עבור לתוכן
הצ'אט חזר לעמוד הראשי, נכון לעכשיו ניתן לכתוב הודעות עד 33 תווים, בקרוב זה ייסודר ×

פרסום Dangers אשכול פרישה

תגובות מומלצות

לפני 2 שעות Charly אמר:

אחת הגילדות שיותר נהניתי להיות בה אף על פי שאני לא איש של סייג'ים, ופחות מתחבר לסייג'ים
בהצלחה ושאפו על כל מה שהגילדה שלך נתנה לשרת :)

אם נהנת למה היית צריף לרדוף אחריך שתבואאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

• מצחיק 1
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • תגובות 37
  • נפתח
  • תגובה אחרונה

עם הכי הרבה תגובות

עם הכי הרבה תגובות

פוסטים פופלארים

טוב אז אחרי מעל חצי שנה ברצף שאני פתחתי את Dangers,הגיע הזמן לסגור גם עקב כמה סיבות שונות אחת מהם זה שאין לי כבר זמן כ"כ לפתוח ולנהל. רוצה להגיד תודה רבה למי שבא לעזור לי בזמן שפתחתנו,לא מובן מאל

מאור היקר ... כל הכבוד על מה שנתת בשרת . נהנתי מאוד להיות איתכם ! אליאנס חזק וטוב והכי נקי בשרת בתקופה הזאת שחזרתי למשחק (קצת פחות משנה חזרתי) חוץ מהמקציעיות אתה קודם כל בן אדם שהשתן לא עולה

אם אני לא טועה מאז פתיחת הגילדה הזאת עברה כבר כמעט שנה @WarHero שותפות אחת הטובות כמו שראיתי, ואתה מעצב באמת מעולה ציון  אהבתי לראות אותך בסייג'ים יוגב, אתה בהחלט קוסם תותח כ

וואוו לא היה צפוי בכלל חבל אתה מספר אחדד ידעת לנהל ולהוביל קבוצה איכותית מאוד!

• תודה 1
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 11 שעות WarHero אמר:

טוב אז אחרי מעל חצי שנה ברצף שאני פתחתי את Dangers,הגיע הזמן לסגור גם עקב כמה סיבות שונות אחת מהם זה שאין לי כבר זמן כ"כ לפתוח ולנהל.

רוצה להגיד תודה רבה למי שבא לעזור לי בזמן שפתחתנו,לא מובן מאליו בכלל אנשים שנשארו איתנו גם בתקופות פחות טובות נתנו מעצמם 200% עבודה.

אם אני לא טועה מאז פתיחת הגילדה הזאת עברה כבר כמעט שנה

@WarHero

תודה רבה לשותף שלי בלעדיו לא הייתי פותח מלכתחילה - @Black

שותפות אחת הטובות כמו שראיתי, ואתה מעצב באמת מעולה ציון 

ליוגב הקוסם שהיה איתי מההתחלה עד היום,רמה עולמית אח שלי - @Sad

אהבתי לראות אותך בסייג'ים יוגב, אתה בהחלט קוסם תותח

עזרא התותח בא כל שבוע בכל דמות שנדרשת לתת עבודה! - RuckTime.

כשעבדנו יחד בפארטי באמת שנהניתי מאוד לעבוד יחד עזרא, וגם זה שהיית שולח סתם הודעה בדיס לשאול מה נשמע היה מאוד נחמד

הרנר שעוד עדין לא היה אימפריה היו צוות מצומצם באו לעזור לנו כמה סייגים כי מי אם לא הוא הרנר האגדה - @STARWAR

ירין היקר ולצוות וירטואל שבא לעזור לנו בתקופה האחרונה כמה סייגים ולתת לנו עוד כמה ניצחונות לכיס,מעריך מאוד. - @Acssaed@YARINH @Ronab

אנשים ותיקים שאני מכירה כבר שנים, כולם אנשים טובים שעושים עבודה טובה

ללידיה היקרה שעזרה מעל ומעבר גם באלפית ודמויות שונות בסייג וגם לעשות לנו פייקים קילרים לסייג,תודה רבה לך על העזרה מעריך מאוד. @lids

אני חושבת שכבר אמרתי לך שהגילדה שלך הייתה אחת הגילדות הטובות שהייתי בהן גם מבחינת היחס ולכן נהניתי מאוד להגיע לסייג'ים, וגם שמרת את הגילדה נקיה מבחינת שפה מה שהיה מאוד חשוב לי.

הקילרים תמיד יהיו גם חלק ממני כמו השחקנים שאימנתי לעצמי, היה לי קשה לאמן אותם אבל גם כיף

סתיו סנופ דוג היקר שנכנס אלינו קצת באיחור אבל עשה עבודת כפתורים יוצאת מין הכלל (למרות שתמיד שניצחנו הוא דרש כסף בביט הממזר 😂) - @SnoopDogg

כשקראתי זאת לא יכולתי שלא לצחוק, באמת לדרוש כסף על משחק בסייג'? xD:D:o:clap:

אבירם השחקן עולמי עזר לנו המון - Minty.

אתה זוכר שאמרתי לך שהוא יהיה שחקן מעולה בסייג'ים, וצדקתי עשה עבודה מאוד טובה

תום וסדריק הקרציות שצריך לחפור להם בשביל שהם יגיעו חח - Akela/Cedrick.

סדריק באיזה שלב הפסקת לדבר איתי אבל אני חייבת לציין שמאוד נהניתי כול עוד היית משוחח איתי ומתאם איתי הגעה לסייג'ים

לרון היקר הקוסם והאלפית האגדי עשה עבודה ברמה עולמית - Postma.

תמיד יכולתי לסמוך שאראה את האלפית הזאת בסייג'ים, גם כשהייתי צריכה להגיע בקוסם

דביר התותח שהשתדל תמיד לבוא ולעזור - MeTumTeMet.

איך אני שמחה שעזרתי לדביר להיות בגילדה הזאת וגם שיהיו לו חפצים כדי שיוכל להשתתף בסייג'ים

מי יודע אולי נחזור בהמשך שהיה זמן פה ושם.

היה ממש כיף בתקופה הזאת,תודה רבה לכולם אוהב אותכם אחד אחד.❤️❤️❤️

מקווה שעוד כמה חודשים שוב נוכל להתאחד ולשחק יחד, וגם אם לא בטוח שזה היה חלק מאוד כיפי לזכור אותו

• תודה 1
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ניהלת אליאנס ברמה גבוהה חבר, הרבה לא הצליחו להחזיק אליאנס כמוך, זה לא קל, הרבה כאב ראש.

נכנסתם לדעתי ל3 האימפריות של השרת (אני לא מחשיב צ'יטרים הם לא רלוונטים)

Peace Dangers Pixel

כנראה שעכשיו יהיה פחות מעניין בלעדיכם.

שיהיה בהצלחה בהמשך נשמה טובה!

• תודה 1
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 7 שעות STARWAR אמר:

מאור היקר ... כל הכבוד על מה שנתת בשרת .

נהנתי מאוד להיות איתכם ! אליאנס חזק וטוב והכי נקי בשרת בתקופה הזאת שחזרתי למשחק (קצת פחות משנה חזרתי)

חוץ מהמקציעיות אתה קודם כל בן אדם שהשתן לא עולה לו לראש ותמיד נחמד עם כולם .... אחלה מאור אתה 

אתה יודע שאני מאוד מתבאס שאתה סוגר - אבל כמו שאמרתי לך החיים האישיים והעתיד שלנו חשובים הרבה יותר מהמשחק שהוא נטו לכיף אבל אם פוגע בהתפתחות שלך בחיים זה בטוח לא שווה את זה 

נהיה בקשר , אוהב אותך אח יקר 

תודה רבה אח שלי היקר מעריך מאוד,אוהב אותך.

לפני 7 שעות Xs1teR אמר:

תודה על זה שאתה זוכר ולא שוכח❤️

מצער לשמוע שאתה סוגר , בהצלחה בהמשך!

מקווה לשמוע על חזרה כשתוכל .

איך אפשר לשכוח אחי חלק גדול מהניצחונות זה גם בזכותכם היית חלק גדול בדאנג'רס.

וחבר כמו אח למרות שעברה חתולה שחורה אה? יא מרוקאי מת עליך,יש לך ד"ש מהחיש חש הנחש😂❤️

@Krislord תודה רבה לירוי התותח מעריך מאוד אחי,אין כמו לשחק נקי,אני מעדיף להפסיד כל פעם ולא לשחק מלוכלך.

חבל שהרבה מפה לא כאלה הסייגים היו נראים אחרת לגמרי.

@lidsאלופה!❤️

נערך על-ידי WarHero
  • תודה 2
  • מצחיק 1
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

הכרזות מערכת

• צור חדש...