עבור לתוכן
לאור הביקוש הרב הסייג יוארך לשעה ורבע החל מהסייג הקרוב ×

FRIDAYEVENTS1.png

פרישה מתפקיד מנהל פורום קניה ומכירה בלבד!!

Carmel

תגובות מומלצות

פרישה ממנהל פורום קניה ומכירה!

אז חברים יקרים אחרי תקופה לא קטנה החלטתי לפרוש מתפקיד מנהל פורום קניה ומכירה.

הסיבה העיקרית לפרישה היא מעבר לעבודה באילת לחצי שנה הקרובה.

מקווה יותר מהכל שימצאו לי מחליף ראוי שינהל את פורום קניה ומכירה מכל הלב.

ועכשיו ארשום משהו קטן לכל אחד שעבר איתי את הדרך בפורום.

Space-יוסי היקר התחלנו את דרכינו שהעברתי אלי את ניהול פורום קניה ומכירה ובזכות ההשקעה שלך הגעת לאן שהגעת תודה על תקופה נהדרת והמון בהצלחה בהמשך הדרך.

KOF-גלעד התחלנו את דרכינו עוד שהיית מפקח פורום היו לא מעט חילוקי דעות אבל בסופו של דבר הכל נפתר מאחל לך המון הצלחה בהמשך הדרך.

CoronaIL-ליעד היקר נוב ראשי של אמיו ישראל אוהב אותך מלא הגעת לאן שהגעת בזכות השקעה מעולה בצוות הפורום אוהב אותך אח יקר ומאחל לך לעלות בסולם הדרגות.

dolev1-דולב גבר על אחלה בנאדם זוכר אותך עוד הרבה לפני שהגעת לצוות הפורום תותח מאחל לך הצלחה בהמשך הדרך.

eliBU-אלי יגבר לא יצא לנו יותר מידי לתקשר במהלך היותינו מנהלי פורום אבל מאחל לך הצלחה בהמשך הדרך.

Ang-איתן גיבור לא יצא לנו להיות בצוות ביחד יותר מידי אבל רואים שאתה משקיע ברמה גבוה מאחל לך הצלחה בהמשך הדרך.

noob_nerd2-נאור אח יקר תותח על חלל באמת משקיע את כולו בפורום בהצלחה בהמשך הדרך.

Soul-לידור אח יקר לא יצא לנו גם לתקשר בצוות אבל מאחל לך המון הצלחה בהמשך הדרך.

Symbol-יוני אח יקר וחבר מהעבר מכיר אותך עוד מהקדנציה הראשונה שלך בפורום אין ספק שאתה ילד תותח שמשקיע המון מזמנך לטובת הפורום מקווה לראות אותך עולה בסולם הדרגות הצלחה בהמשך הדרך.

Lids-לידיה היקרה האמא של הצוות תותחית שמשקיעה המון מזמנה כדי לקדם את הפורום וללכד את הצוות מעריך את עבודתך ומאחל לך הצלחה בהמשך הדרך.

זהו חברים יקרים תודה על תקופה מדהימה צוות הפורום הוא צוות של תותחים אחד אחד מקווה לראות את כולם כאן מצליחים בגדול ומחזירים לאמיו ישראל את גדולתו אוהב אותכם מלא!!

💰עד כאן אני הייתי Carmel מנהל פורום קניה ומכירה 💰

• תודה 1
  • כועס 1
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• מנהל בכיר ו-GM

וואלה כרמל אח יקר תאמין לי לא היה מישהו שהעריך את התפקיד שלו כמנהל פורום קנייה ומכירה כמוך
השקעת שם מלאא ממחירונים הכי עדכניים ידעת מחיר של כל פריט אפילו את הנדירים שבהם
חבל שאתה פורש למרות שזה מסיבה טובה מקווה שתצליח באילת יא אח מאמין שעוד תחזור אלינו בעתיד אחי :)
המון בהצלחה וניפגש בסייגים אחי :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האשכול הזה די ישן, אולי תפתח אשכול חדש במקום להקפיץ את זה?

הצטרף לשיחה

אתה יכול לפרסם תגובה עכשיו להירשם אחר כך. במידה ויש לך משתמש התחבר עכשיו כדי להגיב עם המשתמש שלך.

אורח
הוסף תגובה

×   הטקסט הודבק עם העיצוב שלו.   הדבק את הטקסט ללא העיצוב במקום

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע באופן אוטומטי..   הצג כקישור במקום

×   המידע האחרון שלך שוחזר.   נקה עורך

×   אתה לא יכול להדביק תמונות באופן ישיר. תעלה אותם או שתכניס תמונה מקישור.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• צור חדש...