עבור לתוכן

פרסום מנצחי הסייג Virtual !

תגובות מומלצות

לפני כעת Phantom אמר:

ולרעתנו לא היה?

לPEACE היה כתר 5 דקות אחרונות היה תקיפה גם, אני לא יודע מי תקף וגם לא מעניין אותי אבל גם אותנו תקפו גם אנחנו חלק מהתקיפה, לא רק אתם כמו שאמרתי אחי מזל טוב על הניצחון טוב לראות את כולכם בהרכב מלא אחרי הרבה זמן אולי עוד תחזירו אור לסייגים.

וואלה ביום שאנשים יפסיקו לשחק פה בחרא ויבואו באמת לשחק ולא להפיל תשרת לעשות לאגים להשתלט בלחיצה להפסיק עם השטויות להגיע נטו שעה בשבוע בשביל הנוסטלגיה אולי עוד יחזרו באמת החברה ככה איך שזה ניראה זה בזבוז זמן באמא שלי ..

בכל מיקרה חג שמח לכולם אחלה אמיו ישראל שמרו עליו אל תהרסו תשרת הזה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • תגובות 45
  • נפתח
  • תגובה אחרונה

עם הכי הרבה תגובות

עם הכי הרבה תגובות

פוסטים פופלארים

Deaf שעה שבוע טוב קצת נוסטלגיה טובה @Mossad

חצי CruelFear. חצי NobleElf. מזל טוב ושבוע טוב ומבורך ושקט לכולם,חבל שאתם הורסים את ההנאה היחידה שנשארה בשרת הזה.

התגובה שלך נערכה שלא יקרה שוב , אין מקום לגזענות בפורום שלנו, בטח לא בימים שהמדינה עולה באש בגלל כאלה דברים. @OneWar התגובה שלך הוסתרה מאותה הסיבה ,

לפני 42 דקות battleship1 אמר:

חחח איזה קטע שיש כתר פתאום אין לאגים?

תעלה תעלה את החלק שהם ניסו להשתלט ופתאום לא היה לאגים תעלה..

מה זה אני באמת לא מבין למה אתם לא מפרגנים ושונאים כל כך את וירטואל זה כבר נהיה מוגזם אנשים כולה משחק , אנשים פה לא הגיעו כמה חודשים טובים מגיעים אחרי תקופה כמה חברה באים לשחק לכיף ועדיין כולם פה כמו ילדות עם קוקיות שחקו לכיף

עושים לאג בשרת שיש לוירטואל כתר ואז אומרים שאנחנו מפילים , 

ואחרי זה כשיש מלחמת כפתורים עושים לאג ואז מאשימים אותנו שיש כתר..

וואלה אתם לא שפויים נשבע לכם..

עומר הקטע כאן שהיו לנו כפתורים ב6דקות אחרונות למשחק  ואחי אחד מהם ועוד שחקן נוסף, ושחקנים שלכם תקפו אותנו והפילו לנו 2 כפתורים  בחסות הלאגים ....אז אל תשחק אותה גיבור 

למה ספורטיבי זה לא ואם אני ילך אחורן בזמן אני מוכן להראות לך ולגילדה שלך מלא מלא שחקנים שבוכים על ביטול על דברים פחות חמורים ממה שהיה אז לפחות תהיו עם ראש על הכפתיים כי ספורטיבי זה לא היה  כפתור שנופל בלאגים במיוחד ב6דקות האחרונות כשיש כתר פייר זה לא וכל אחד שיהיה במקומי יסכים איתי כרגע אתה בצד ההפוך אבל אם הייתה בצד שאני נמצא הייתה תומך ב200אחוז 

נערך על-ידי DgunOn
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 44 דקות Phantom אמר:

ולרעתנו לא היה?

לPEACE היה כתר 5 דקות אחרונות היה תקיפה גם, אני לא יודע מי תקף וגם לא מעניין אותי אבל גם אותנו תקפו גם אנחנו חלק מהתקיפה, לא רק אתם כמו שאמרתי אחי מזל טוב על הניצחון טוב לראות את כולכם בהרכב מלא אחרי הרבה זמן אולי עוד תחזירו אור לסייגים.

תודה על הפירגון , ככה צריך 🥰

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-16.5.2021 at 19:19 DgunOn אמר:

עומר הקטע כאן שהיו לנו כפתורים ב6דקות אחרונות למשחק  ואחי אחד מהם ועוד שחקן נוסף, ושחקנים שלכם תקפו אותנו והפילו לנו 2 כפתורים  בחסות הלאגים ....אז אל תשחק אותה גיבור 

למה ספורטיבי זה לא ואם אני ילך אחורן בזמן אני מוכן להראות לך ולגילדה שלך מלא מלא שחקנים שבוכים על ביטול על דברים פחות חמורים ממה שהיה אז לפחות תהיו עם ראש על הכפתיים כי ספורטיבי זה לא היה  כפתור שנופל בלאגים במיוחד ב6דקות האחרונות כשיש כתר פייר זה לא וכל אחד שיהיה במקומי יסכים איתי כרגע אתה בצד ההפוך אבל אם הייתה בצד שאני נמצא הייתה תומך ב200אחוז 

חחח באסה הדקות האחרונות האלה הייתי בלחיצה ו... דיסי ..

חברים אין לנו מה לריב בינינו על מצב השרת ... יש אשם יחידי בשרת וקוראים לו .. איתי

הדבר היחידי שאני יוכל להציע זה שכל אחד ואחד ישלח לו בהודעה על הבעיות האלה .. אומנם הוא לא יענה , אבל הוא יקרא 🤣

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• צור חדש...