עבור לתוכן

פרישה כללית פרישה כללית

Blackit

תגובות מומלצות

ליליווו <3

אלוופהה ותותחייתת <3 אין עלייך<3  קשה מאוד שאת עוזבת :X התחברתי אלייך ממש ממש, ונשמור על קשר גם בלי המשחק הזה חחח ואת בחורה זהבב<3

ובהצלחהה בעבודה ואני הכי שמח בעולם שקיבלת את מה שרצית כי באמת איןן עלייך בעולםם 😃 

ותזכרי שאת תותחיית בכל המובן ומי שפספס אותך בדרך הפסד באמת שלו!

תמשיכי להתחבר לפורום ולמשחק ש"יצא לך זמן" חחח כי את באמת חסרה כאן <3

וכבר מתגעגע המוון המוון.

❤️❤️❤️

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • תגובות 24
  • נפתח
  • תגובה אחרונה

עם הכי הרבה תגובות

עם הכי הרבה תגובות

פוסטים פופלארים

יפה שלי אני אוהבת אותך, התחברתי אלייך ממש ואנחנו שומרות על קשר גם בלי המשחק הזה! מה שקראתי בכל השורות האלה זה שאת נותנת יחס לאנשים שמתנהגים אלייך לא יפה וממש חבל. מי שעושה לך רע לא ראוי לקבל יחס מ

ליליווו אלוופהה ותותחייתת  אין עלייך<3  קשה מאוד שאת עוזבת  התחברתי אלייך ממש ממש, ונשמור על קשר גם בלי המשחק הזה חחח ואת בחורה זהבב<3 ובהצלחהה בעבודה ואני הכי שמח בעולם שקיבלת את מה

אחלה לי, שמח שהכרנו באמת בחורה איכותית ואשת שיחה מקווה עדיין לראות אותך בשרת פה ושם!  והרבה בהצלחה במה שלא תבחרי לעשות 👍

לפני ב-12.1.2021 at 23:40 Blackit אמר:

טוב חברים אחרי הרבה זמן שלא באמת התחברתי 

אני מודיעה על פרישה כללית במשחק יש שחקנים שעדיין אצלי והם תמיד ישארו כמו Lee Politics MMA וכדומה

הפרישה באה גם מזה שאין זמן גם כי כלום לא השתנה פה ולא השתנה והשרת הזה כמו שהוא נראה גם בגלל הנהלה ברמת הגיאמים וברמת המנכל

ןגם ברמת ההנהלה הגבוהה אין תקנה לזה ולא יהיה אלמלא השרת ימכר  למישהו שאכפת לו באמת ולא בא לעשות עלינו כסף (ביקורת בונה לא להיפגע) 

זאת הדעה שלי והיא תמיד הייתה ככה והיא לא תשתנה מעבר לזה שאין עניין במשחק הזה גם אין לי זמן למשחק כי חזרתי לעבוד וגם האמת לפני שחזרתי לעבודה הפסקתי להתחבר מחוסר עניין

נפגעתי פה מהצוות אבל ברמה האישית יותר היה פה מישהו שלא הסכמתי איתו על משהו ומאז הבן אדם כאילו מחק אותי אז למי שמכיר אותי ולמי שלא זה מעניין לי תתחת 

מהסיבה שאני אעשה הכל ויתן הכל כדי לעמוד על הדברים שאני רואה וחושבת לנכון שצריכים להשתנות כאן לא יכול להיות שבגלל שאיש צוות הוא חבר של איש צוות אחר אז לא יענש

על זה שהוא זילזל בי השפיל אותי והתייחס אליי בצורה להטבפובית לא יכול להיות שיש שחקנית במשחק שמוטרדת משחקנים ולא מטפלים בזה כי מעדיפים להעלים עין ולא יכול להיות 

שיהיה כאן קבוצת מטרידים עם הטרדות חוזרות שיש הוכחות והצוות יחליט להעלים עין וכל זה קרה ואני מדברת על הטרדות שמתפרסות על שנה שלמה דרך אגב המנכל שלכם אמר לי

שכשאני אעלה לגיאמית עוד שהייתי פקחית אז אני אעשה תשינוי למה שאני אעשה תשינוי אם הוא חושב שצריך שינוי בנושא הזה שהוא יעשה אותו למה צריך לחכות אם הוא חושב שיש אי צדק

עזבו יש הרבה סיבות למה לא לשחק פה וסיבה אחת למה כן יש פה אחלה אנשים @Symbol @Oligarch @Vered הרבה אנשים טובים שאני בקשר איתם גם אחרי בקיצור שיהיה לכם בהצלחה להתראות 

סורי על האיחור איפה אני בקדשות ??

הצוות לא משו נכון כולל הבעלים אבל שיהיה מישו מספיק רציני לקנות תשרת ויעשה שינויים טובים ובקשר לרווח כל אחד יכול להרוויח מהשרת כמו יאיר ואיתי זה עניין של ניהול נכון 

בקשר למטרידים פשוט תקליטי שהם מטרידים ומאמין שהם יענשו

גם אני הייתי בקטע של לשנות תשרת דרך הצוות אבל לא צלח אולי יהיה שינוי בהמשך

להת שוטרת

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרף לשיחה

אתה יכול לפרסם תגובה עכשיו להירשם אחר כך. במידה ויש לך משתמש התחבר עכשיו כדי להגיב עם המשתמש שלך.

אורח
הוסף תגובה

×   הטקסט הודבק עם העיצוב שלו.   הדבק את הטקסט ללא העיצוב במקום

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע באופן אוטומטי..   הצג כקישור במקום

×   המידע האחרון שלך שוחזר.   נקה עורך

×   אתה לא יכול להדביק תמונות באופן ישיר. תעלה אותם או שתכניס תמונה מקישור.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• צור חדש...