עבור לתוכן
לאור הביקוש הרב הסייג יוארך לשעה ורבע החל מהסייג הקרוב ×

FRIDAYEVENTS1.png

קוד מוסרי(?)

Creep

תגובות מומלצות

אהלן,

יצא לי לחשוב לאחרונה האם צריך להיות קוד מוסרי שהצוות צריך לשמור עליו? או שזה בכלל לא קשור?

אם נעשה השוואה אל חברי כנסת נגיד, אז מחברי כנסת מצופה להתנהג באופן מסוים שלא יבייש את תפקידם ואת מה שהם מייצגים, האם לדעתכם גם צוות המשחק צריך לנהוג ככה?

ברור לכולם שחמור יותר אם חבר צוות משתמש בהאקים או מהמר וכו' מאשר שחקן רגיל, השאלה אם גם בדברים היותר קטנים חברי הצוות צריכים להיזהר בהם?, דברים ששומרים על קהילה טובה.

כמו למשל קיוסים, האם לדעתכם זה בסדר שבשרת אחד חבר צוות כותב: "פיקוח, שאלה, עזרה..." ובשרת אחר אותו חבר צוות תופס כמה ספוטים?, גם אם זה כרוך בקיוס מספר פעמים לאותו שחקן?, אפילו כשמדובר בשחקנים חדשים יחסית.

מניסיוני האישי, רוב חברי הצוות אנשים טובים ונחמדים, אך יש מיעוט שהורס.

מה דעתכם בעניין?

דיון פורה!😃

*נא לשמור על שפה נקייה*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושבת שמי שבצוות צריך לכבד את חוקי השרת, יצא לי לראות כמה בעלי תפקידים שבשחקן הרגיל מקללים שזה למשל עבירה על חוק בסיסי בשרת + התנהגות לא מכבדת (יצא לי להיתקל גם בעבירות על חוקים יותר חמורים)
לגבי כיוסים אין חוק וזה מותר, אם היו שוללים מהם את הזכויות שיש לשאר המשתמשים אז אף אחד לא היה רוצה להיות בניהול
מה שכן אם אותו אחד מתגרה בך בזמן שהוא מכייס לך או למשל עוקב ומטריד אותך זה באמת לא יפה ועל הדרך עבירה על החוקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שמתאים, אבל זה קרה קורה ויקרה. זה לא שבצוותים או אצל "חברי כנסת" אין כמה ילדים קקה, ככה זה. יש כמה שמתיישרים לפי הסדר ובאמת שומרים על קלאס ויש כאלה ששמים על זה ***.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קצת מגזים שאתה משווה פה תצוות לחברי כנסת זה 2 עולומות שונים שבכלל לא קשורים 

כן ולדעתי הצוות צריך להיות מוסרי 

יש פה כבר כמה חברי צוות שעושים דברים כמו קייוסים לשחקנים חלשים ולדעתי זה ילדותי לעשות את זה שאתה כבר בצוות ושצריך להעניש אותם למרות שלא מקבלים אזהרות על קיוסים אלא רק עם הוא עוקב אחרי שחקן שמתאמן וגם זה קשה להסריט ולצלם 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שהשוואה לא רלוונטית בגלל שפה הצוות בהתנדבות לעומת ניהול אחר שזה בתשלום. שחיתות בכל מקום יש.

ככה או ככה כן צריך להיות מוסר בוודאי אנשי צוות נבחרים כי הם משקיעים ואנשים טובים ואם הם לא אז הם ירדו מהר מאוד... מסכים עם מה שנאמר פה שכל עוד לא עובר על החוקים בשחקניו הרגילים יכול לעשות מה שרוצה איש הצוות, רק עליו לשים לב שאם יתנגש הדבר עם הפעילות שלו כאיש צוות זה יעמוד במקום הראשון ולא שחקניו האישיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להיות מנהל ויש להיות חלק מהמשחק

אם מנהל עובר על חוקים הוא יכול לקבל עונש כבד יותר משחקן רגיל (גם באן וגם הדחה)

כל עוד הוא לא עובר על חוקי המשחק אין סיבה למנוע ממנו לשחק כמו כולם

קיוסים זה מותר

נערך על-ידי Cyber
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שצריך להיות קוד מוסרי

בקשר לקיוסים אני חושב שזה לא מכבד והתנהגות כזאת לדעתי פסולה כמו שאני אם אראה אותך מתאמן איפה שהוא ולא הפריע לך אל תפריע גם לי אבל לצערי זה תופעה שהרבה עושים אותה אם היה מקום לפרסם את אותם השחקנים שמקייסים אני לא חושב שהם היו עושים את זה כי חצי שרת היה נוקם בהם אבל אין מקום לפרסם שמות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר את זה כאילו אין קוד מוסרי, לכולם יש קוד מוסרי שצריך להתנהג בהתאם ועל פי החוקים, נכון שיש כאלה שמפרים ונכון שאולי גם בצוות לא יודע, אבל אתה לא יכול לבוא לצוות ולהגיד היי אסור לכם לקייס יותר זה פשוט לבוא ולגזול את זכויותיהם כשחקנים .

הקוד המוסרי הוא יותר להקשיב לחוקים ולפעול לפיהם, אבל אתה צודק שכאנשי צוות הם צריכים לשים לב יותר ולהוות דוגמא טובה

לקהילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נתחיל בכך שהצוות מחוייב לשמור על חוקי השרת במקרה שאיש צוות עובר על חוק ויהיה דיווח הוא יטופל בהתאם.

דבר שני אמיו ישראל בנוי כמשחק של מסחר אימונים וקרבות ככה שלגבי הקיוסים אולי זה מעצבן צד אחד אבל בסופו של יום זה משחק שהחזק שורד מי שיותר חזר הכוונה פול סטים וכל דבר שעולה בכך בצורה החוקית יכול לקייס/להתאמן איפה שהוא ירצה בלי הגבלה של אם שחקן מתאמן במקום מסויים ולא חשוב מי זה.

דבר שלישי צוות השרת יש לו גם שחקנים פרטיים ככה שיש הגבלה לצוות השרת כמובן לא להתאמן או לשגר או כל דבר חוץ ממה שנועד משחקן הפיקוח שלו ואין ליחס חשיבות לכך שהוא פקח סייג/GM/מפקח משחק/מנהל פורום/מפקח פורום שהוא בשחקן הפרטי שלו כמובן שאיסור לעבור על חוקי השרת תקף גם בשחקני הפיקוח וגם בשחקנים הפרטיים.

דבר רביעי אין סיבה שלצוות תהיה מוסריות יתרה כלפי הקהילה במצב שלקהילה אין מוסריות כלפי הצוות וזה בא לביטוי בזלזול בצוות(לא מכליל את כולם אבל יש רבים שנענשו על כך) שינוי מגיע משני הצדדים.

דבר חמישי לא היה מעולם חוק על קיוס יש חוק קיים על התגרות שתופס לגבי התגרות כלפי שחקן ולא משנה אם זה כי הוא קייס או זרק מילה או הערה שלא נראת לשחקן השני טוב בעין.

לסיכום לא רואה סיבה שהצוות ישנה את היחס כלפי הקיוסים שזה חלק לגיטימי מהמשחק אך אולי לא מוסרי לדעת חלק מהקהילה.

תודה והמשך משחק מהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האשכול הזה די ישן, אולי תפתח אשכול חדש במקום להקפיץ את זה?

הצטרף לשיחה

אתה יכול לפרסם תגובה עכשיו להירשם אחר כך. במידה ויש לך משתמש התחבר עכשיו כדי להגיב עם המשתמש שלך.

אורח
הוסף תגובה

×   הטקסט הודבק עם העיצוב שלו.   הדבק את הטקסט ללא העיצוב במקום

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע באופן אוטומטי..   הצג כקישור במקום

×   המידע האחרון שלך שוחזר.   נקה עורך

×   אתה לא יכול להדביק תמונות באופן ישיר. תעלה אותם או שתכניס תמונה מקישור.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• צור חדש...