עבור לתוכן
Scam

אשכול ביקורת והצעות של הקהילה

תגובות מומלצות

אשכול ביקורת והצעות של הקהילה

כמו שזה נשמע, זהו אשכול הצעות וביקורות שבו תוכלו להגיב בנימה טובה.
ההצעות אינן יהיו מבחינה טכנית, אלא מבחינת הצוות, התנהלות ופעילויות שונות.
מה אתם חושבים על ההתנהלות, מה לדעתכם צורך שינוי,
הצעות לפעילויות שעוד לא בוצעו / שיפור פעילויות קיימות או כל דבר אחר.
בנוסף לכך, למי שמעוניין, ניתן לפנות אליי בפרטי ולא לפרסם באשכול הנ"ל.
יש לציין שזהו אשכול הצעות וביקורת כאחד, ויש להתנסח בצורה מכבדת, לא פוגענית ובגבול הטעם הטוב.

להלן, חברי הצוות עליהם תוכלו להעביר ביקורת:

צוות הGMS
ScamGM - אדיר - ראש צוות GMS
LiorGM - ליאור - אחראי מפקחי משחק וGM
ShayGM - שי - ג'יאם
AlightGM - טל - ג'יאם
HolyGM - טל - ג'יאם

צוות הפקחי משחק
AmosGI - עמוס - פקח משחק
EilayGI - אילי - פקח משחק
YosiGI - יוסי - פקח משחק

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

צוות הGMS- אני אדבר טיפה על האיוונטים בכלליות קודם, אני חושב שצריך להתמקד בחפצים שאינם +הכל כדי להביא שחקנים חדשים לשרת ולתת להם הזדמנות להתקדם. יש לדעתי הרבה יותר מדי חפצים+הכל בשרת והרבה יותר מדי קרדיטים, הייתי מציע גם להפחית בכמות האוטומטיים, כי בתכלס קרדיטים זו אפשרות "פרימיום" במשחק, ואני לא רואה איך זה שומר על הערך שלו בקצב הנוכחי.

כמו כן, אני חושב שיש להפסיק בצורה גורפת את הטיפול בהודעות פרטיות היכן שאין צורך בפרטיות המתלונן [כגון פרטים של משתמשים וכד'], זו התנהלות של חוסר שקיפות וגורם לתהיות רבות בקרב המשתמשים כמו "מה יש לו להסתיר?" גם מבחינת הג'יאם וגם מבחינת המשתמש המתלונן.

ScamGM - אדיר - ראש צוות GMS- נראה שאתה מנסה לקבל את ההחלטות הנכונות, אך הן לוקחות זמן ומצד הקהילה זה נראה אפילו יותר מדי זמן, ולפעמים אפילו החלטות מנוגדות מתקבלות אחת אחרי השניה כשהן הפוכות לגמרי. אני חושב שאתה פשוט צריך להיות טיפה יותר ביום-יום של המשחק.
LiorGM - ליאור - אחראי מפקחי משחק וGM- רואים אותך די הרבה במשחק, עושה הרבה איוונטים אבל לפעמים קצת מושך אותם יותר מדי, חוץ מזה אני לא רואה אתכם יותר מדי.
ShayGM - שי - ג'יאם- רואים אותך מפגין נוכחות במשחק, אבל אני לא רואה אותך יותר מדי.
AlightGM - טל - ג'יאם- נעלמת בזמן האחרון לגמרי, הדבר היחיד שאני זוכר ממך מהחודשים האחרונים זה האשכול עכשיו של אחד האיוונטים שאתם מארגנים.
HolyGM - טל - ג'יאם- גם די חדש יחסית, חזר לאחרונה. אתה יותר במשחק מאדיר, אבל גם פחות או יותר אותו הדבר כמו ההחלטות שלו, אני אהבתי מאוד את הבאן שהבאת על מכירת ההאקים, אני מקווה שיהיו עוד הרבה כאלה. צריך עוד דרכים דומות לשלך כדי להעיף את הדבר הזה מכאן.
DanielGM - דניאל - ג'יאם- אכן בהצלחה, הפגין הרבה נוכחות במשחק בזמן האחרון.

צוות הפקחי משחק- בכללי אני אגיד שאני בכלל לא משתמש בפיקוחים במשחק, גם כשהמוכר לא יודע מי אני הוא זה שמציע לתת לי הכל קודם כי הוא יודע שהג'יאמים ימצו איתי את הטיפול במידה ואבצע סקאם. לכן אני אדבר רק על הפעילות שלהם.
AmosGI - עמוס - פקח משחק- אני לא רואה אותך הרבה במשחק, רק בקטנה ובשעות לא סבירות כל כך.
EilayGI - אילי - פקח משחק- נמצא הרבה במשחק, לא רק בפקח, פשוט אין יותר מדי פיקוחים במשחק.
YosiGI - יוסי - פקח משחק- יוסי, גם שדרן וגם די הרבה במשחק, פעיל פחות או יותר כמו אילי.

נערך על-ידי Avior

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

צוות הGMS
ScamGM - אדיר - ראש צוות GMS תמיד יש מענה מהיר יחסית 
LiorGM - ליאור - אחראי מפקחי משחק וGM לאחרונה עזר לי מלא צריך להשים לב שהחברים שלו לא הורסים לו את השם במשחק בכל זאת גיאם שאמורים לכבד
ShayGM - שי - ג'יאם פעיל בחודש שעבר היה נראה שהוא היחיד שפעיל 
AlightGM - טל - ג'יאם נעלם יחסית להמון זמן וגם שפניתי אליו עם מקרה דחוף שפט אותי

"לי אל תגידי סתם דחוף אם לא דחוף" מרוב שהמקרה היה דחוף נאלצתי להתקשר לאדיר סקאם בטלפון

ולאחר שטל הבין שהמקרה דחוף כל מה שהיה לו לענות לי "אני לא מבין בזה תפני למישהו אחר"

בפנייה שניה שלי אליו באיוונט האולימפידה טל לא התייחס אל הקבוצה שלי

ואל קבוצה אחרת ברצינות שפנינו אליו ואמרנו שההתנהלות לא טובה והורסת את החוויה ושחלק הורסים

אצלי נניח לא עשו הזנקה ואצל אחרים כן וזה בילבל אותי ביחד עם קבוצה אחרת בגלל שלא היה מענה מהגיאם האחראי פרשנו 

הקבוצה שלנו וקבוצה אחרת ביחד

גם שם אגב היה זילזול מצידו של טל שלא היה נעים לי כאשר הוא אמר לי את סתם אומרת את היחידה שאומרת את זה כשבוודאות היינו הקבוצה שלי שזה 4 אנשים והקבוצה השניה שזה עוד 4 אנשים שזה הפריע להם

HolyGM - טל - ג'יאם חולה עלייך בפאן האישי שאלתי אותך אם אתה רק מתעסק בסייגים לפני כמה זמן אמרת שלא

פניתי אלייך בנושא אחר עד לרגע זה מעל לשבוע לא קיבלתי מענה כבר הייתה פנייה לגיאמ אחר וחבל 
DanielGM - דניאל - ג'יאם 
(רק עלה ולכן אין צורך להעביר עליו ביקורת, אז נאחל לו בהצלחה) בהצלחה

צוות הפקחי משחק
AmosGI - עמוס - פקח משחק עמוס יחסית נמצא אכן בשעות של הלילה יותר כי הוא עסוק בלימודים אבל שיהיה לו בהצלחה יש גם אנשים לילה במשחק לכן זה לא כזה גרוע
EilayGI - אילי - פקח משחק אילי משקיען נמצא הרבה
YosiGI - יוסי - פקח משחק נמצא יותר על השדרן אבל נמצא המון במשחק 

בכל אופן אין ביקורת על פקחים כי בתאכלס אין כבר פיקוחים עושים בעצמנו כי הקהילה קטנה ואת רובה מכירים וגם מי שלא מכירים אומרים לא באלך בעצמנו בשביל מה לחפש פקח תצלם חחח זאת דעתי מקווה שלא פגעתי באף אחד

נערך על-ידי Blackit

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אשכול מעולה ורעיון יפה מאוד. כל הכבוד.

לגבי הפעיליות השבועיות במשחק: לדעתי צריך לעלות את הפרסים, במצב של היום שהאמיו קיים כמעט 20 שנה 30-30 כבר לא מרגש כמעט אף אחד. לדעתי הפרס המינמלי באיוונט כלשהו אמור להיות 0.2 (2 טבעות קרח) לגבי הפרסים האחרים והאיוונטים עצמם אין לי מה להוסיף כי הם סבבה לגמרי, ספציפית לגבי האחרון ששורד שמתקיים כל מוצ"ש הייתי ממליץ שפקח סייג יקח על זה אחריות ולא אחד מהפקחי משחק או הג'יאמים. בסופו של דבר צריך שיהיה שם מישהו שמבין בהאקים ומנוסה בזה ולכן ההמלצה שלי היא שכל שבוע אחד מהמפקחי סייג יקח על זה אחריות (אפשר אפילו לעשות את זה בתורות, יש מספיק פקחי סייג' כרגע)

לגבי הפעיליות החד פעמיות במשחק (חופשים, חגים וכו'): לדעתי פעיליות מעולות, לדוגמא הפעיליות לחופש הגדול שמתבצעות כרגע טובות מאוד. גם הפרסים מעולים ראיתי שהחלטתם בפעיליות החופש להכניס נקי לשרת וזה מעולה, מגיע לכם על זה שאפו ענק. 

ScamGM  - מופתע מהעליות שביצעת לפני כמה חודשים (לאחרונה זה משתפר), המענה שלך באשכולות האקים לדוגמא לדעתי צריך להיות מפורט יותר וסבלני יותר (גם בזה יש שיפור לאחרונה), נושא הבאנים לדעתי צריך לעבור בדיקות מעמיקות יותר ולא לתת באן ישר לפני שבודקים את כל מה שצריך לבדוק. לגבי הפעילות שלך במשחק פעילות טובה מאוד, ראיתי שאתה היחידי שעושה 1-1000 אז הייתי ממליץ באיוונט הזה לעלות את הפרסים כי זה יחסית קשה. 

LiorGM - אין הרבה מה להגיד, עושה את התפקיד כמו שצריך, למרות שהעליות שביצעת לפקחי משחק לפני מס' חודשים הפתיעו אותי לרעה אבל גם פה לאחרונה אני ראיתי שזה משתפר, מפעיל ומגיע לרוב האיוונטים ופעיל רוב הזמן אז כל הכבוד.

ShayGM - אין ביקורת, הג'יאם הכי טוב שיש כרגע. פעיל, נותן תשובות מפורטות, סבלני, זמין, לוקח על עצמו יוזמות ופעיליות, אני מאמין שתגיע רחוק. רק תמשיך ככה.

AlightGM - לדעתי צריך לשפר פעילות גם במשחק וגם במענה באשכולות בפורום, לא ראיתי אותך תקופה ארוכה ומקווה שנראה אותך יותר. אני כן יכול להגיד לטובתך שהאיוונט האולימפיאדה הראשון היה מעולה למרות שהיו בעיות הצלחת לסדר הכל, כל הכבוד על זה.

HolyGM - יחסית פעיל במשחק, לדעתי צריך לשפר את הפעילות בפניות בפורום. וגם לבצע בשישי איוונטים לפעמים.

DanielGM - אין מה להגיד כי רק עלית, יודע ומאמין שתצליח בתפקיד. כפקח משחק היית מעולה והגיע לך הקידום.

צוות פקחי משחק - לדעתי כולם פעילים בצורה טובה, כמו שכבר אמרו אין כ"כ פיקוחים במשחק אבל אתם כן פעילים ומתחברים אז כל הכבוד על זה.

נערך על-ידי Insane

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אשמח אם הביקורות לא יהיו השוואה בין אנשי הצוות אלא ככל אדם לעצמו.

לדוגמה,

ציטוט

HolyGM - טל - ג'יאם-  אתה יותר במשחק מאדיר,

ציטוט

HolyGM - יחסית יותר פעיל מAlight במשחק, 

אין צורך באמירות כאלו או אחרות, מאחר וכל איש צוות יכול לתת מעצמו בצורה וכמות שונה.

במידה ותרצו להגיב לי על זה, תוכלו לשלוח לי הודעה פרטית או שתערכו את התגובה הקיימת שלכם (ותעדכנו אותי בכך), על מנת שלא ניצור כאן דו-שיח.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

צוות ה-GMS:
אדיר - Scam: אני אישית קצת הופתעתי מכל מיני דברים ושינויים שעשית או ניסית לעשות בקהילה [לרעה] כמו האשכול הראשון לכבוד החופש הגדול,
שיצא באיחור של אולי חודש אם לא יותר, וגם אז עד שחיכינו לאשכול הוא היה מאכזב ותקן אותי אם לא 
4 עמודים שכולם כמעט רשמו שהם ציפו למשהו יותר גדול.
ואז בא האשכול השני של החופש הגדול [המשך לחופש הראשון] ועל זה אני שמח.
לדעתי כל הנושא עם עינייני ההאקים בשרת לא התנהל מספיק טוב בכדי לטפל בכל מה שהלך לאחרונה בסייג'ים.
סך הכל לאחרונה רואה את הפעילות שלך במשחק וכל פעם אפשרי למצוא אותך מחובר ושמח שכך.

ליאור -LiorGM: לא מזמן עשית עליות לפקחי משחק חדשים, הופתעתי קצת לרעה אבל לאט לאט השתפר, רואה את הפעילות שלך במשחק ואם זה בניהול איוונטים
עד למענה על שאלות של שחקנים בשרת ועזרה ככל שאפשר.

שי - ShayGM: לדעתי הג'יאם הכי טוב כרגע, אין לי שום ביקורת עליו, אפילו לא צריך לפתוח אשכול שולח לו הודעה בדיסקורד ועונה מיד ועזר לי כמעט בכל בעיה שלי
בחודשיים האחרונים, בנוסף המענה המהיר שלו מפתיע כל פעם מחדש, אחלה שי שבעולם!

טל - AlightGM: לדעתי חייב דחוף לשפר את הפעילות במשחק, חוץ מכמה איוונטים שעשה לאחרונה בין אם זה במשחק או בפורום, בממוצע כמעט ולא רואים / ראו אותו במשחק,
בנוסף אין שום מענה בפורום, אבל האיוונט של האולימפיאדה סודר היטב.

טל - HolyGM: לאחרונה אתה מעלה קצת יותר את הפעילות שלך במשחק, לא רואים את המענה שלך בפורום אבל מקווה שזה ישתפר, סך הכל בסדר גמור לדעתי :)

דניאל - DanielGM - בהצלחה, יכול להגיד שכפקח ראיתי אותך הכי הרבה מחובר למשחק מכל שאר הצוות, מקווה שזה יקרה גם כג'יאם!

צוות פקחי המשחק:
קהילה מצומצמת יחסית כרגע, עם מאט פיקוחים והרבה התחברויות מהצד שלכם, כל הכבוד אין לי שום תלונות אליכם :)

נערך על-ידי Ang

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ScamGM - אדיר - ראש צוות GMS רואים שאתה מנסה לעזור לקהילה אבל זה לא מצליח לך העלאת אשכול לקיץ באיחור של חודש עם חצי מההטבות שהיה מתי שדור פתח לפני שנה לא טרחתם לעשות מכרזים על ניקים שזה הדבר הכי מעניין בפורום ובקשר לבאנים שאתה מחלק בלי הפסקה תבדוק לפני שאתה מחלק מה ההיסטוריה של השחקן אם הוא עלה במערכת הרבה או שזה פעם ראשונה שלו ואולי זה באג שבטעות ניצל או שיש לו לאגים וכו' ואתה גם בקושי פעיל במשחק למה שלא תעשה כמו מה שאדיר עשה שיש קאנדנים או איוונטים שוטפים רק איתך

LiorGM - ליאור - אחראי מפקחי משחק וGM אתה מדבר דיי טוב ועוזר לאנשים שצריך אבל סליחה על האמירה אתה לא יודע לבחור פקחים טובים זה לא תפקיד לך אילי אולי היחיד שהיה טוב כי ראו אותו משקיע חודשים אז ברור שהוא יגיע לעיניים שלך אבל שאר הפקחים שהעלאת לדעתי לדעת עוד המון אנשים לא שווים את זה.. היו הרבה אנשים שהשקיעו יותר ולצערי חלק אפילו פרשו בגלל שהם השקיעו חודשים ולא טרחת אפילו לגעת בהם בקשר להתחברות ואיוונטים אתה דיי בסדר בזה רק אתה לא בנוי להיות אחראי פקחים..

ShayGM - שי - ג'יאם אתה לא כל כך פעיל במשחק לא יודע אם זה מלחץ של דברים בחיים האמיתיים אבל אם אתה לא בנוי להשקיע כמה שעות בשבוע אתה לא צריך להיות ג'יאם באשר לפורום אתה מפציץ עונה לאנשים שצריך אבל במשחק בכלל לא

AlightGM - טל - ג'יאם איפה הפקח שהיה מתחבר כל יום שעה רק עלית לג'יאם והפסקת פעילות? אתה ממש לא מתחבר למשחק אולי רק בשעות מאוחרות בלילה רושם לילה טוב זה לא פוטר אותך טל תצריך לעשות איוונטים לעזור לאנשים פה אפילו לצחוק איתנו יהיה נחמד אבל תשקיע כמה שעות בשבוע לא יותר

HolyGM - טל - ג'יאם מתחבר הרבה יחסית לג'יאמים האחרים רק חבל שאתה לא יוזם איוונטים מידי פעם שאתה רואה שיש אנשים סתם לכיף מצידי לתרום לאיוונט

DanielGM - דניאל - ג'יאם (רק עלה ולכן אין צורך להעביר עליו ביקורת, אז נאחל לו בהצלחה) בהצלחה

צוות הפקחי משחק
AmosGI - עמוס - פקח משחק מתחבר פעם ב אם לא פחות לא רואה פיקוחים שלו הרבה פעיל בשעות המאוחרות שאפחד לא צריך בכלל פיקוח

EilayGI - אילי - פקח משחק הפקח הכי טוב שקיים במשחק כרגע מתחבר מתי שזמין אפילו יותר משעה פיקח לי שבוע שעבר איזה 3 פיקוחים מאמין שמפקח יותר אחלה בן אדם מגיע לו להתקדם במשחק אחלה השקעה

YosiGI - יוסי - פקח משחק כמו עמוס מתחבר פעם ב אבל לפעמים מתחבר בשעה נוחה שיש פיקוחים יש לך גם תרדיו על הראש אבל תדע שצריך לפקח מינימום כל יום שעה אז תכין יומן ותבדוק איפה אתה פנוי בהצלחה גם בניהול של הרדיו

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 שעה Sad אמר:

צוות הGMS
ScamGM - אדיר - ראש צוות GMS  לא טוב 
LiorGM - ליאור - אחראי מפקחי משחק וGM לא טוב
ShayGM - שי - ג'יאם לא טוב
AlightGM - טל - ג'יאם לא טוב
HolyGM - טל - ג'יאם לא טוב
DanielGM - דניאל - ג'יאם 
(רק עלה ולכן אין צורך להעביר עליו ביקורת, אז נאחל לו בהצלחה)

צוות הפקחי משחק
AmosGI -  לא טוב 
EilayG לא טוב 

I - osiGI -  לא טוב 

שבת שלום חחחחח

מה..? האשכול הזה רציני ונועד להעביר ביקורת כמו שצריך, אזהרה על ספאם

• מצחיק 1

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Scam

אני רק לפני יאמר , אני לא שונא אותך ולא כלום . 
פעם פשוט אהבתי אותך ואיכזבת אותי. אבל עדיין מכבד אותך
אמקד את ההערות שלי :
1. תשמע אני חושב שצריך לכבד כל אחד ואחד, תסלח לי התגובות שלך באשכולות פשוט מעצבנות פה.
אנשים לפעמים יושבים בשביל להכין אשכול ואתה עונה כאילו אתה מזלזל בנו כמו ה : לא צריך סנגורים ,ננעל.
אני חושב שזה לא מכבד בכלל ואני מאמין שבגלל שאתה בתפקיד גבוה אתה צריך לתת עובר כבוד.

2. עניין העליות- לדעתי העליות פה נהיה שכונה . אתה העלת פקחי סייג
שבעבר לא נתנו לאנשים פה לשחק בסייג , כמו אשר שהיה מנקה לך תכתר ב2 שניות.
עכשיו בוא לא נהיה ילדים ועכשיו תגיד לי גם פעם העלו זה לא סיבה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תעשו כבר דברים מועלים לשרת תעשו זירה בלורנסיה תעשו שהסייג יהיה שעה וחצי תעשו טורנירים של ביקי כל כמה חודשים...דברים כאלה שקשורים למשחק 

ולא איוונטים ומרוצים כאילו אנחנו ב FORZA דיי כבר את מי זה מעניין רוץ ילד רוץ..לאן השרת הזה הידרדר 🤦‍♂️

תתחילו לעשות דברים נורמליים כמו השורד האחרון ולא המילים המבולבלות ובעיות בחשבון את זה תעשו בפורום לא במשחק 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• הודעות בפורומים

• אשכולות בפורום

• משתמשים רשומים

• המשתמש החדש ביותר

קבוצת פאפא.דיגיטל - בניית אתרים לעסקים, בניית אתרים לעורכי דין, בניית אתרים לאדריכלים

• צור חדש...