עבור לתוכן
לאור הביקוש הרב הסייג יוארך לשעה ורבע החל מהסייג הקרוב ×

FRIDAYEVENTS1.png

צורת הניהול כלפי חלק סטודנטים/חיילים בקהילה TheBestHere-Out

TheBestHere

תגובות מומלצות

אז בד"כ אני לא נוהג לפתוח אשכולות כאלו , אבל סתם רציתי לשתף אתכם במשהו שכמעט ולא נתקלתי בו במהלך השנים שאני בפורום.

אז ככה , יש אתגר מזל נחמד בפורום שהוא ''כרטיסי גירוד ''

מי שמכיר אותי היום , יודע שאני סטודנט , ושהורדתי לצערי מהפעילות שלי עקב כך , 

ראיתי תאתגר , ואמרתי  יאלה נשתתף , קצת ריענון באתגרים, יהיה נחמד, אבל מה הגדירו זמנים לקניית כרטיסים , 

הודעתי להנהלה הגבוהה לפני המכירה של מכירת כרטיסים ,שאני לא יכול להיות בזמנים האלו עקב לימודים ובכללי בפורום(ולא כי אני מתעצל או שאנן) ופשוט שמו *** על זה, נותנים הרגשה מגעילה של זלזול וטובה ושצריך להתחנן.

תחשבו לרגע , חלק מהקהילה(ואולי הרוב)הם משתמשים מעל 20+-  סטודנטים, חיילים, עובדים וכו'

יש מהחלק הזה אנשים שיש להם זמן ויש כאלו שאין.

במקום להבין זאת והתחשב בחלק ממשתמשי הקהילה-באנשים שלא יכולים להתחבר כמו סטודנט עם מטלות בספריה ושלא בבית בכלל וכו' או חייל שסוגר בבסיס וכו'

הם מקטינים ראש, ואומרים במילים אחרות

''מצטערים , לא בעיה שלנו, תדפק''

למה אנחנו לא יכולים גם להשתתף ? מה אנחנו שונים? 

ואם יש משהו שאני לא סובל בחיים האלו , זה להתחנן, לא הוריד מעצמי בשביל אחרים. וזה מה שאתם אוהבים לעשות.

בקיצור מה שיש לי להגיד זה שצורת הניהול של ההנהלה בפורום ביחס לחלק מהקהילה(כמו שציינתי למעלה)מביישת,מזלזלת ולא מכבדת,.

שנים שהפורום הזה, יאיר , ומהמנהלים ראשיים שפרשו בעבר, היו מתחשבים בסוג האנשים האלו נותנים פיתרון מראש ורק הרגשה טובה.

@Chai אחחח חי ....אין לך מושג כמה שמחתי שעלית לדרגת מנכ''ל,וכמה אני אוהב אותך,אמרתי סוף סוף מנכ''ל איכותי שיבין תקהילה ויעשה קצת סדר בכאוס ובאוירה המגעילה שהלכה פה לפני כמה חודשים. לא ציפיתי ממך ליחס כזה ושאננות , מדבר איתך על הבעיה ובמקום להבין ולעשות משהו בנידון ולהבין שיש בקהילה אנשים שכן רוצים להשתתף אבל לא יכולים , לעדכן אותך שאפילו המנהל ראשי שלך לא עוזר בזה ,אתה יושב בצד, ואומר לי אין מה לעשות , מנכל שנותן לפגוע בחלק מממשתמשי הקהילה-איכזבת ואפשר להגיד שפגעת בי(ואתה האחרון שחשבתי שתאכזב כמו שרשמתי לך באשכול עלייה למנכל אבל כנראה טעיתי, כגודל השמחה כך גודל הפגיעה) 

@Nadav בתור מנהל ראשי שכבר הרבה זמן , אחד מהדברים שאתה צריך להבין שהקהילה מורכבת מכמה סוגים , במקום לדעת זאת ולהקדים פיתרון מראש , אתה שם פס ומקטין ראש, ואפילו שמדברים איתך , צריך להגיע למצב שצריך להתחנן אליך כדי שתעשה משהו.אבל אתה מקובע בשלך.

גם אם עכשיו תתעוררו ותבינו את זה , אני לא מעונין לקחת חלק מהפעילות הזו .

אם אתם סטודנטים/חיילים - אני משתתף בצערכם שאתם לא יכולים לקבל מההנהלה פה את היחס המגיע והראוי לכם- כי מגיע לכם אותו כמו כולם!

ביאסתם ,

ההרגשה שנתתם לי ,היחס,הזלזול,שצריך להתחנן ולעבור מאחד לאחד ,ורק המחשבה שאילו היו פה כמה אנשים כמוני (סטודנטים או חיילים)שלא אכפת לכם מהם, הורידה את כל החשק .

ממש כואב ועצוב לי אבל אני כנראה יקח קצת זמן מהפורום /פרישה מהפורום עד שיהיה נורמלי כאן.

לא מסוגל להיות בקהילה שהסגל העליון שלה נותן עדיפות לחלק מסויים בקהילה ובחלק השני מזלזל, מתעלם ושם פס

רק רציתי לשתף את הקהילה היקרה שאני אוהב , שעוד נותרה כאן , 

הקהילה שהייתה כאן במשך כל השנים ,המאוחדת ,חזקה ואיכותית .

לגבי המשחק:

אני עדיין יכנס פה ושם למשחק

למרות שהרבה לא יודעים אבל ההנהלה הורסת אותו , נתתי מלא הצעות להחייאת הסחר ומציעים להם רעיונות לא מעונינים, נפילות שרתים, חוסר מענה ואכפתיות.

אם לא ידעתם-ההנהלה נותנת רעיונות מטורפים לשחקנים להריסת השרת כמו להעלים שרשראות ודברים מהשרת כדי שיהיה חוסר(ולא מבינים שכבר הסחר מת ואנשים בורחים)

הפרוטקציות חזרו לפורום ולמשחק- מנהלים וגיאמים עולים כאילו אין מחר ובמיוחד שחקני עבר(איילי רק עליך כואב לי , השקעת הרבה זמן עלית ואנשים אחרי שבוע כבר צורפו לצוות @eilay)

לא עוזרים במצב הסחר  כי אומרים ''יש מספיק נקי בשרת'',

פוחדים לנסות דברים חדשים , ושחקנים בורחים.

אני ניסיתי לעזור לשרת אך ההנהלה לא רוצה שיעזרו לו.

אילו הייתי פה מנהל ראשי/בעלים הייתי נותן לכל אחד ואחד יחס אישי -כי מגיע לכם , אתם קהילה מדהימה !  אך לצערי עקב חוסר זמן בחיים האישים,וההנהלה בפורום לא אוכל לתת זאת.

הם לא מבינים שמשחק ללא קהילה , זה משחק מת

הקדשות :

לא אתן כי אני ישכח אנשים - אז מי שמכיר אותי , יודע :) 

4ngnyl.jpg

נערך על-ידי TheBestHere
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 דקה GeRmI אמר:

תאמת זה לא סיבה .. לא ניתן להתאים פעילות לכולם באופן אישי..

בהצלחה בהמשך

תגיד לי למה רק חלק מהקהילה צריכים להשתתף ? למה לא כולם ?  מה הם שונים ?

לא נראלי שקראת בכלל מה שרשמתי לידור  אבל תדע שזה לא היה ככה בעבר, וזה למה פתחתי תאשכול הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה בלימודים

תשקיע כמו שהשקעת במשחק ויש לך עתיד ורוד

ההנהלה פה חובבנית אוהבים את ההרגשה שהם גיאמים 

גם אני פרשתי בגלל סיבות דומות

נערך על-ידי Chill
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרגיש לי כמו אשכול מיותר

שאני הייתי בצבא או בלימודים גם לי לא היה זמן לדברים כאלה ולא לאף אחד אחר

אתה צריך להבין שזה רק משחק ואף אחד גם לא במציאות יתחשב בדברים כאלה, אין קשר לחסור אכפתיות, הם קובעים את זה בזמנים שלדעתם יעבדו הכי טוב לפי זמני הפעילות במשחק

אפשר לחשוב שאם יש מחר איוונט אקספי כפול אבל סגרתי אמסטרדם בסופ"ש אז ידחו את זה בשבילי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא באמת חושב שההנלה יכולה להתאים כל דבר במשחק/בפורום לפי אנשים ספציפיים 

הם מקבלי ההחלטות וזה הזמן הכי לגיטימי והגיוני מבחינתם, לא סיבה לפרוש בגלל זה

בהצלחה בהמשך 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 7 שעות TheBestHere אמר:

למרות שהרבה לא יודעים אבל ההנהלה הורסת אותו , נתתי מלא הצעות להחייאת הסחר ומציעים להם רעיונות לא מעונינים, נפילות שרתים, חוסר מענה ואכפתיות.

אם לא ידעתם-ההנהלה נותנת רעיונות מטורפים לשחקנים להריסת השרת כמו להעלים שרשראות ודברים מהשרת כדי שיהיה חוסר(ולא מבינים שכבר הסחר מת ואנשים בורחים)

הפרוטקציות חזרו לפורום ולמשחק- מנהלים וגיאמים עולים כאילו אין מחר ובמיוחד שחקני עבר(איילי רק עליך כואב לי , השקעת הרבה זמן עלית ואנשים אחרי שבוע כבר צורפו לצוות @eilay)

להגיד שההנהלה אומרת לשחקנים להעלים דברים זה שקר,לא יודע מאיפה הבאת את זה.

יש אנשים שעושים את זה לכיף או לא יודע מה הסיבות שלהם,אין לזה קשר להנהלה.

לגבי הסחר,אתה יכול להציע לחי מה שאתה מעוניין והוא יענה לך על זה,הוא אחראי על הנושא הזה אבל אל תצפה שכל מה שתציע יקבלו אותו.

בכל מקרה בהצלחה בהמשך לירון

נערך על-ידי Director
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לירון אני כן באותו ראש איתך מבחינת הסחר. ואתה יודע גם דיברנו מלא פעמים על זה...אבל פשוט לגבי העלמת חפצים זה בחירה שלהם.. לעשות את זה כדי להעלות מחיר. 

אבל אין פה קשר לאם זה הנהלה או לא

נערך על-ידי eilay
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האשכול הזה די ישן, אולי תפתח אשכול חדש במקום להקפיץ את זה?

הצטרף לשיחה

אתה יכול לפרסם תגובה עכשיו להירשם אחר כך. במידה ויש לך משתמש התחבר עכשיו כדי להגיב עם המשתמש שלך.

אורח
הוסף תגובה

×   הטקסט הודבק עם העיצוב שלו.   הדבק את הטקסט ללא העיצוב במקום

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע באופן אוטומטי..   הצג כקישור במקום

×   המידע האחרון שלך שוחזר.   נקה עורך

×   אתה לא יכול להדביק תמונות באופן ישיר. תעלה אותם או שתכניס תמונה מקישור.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• צור חדש...