עבור לתוכן

עזרה משדרג את המחשב צריך ייעוץ

תגובות מומלצות

תקופה לא הייתי בפורום הזה ומוזר לחזור לכאן בשביל זה אבל משום מה אני סומך כאן על אנשים קצת יותר

אני רוצה לשדרג את המחשב כי הבנתי שאחרי כמה שנים צריך להריץ וואר זון בלי לקבל קראש שאני נוגע בקרקע
אז אלה הנתונים של המחשב עכשיו ומהידע שלי אני צריך להחליף ראם (להגדיל יש עוד שני מקומות להוסיף) ובשביל שיעבוד טוב אני צריך מעבד, ועם זה מגיע גם הספק כוח והלוח אם
תתקנו אותי אם אני טועה ואם יש לי דברים שמספיקים
מבחינת תקציב אני לא אשמח לעקוף את ה3000
המטרה בחלקים היא שהמחשב יהייה לי לראש שקט לכמה שנים הבאות ואני לא אדע עוד מבניינים שנראים מקוטג' ממשחקים!
תודה לעונים ☺️
2001409186_DesktopScreenshot2021_02_02-17_53_20_82.thumb.png.9c8694be72ec6918ab8ab2a812145975.png

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • תגובות 7
  • נפתח
  • תגובה אחרונה

עם הכי הרבה תגובות

ימים פופולארים

עם הכי הרבה תגובות

ימים פופולארים

פוסטים פופלארים

תקופה לא הייתי בפורום הזה ומוזר לחזור לכאן בשביל זה אבל משום מה אני סומך כאן על אנשים קצת יותר אני רוצה לשדרג את המחשב כי הבנתי שאחרי כמה שנים צריך להריץ וואר זון בלי לקבל קראש שאני נוגע בקרקע

עדיף שתקנה מחשב חדש ב3 אלף ותמכור תמחשב שלך למישו במחיר הוגן או שתתן לאח או בן דוד    אמרת שהמחשב שלך בן 7 לא חושב שאפשר להפוך אותו למחשב שמריץ הכול טוב  עצה שלי תחפש בזאפ ותסנן תוצאות

תמונות באשכול

לא שווה לך לשדרג את המחשב.

בשביל לשחק וואר זון במחשב טוב עדיך שתקנה מחשב באיזור ה 3500 שקל.

לא שווה לך לשדרג את החומרה של המחשב שלך כרגע אלא לקנות אחד חדש.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

עדיף שתקנה מחשב חדש ב3 אלף ותמכור תמחשב שלך למישו במחיר הוגן או שתתן לאח או בן דוד 

אמרת שהמחשב שלך בן 7 לא חושב שאפשר להפוך אותו למחשב שמריץ הכול טוב 

עצה שלי תחפש בזאפ ותסנן תוצאות בהתאם לדרישה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הכל פה סובב סביב השאלה לכמה FPS אתה מכוון ועל איזה הגדרות. נכון, החומרה מאוד ישנה ולכן כמעט אין סיכוי שתוכל למצוא משהו חדש בארץ, אבל אם תפזול קצת לעבר איביי תראה שדווקא החומרה הישנה מהווה יתרון - המחירים זולים בהרבה כי עם כל הכבוד כשתרצה לשדרג מחשב באמת כבר תרצה לכוון להרבה יותר מ-3000.

מהמעט נתונים שהבאת כאן (מעבד, ראם, כ. מסך) המחשב הזה יכול בהחלט להריץ warzone. אני ממש לא יודע למה יש לך קראשים - יכול להיות בעיה במשחק עצמו, בעיית דרייברים או שפשוט ההגדרות לא עברו אופטימיזציה.

הנה מישהו שמריץ את המשחק על חומרה מאוד דומה לשלך:

שים לב שהוא משתמש ב1060 3GB ולכן הוא היה חייב להוריד את הטקסטורות לLOW וגם הוא הפעיל VSYNC אבל חוץ מזה תראה איך הוא שיחק עם ההגדרות בתחילת הסרטון. אתה יכול אפילו להיעזר בgeforce experience שעושה את האופטימיזציה לבד.

במידה וזה עדיין לא סידר לך את התקיעות והקראשים ואתה עדיין מתעקש על שדרוג:

אם תסתכל יותר טוב על הנתונים מה afterburner תראה שמי שמתאמץ כאן זה דווקא המעבד ולא כרטיס המסך. כרטיס המסך רוב הזמן על 70% ניצול לעומת המעבד שבכמה מקומות עובר את ה-90%.

עם i7 4790K שאמנם גם ישן וכבר לא מיוצר אך חזק בהרבה ועדיין נותן ביצועים יפים מאוד כיום, תראה שיפור משמעותי בתוצאות והנה כאן הוא כבר מריץ על אולטרה עם קצב פריימים לא רע בכלל (50-60 אחרי הירידה מהמטוס). שזה אותו קצב הפריימים של הבחור הקודם ששיחק עם ההגדרות. אם תבחר גם אתה לשחק עם ההגדרות ו/או לעשות אופטימיזציה תקבל הרבה יותר מ60 FPS.

והנה בבקשה מהר לפני שייגמר i7 4790k חדש מהקופסא ממוכר בארצות הברית:
https://www.ebay.com/itm/Intel-Core-i7-4790K-Quad-Core-up-to-4-4-GHz-LGA-1150-Processor-With-Fan/133652777193?epid=197284894&hash=item1f1e5388e9:g:TswAAOSw~jlgFvcf

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 3 שעות Dance אמר:

מהמעט נתונים שהבאת כאן (מעבד, ראם, כ. מסך) המחשב הזה יכול בהחלט להריץ warzone. אני ממש לא יודע למה יש לך קראשים - יכול להיות בעיה במשחק עצמו, בעיית דרייברים או שפשוט ההגדרות לא עברו אופטימיזציה.

מהמד שמופיע לי במשחק (על כמה הוא עמוס כביכול) לא מגיע לי אפילו לחצי.
אני משוכנע שחסר לי רק ראם כי המחשב טוב סהכ לא משנה לבן כמה הוא 
אנסה לקנות 8ראם ונראה איך זה יתקדם רק רציתי לשמוע חוות דעת
וזו הייתה המחשב שלי אז קצת חיזקת לי אותה 

נערך על-ידי Verdous
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
האשכול הזה די ישן, אולי תפתח אשכול חדש במקום להקפיץ את זה?

הצטרף לשיחה

אתה יכול לפרסם תגובה עכשיו להירשם אחר כך. במידה ויש לך משתמש התחבר עכשיו כדי להגיב עם המשתמש שלך.

אורח
הוסף תגובה

×   הטקסט הודבק עם העיצוב שלו.   הדבק את הטקסט ללא העיצוב במקום

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע באופן אוטומטי..   הצג כקישור במקום

×   המידע האחרון שלך שוחזר.   נקה עורך

×   אתה לא יכול להדביק תמונות באופן ישיר. תעלה אותם או שתכניס תמונה מקישור.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• צור חדש...