בערך בכל החלטה, עזרתי פה באינספור דברים שידועים וגם שלא,
ובנוסף הייתי גם אחראי מפקחים למשך זמן מסויים ויצא לי להתנסות גם בלנהל אנשים מתחתיי ואני גאה בכך, חלקם עדיין כאן.

התחלתי בתור פקח ב1/7/16
פרשתי ממנו מספר חודשים אחר כך ב7/12/16 והשקעתי מאוד כדי לחזור
להיות פקח חזרה ב14/4/17
לאחר מכן עליתי למנהל משחק קצת לאחר מכן בתאריך 11/8/17
לאחר ככך אחרי השקעה רבה עליתי לאחראי פקחי המשחק בתאריך 26/4/18 למשך הרבה זמן
שגם זה נגמר עקב חוסר זמן, כמעט שנתיים אחר כך בתאריך 11/3/20

ואני גאה לגמרי בכל הדרך שעברתי כאן, האנשים שהייתי איתם והכרתי ושהדריכו אותי, ושעזרו לי, בין אם בחיים או במשחק.
ביניהם - מספר אנשים שהם חשובים לי במיוחד ומשמעותיים לי בכל דרכי במשחק בלבד

עומרי + אור + רון - שעזרו לי להתחיל את דרכי במשחק מהדקה ששמתי רגל במשחק, חשוב לי להגיד לכם שגם אחרי שנים רבות אחר כך, מעולם לא נשכחתם ואני תמיד כאן בשבילכם לכל דבר כמו שהייתם כאן בשבילי - @DrunkAngel @Holy @Defenses

אדיר ודור - אדיר אתה זה שהיית כאן תמיד מהרגע שעליתי לפקח משחק פשוט ועד עכשיו גם שאני פורש מכל התפקידים שלי הרבה שנים אחר כך. דור הצטרף לאחר מכן ושניהם השפיעו עליי בצורה מדהימה, בין אם אישית או מקצועית, תמיד היו פה לכל מענה, היו הכי הוגנים שיש ותמיד עם אוזן קשבת לכל דבר, גם אם בחיים הפרטיים וגם אם במשחק. אני שמח וגאה בכך שהייתם אחראים שלי. @Adir @Vortex

אלמוג ליאור - ליאור היה זה מההתחלה שהעלה אותי למפקח משחק, פעמיים אפילו כי טוב ותמיד היה אחראי עליי ועל כל הפקחים האחרים, וכמו שניתן לראות הייתי כאן במשך כל הפרישה של ליאור ועכשיו הוא כאן ועד לפרישה שלי מהמשחק : ) @Lior
אלמוג - סתם נוב שאני עדיין מדבר איתו לפעמים, אבל בכל זמנו כאן איתי בתפקיד במיוחד, בהחלט העביר את הזמן עם השטויות שלו ובהחלט אחלה בן אדם @TheAngel

אלה בעיקר האנשים שקופצים לי לראש כי אין לי מה לעבור על הכל יותר מדי, אם ארצה באמת להשקיע אעשה זאת בפרישה כללית לכן מי שלא קיבל פה הודעה קצרה לא לקחת את זה בתור משהו רע או כדומה, זה רק דברים קצרים שקשורים לצוות המשחק בלבד ולא מדובר על הפורום : )
שמחתי להיות כאן בשביל האנשים בשרת ולעזור לכם במשך 3 שנים ארוכות, ולא רק לכם אלא גם לצוות הניהול והניהול הגבוה.

חשוב לי גם לציין שאני כבר מעכב את האשכול הזה למשך שבוע שבועיים כי זה משהו שמאוד קשה לי, למשך זמן רב זה היה השגרה שלי לכן אני מקווה שיהיה טוב.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תודה רבה! על תרומתך ועל מה שנתת עבור השרת והמשחק! 

אתה בן אדם מאוד מיוחד ובן אדם שניתן ללמוד ממנו עזרת לי בכמה וכמה סיטואציות!

תודה רבה נדב על הכל

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אבידה לצוות המשחק, היית גיאם עם הרבה מאוד ניסיון שהיו לו לא מעט לתרום לצוות, אתה גם זה שהעלה אותי לפקח משחק :P
סך הכל מבין את הסיבות, תודה על כל התרומה שלך לשרת ועל ההזדמנות שנתת לי להיות פקח משחק <3 בהצלחה בהמשך במשחק :D
עכשיו יש לך יותר זמן לפורום ._.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שמח שלא נשארת וחיממת כיסא כמו אחרים בעבר

אין צורך לאחל בהצלחה בהמשך מכיוון שאתה לא פורש סופית, אז תודה על התרומה שלך במשחק

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תודה על תרומתך במשחק נדב, מבין אותך ומאחל לך בהצלחה בניהול טוב יותר של הפורום (מכיוון ואני מניח שהתפנה לך עכשיו יותר זמן לפורום¿) :)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
האשכול הזה די ישן, אולי תפתח אשכול חדש במקום להקפיץ את זה?

הצטרף לשיחה

אתה יכול לפרסם תגובה עכשיו להירשם אחר כך. במידה ויש לך משתמש התחבר עכשיו כדי להגיב עם המשתמש שלך.

אורח
הוסף תגובה

×   הטקסט הודבק עם העיצוב שלו.   הדבק את הטקסט ללא העיצוב במקום

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע באופן אוטומטי..   הצג כקישור במקום

×   המידע האחרון שלך שוחזר.   נקה עורך

×   אתה לא יכול להדביק תמונות באופן ישיר. תעלה אותם או שתכניס תמונה מקישור.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• הודעות בפורומים

• אשכולות בפורום

• משתמשים רשומים

• המשתמש החדש ביותר

קבוצת פאפא.דיגיטל - בניית אתרים לעסקים, בניית אתרים לעורכי דין, בניית אתרים לאדריכלים

• צור חדש...