עבור לתוכן

אתגר אתגר חג שבועות בפורום VIP

noob_nerd2

תגובות מומלצות

•  

2002597436_MU.jpg.f37063e53ddd06a77daef3220da9821b.jpg

🌾 ברוכים הבאים  לאתגר חג שבועות בפורום VIP 🌾

לפני הכל אני רוצה לאחל לכל משתמשי בפורום חג שמח ושקט !

שימו לב שכל המשתמשים (כולל משתמשים רשומים) יוכלו להשתתף באתגר!

1689523722_.png.5bbe5e042d202462f2dc3932489d7b41.png

האתגר הולך להתנהל בצורה באה:
כל אחד יספר על חוויה שזכורה לו מהמשחק כמו איוונט שהוא זכה בו במשחק\ הריסט הראשון שלו\השחקן הפול הראשון שלו
.
מבין כל המשתמשים שהגיבו יבחרו 3 משתמשים עם החוויות הכי מקוריות \ מעניינות אשר יזכו בפרסים!

חוקי האתגר !
1.ניתן לערוך את התגובות כל עוד האשכול לא ננעל.

2. אין להעליב \לפגוע המשתמשים אחרים משתמש שיעבור על החוק הזה יפסל מהאתגר לאלתר.

3. אין להעתיק תגובה של מישהו אחר מהאתגר משתמש שיתפס מעתיק יפסל מהאתגר לאלתר.

4. קיים מינימום משתתפים של 5 משתתפים.

5. כל חוקי הפורום חלים גם כאן.

האתגר יתחיל בתאריך 28.05.21 בשעה 12:00
וינעל בתאריך 04.06.21 בשעה  12:00

👑 הפרסים👑
🥇 במקום הראשון - קונדון+הכל  🥇
🥈 במקום השני  - נייט+הכל 🥈
🥉 במקום השלישי - אבן,נייר ומספריים (X2) בפורום🥉

חג שמח לכולם

בברכה מנהל פורום VIP noob_nerd2

נערך על-ידי noob_nerd2
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • תגובות 6
  • נפתח
  • תגובה אחרונה

עם הכי הרבה תגובות

עם הכי הרבה תגובות

פוסטים פופלארים

לאחר התלבטות קשה הוחלט על המנצחים! במקום הראשון עם תגובה מושקעת בטירוף וחוויות שמזכירות את העבר הרחוק של האמיו @TheBestHere מזל טוב אתה זוכה ב קונדון+הכל! במקום השני עם חוויה שבאמת נ

אחת החוויות הכי זכורות שלי באמיו זה שנפל לי כפפות גראנד סול+0 אקס  בתור אספן אקסים נדירים, זה באמת הייתה תחושה שקשה היה לתאר היום יש בערך 10+ כפפות גראנד סול+0 אקס בשרת, אבל בזמנו כשנפל לי היד המצב

טוב אז החוויה שלי הולכת ככה: הגעתי למשחק סביבות 2015 בגיל 11 נראלי או 10, היה לי קוסם בשם Hiemer שקיבל באן לשבוע בגלל שהפרעתי לפקח באמצע עסקה (באותה תקופה בכלל לא ידעתי מה זה עסקה ופקח חחחחחח) - כ

תמונות באשכול

אחת החוויות הכי זכורות שלי באמיו זה שנפל לי כפפות גראנד סול+0 אקס <3 בתור אספן אקסים נדירים, זה באמת הייתה תחושה שקשה היה לתאר
היום יש בערך 10+ כפפות גראנד סול+0 אקס בשרת, אבל בזמנו כשנפל לי היד המצב באמיו היה אחרת לגמרי וזאת הייתה הכפפת גראנד סול היחידה באותה תקופה שהסתובבה בשרת חח, אפשר לאמר שעד אותה נקודה להשיג חלק של פוניקס/דווין/גראנד היה דבר אגדי ובלתי אפשרי אחרי שנים שהאמיו הזה קיים ושבודדים הצליחו למצוא את הדברים האלה, ואז משהו מוזר קרה בשרת, שמרגיש כאילו שינו את הדרופ של האקסים - ואז למלא אנשים התחיל ליפול חלקים של גראנד/פוניקס/דווין אז זה ביאס אותי קצת כי פתאום היד הנדירה שלי כבר לא שווה כל כך הרבה אבל עדיין היא הייתה ועדיין יקרה לי מאוד :D

היא נפלה לי בביסי 7 בשעה 12 וחצי בלילה בזמן תחרות ריסטים, היא הייתה בהתחלה קבורה מתחת למלא חפצים ובפוקס קלטתי אותה, אלו שחורשים על אימונים מבנינו מכירים את המצב הזה נגיד שרואים חפץ בצבע ירוק (כאילו הוא אקס) אבל הוא לא באמת אקס, קורה הרבה פעמים למשל עם לב אוהב אקס.. הייתי בטוח שזה לא אקס אבל כמובן אין לי סיבה לא לנסות להרים את זה, התיבה שלי הייתה מלאה אז רוקנתי אותה בטיל (פחדתי שזה יעלם.. כי לא הסתכלתי באמיו ואז אחרי כמה זמן הסתכלתי באמיו בחזרה וקלטתי את היד - היה סיכוי שבכל רגע היא תיעלם...) ואז אספתי את היד והיא הייתה אמיתיתתתתתתתתתת

קיצר אושר של רגע <3 (מה גם שאני אספן ש99% מהנדירים שלו זה דברים שהוא קנה מאנשים, אז יאמר לזכותי שעם זה שאני עצלן שלא מתאמן [גם לא בשביל הנדירים שאני כל כך אוהב] הצלחתי להפיל נדיר אחד חח)

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

טוב אז החוויה שלי הולכת ככה:
הגעתי למשחק סביבות 2015 בגיל 11 נראלי או 10,
היה לי קוסם בשם Hiemer שקיבל באן לשבוע בגלל שהפרעתי לפקח באמצע עסקה (באותה תקופה בכלל לא ידעתי מה זה עסקה ופקח חחחחחח) - כל יום בדקתי מתי אני אוכל כבר להתחבר שוב לשחקן ולאחר בערך שבוע אני רואה שהשחקן "עובד", התחברתי והתחלתי לאמן אותו, בערך בריסט 30 אני חושב אחרי שאימנתי אותו לבד([ואני ידוע בתור עצלן בקטע של אימונים בחיים לא הגעתי לפול חחחח)
פרצו לי לאותו קוסם ומכרו לי אותו, אני זוכר שהייתי כלכך מבואס ניסיתי להתקשר לאח שלי שיעזור לי והוא לא הצליח להחזיר את השחקן, לא יודע איך מצאתי את הפורום (באותה תקופה לא ידעתי שבאתר יש קישור לפורום וגם אם כן כנראה שבחיים לא שמתי לב אליו באמת LOL) ופתחתי אשכול על זה,
לא החזירו לי כמובן את המשתמש מהסיבה שכבר מכרו אותו והבנאדם שקנה אותו סך הכל חשב שהוא שחקן רגיל ולא פרוץ וככה או ככה לא היה ניתן להחזיר הכל.
בקיצור איזה אחד מהמשתמשים בקהילה אני לא זוכר מי פשוט זה היה לפני שנים.. תפס אותי לשיחה ותרם לי סט לגנדרי, מגן גראנד מטה וכנף לקוסם + 13 + הכל.
באותו רגע הייתי בעננים כאילו ואווו זה השיא חחחחחח

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

סיפור חזרה למשחק+חוויות !!!

וואלק לפני איזה 7 שנים בערך, בא אלי בן דוד שלי אחרי שפרשנו מהמשחק איזה 9 שנים בערך לא נגענו במשחק, אומר לי אביחי קניתי כמות של נייטים בכסף רוצה לחזור לשחק, אמרתי לו תשיג לי קוסם פול לאמן שחקן לעצמי ומישם נתחיל, אמר מה אתה גנוב בוא קח 100 נייט תתחיל להתגלגל אמרתי לו לא עזוב אני רוצה לבד להתחיל, אמר לי אתה גנוב יקח לך הרבה זמן אמרתי לו שחרר תביא קוסם אני יאמן לי שחקן.

מי פה לשם הביא לי קוסם פול שלו להתאמן אמנתי לי ביקי בניק Sweet-BK הגעתי איתו לאיזה 30 ריסט, ומכרתי אותו בעד קוסם פול.

ואז התחלתי לאמן לעצמי משפחה בשם שלי כמו AvihayBK / AvihayMG / AvihaySM/ AvihayME

AvihayDL.

אחר כך התחלתי לאמן שחקנים+ניקים ולהיכנס לביסים לקלימות לעיר עתיקה כדי להתמסחר גם באקסים ובעתיקים מישם התגלגלתי הרכבתי סטים מכרתי נדירים והגעתי למה שאני היום.

היום במשך איזה תקופה רצינית אני מכין כנפיים לחדשים או לאלה שחזרו מפרישה אם צריך להכין להם גם סטים או לקנות להם+13 אקס או עתיק,

או אפילו תורם להם פה ושם להתחלה כנף+הכל או נותן להם נייט+הכל מה שיש באותו הרגע מידי פעם זה גם רק טבעות.

אתמול היה כיף באייוונטים של יהודה היה מצחיק כיפי הרבה זמן לא השתפפתי באיוונטים בימי שיש כי לא היה לי זמן להיכנס בצהריים לאיוונטים.

לפעמים אני נכנס לבלוד קסטל לבד לשחק שם בשביל הנוסטלגיה זה כיף חח

או לזימוני השטן ממש מצחיק לי שם נכנס גם לפעמים אם שניים קבועים לשחק שם סתם בשביל הכיף.

המשחק MU גם שהוא במצב של היום זה נוסטלגיה מי שוותיק יבין את זה גם אם יש משחקים יותר טובים מבחינת גרפיקה וכולי.

בקיצור אין על MU ישראל מידי פעם אני זורק לצוות כמה רעיונות לשיפור מקווה שיתחילו לישם את זה.

אני הייתי אביחי Sheriff   שמח ששיתפתי אותכם בחוויה שלי במשחק ומה עברתי פה....

נערך על-ידי Sheriff
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

החוויה הכי זכורה לי במשחק הייתה בתקופת 2006-2007
קצת אחרי שהתחלתי והתקדמתי במשחק עוד לפני הריסט הראשון שלי הצלחתי להשיג נייט אקס+9 משחקן כלשהו בשרת שאני אפילו לא זוכר את הניק שלו..
מה שהכי זכור לי מהמקרה הזה הוא שאחרי שהשגתי את הנייט המון אנשים בשרת שאלו אותי "מה זה הנשק הזה" , "תראה אותו" והאמת שגם לי עד אז לא יצא לראות נייט ממש. זה היה משהו די נדיר בהתחלה במיוחד לא+הכל.
לא ממש הבנתי את הערך שלו אז והייתי די צעיר בגיל אז איבדתי אותו די מהר תמורת סט דרגון אקס+9 + זוג חרבות זוהרות אקס+9 וכנף רמה 2 +9 . (זוכר את ההחלפה הזו ממש).
כמובן שזה לא היה שווה לי אבל עדיין עשיתי זאת כי לא ממש הבנתי את השווי באותם זמנים והייתי שייך לקהילת הנובים אפשר להגיד :) 
היו המון מתחילים בשרת פעם והייתי חלק מהם אז היה כיף להתרגש מכל נשק או יהלום שנופל על הרצפה.

הייתי ממש רוצה לחזור לימים ההם בשרת - היה כיף לא נורמלי! 

אחלה אתגר , בהצלחה לכולם
^_^ 

נערך על-ידי Avi
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אז לא יודע מה איתכם חברים ,

החוויה הראשונה שלי מהמשחק היא  שרציתי להרוג משהו חחחח

יותר נכון את בן דוד שלי ^_-

tenor.gif

אז אחרי שבן דוד שלי הכיר לי את המשחק  אי שם ב2007-2008 ולי, ואיך עולים רמות וכו' ,חיפשתי ניק והיה הרבה שכבר היה תפוס פתחתי תביקי הראשון שלי thebesther

e אני לא אשכח שאמרתי לו לעשות בסוף  גם תאות 

thebesthere שיצא    , ובגלל שכבר לא היה לו סבלנות , הוא לחץ פשוט אנטר ויצא בלי האות האחרונה חחח ורציתי להרוג אותו חח

רק אחרי כמה  שנים גיליתי שבכלל אי אפשר לעשות תאות האחרונה בגלל אורך של ניק

אבל לא, זאת לא הסיבה שרציתי להרוג אותו   🤣

הסיבה היא שהוא לא גילה לי שהשרת הראשון הוא שרת שיש בו אנשים !!!

הייתי כמה ימים רק מתאמן לבד ביער בחושך בלורנסיה בשרת נידח , בורח מצבא המכשף הלבן כמו איזה נעב שלא יהרגו אותי, אף אחד לא אימן אותי, אף אחד לא דיבר איתי, אף אחד לא ראה אותי חח

(אולי רק לומן שהייתה שם)

כאילו זה משחק SINGE PLAYER חחח

giphy.gif

אבללללל אזזזז אחרי כמה ימים של בדידות

יצא שבטעות לחצתי על שרת 1 , וברגע שנכנסתי ללורנסיה היא היייתה מפוצצצתתתתתתתת

וזה היה הלם של WTFFFFFFFFFFFFFFFF

tenor.gif?itemid=4987399

כמובן שצרחתי עליו שהוא לא אמר לי את זה , והוא כזה אדיש , כן יש אנשים , מה לא ידעת?

אני : -_-

הכי מצחיק שהוא היה כל פעם בשרת ה1 עם אנשים עושה סחר , בזמן שאני מתאמן אי שם בשרת ריק מאנשים בחושך ולבד חחחחחחח

אבלל הוא היה רק בן 10 אז ריחמתי עליו חחח

כמובן שאז  נהנתי  במשחק פי אלףףף,, ים אנשים , ים סחר , ים חנויות, הרדיו של יאיר של שישי

אחחח נוסטלגיה ^^

הפעם ה2 שרציתי להרוג אותו זה שרצחתי משהו שקייס לי(הייתי נוב 0 ריסט, היו מלא נובים בעבר חח)

אז הייתי רוצח קילר, ועוד בלוסט1 המבודדת , ואמרתי לו , מזההה אני לא יכול להשתגר לעיר אחרת והוא  כזה, אתה צריך להתאמן ולהרוג מפלצות וככה זה יעלם,

855a9e399998212d2e633310e475397e.gif

מה שהוא לא סיפר לי (ואולי הוא שכח או פשוט לא ידע) שאפשר פשוט לנקות רוצח דרך האתר - _ -

שרפתי מעל שעה ורק שעה עד שאני הורג מפלצת אחת, רק בלנסות לנקות רוצח...

כמובן שלמרות הכל אני חייב לו תודה , אחרת לא היה לי משחק נוסטלגי ולא הייתי נמצא כאן איתכם היום  :) , ועצם מה שקרה לי היום כבר זו חוויה מצחיקה וטובה (למרות שקצת מעצבנת חח)

תמונה ישנה עוד מלורנסיה הישנה שיש לי במחשב חחח

(שהיה בה עוד יותר אנשים מבתמונה )

מתגעגע לימים האלו ...

ZaAtnDD.png

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לאחר התלבטות קשה הוחלט על המנצחים!

במקום הראשון עם תגובה מושקעת בטירוף וחוויות שמזכירות את העבר הרחוק של האמיו

@TheBestHere
מזל טוב אתה זוכה ב קונדון+הכל!

במקום השני עם חוויה שבאמת נגעה והרגישה מאוד אמיתית

@Avi
מזל טוב אתה זוכה בנייט+הכל!

במקום השלישי והמכובד עם חוויות מ BC והתלהבות מאקסים נדירים זוכה

@Charly
ברכות ! אתה זוכה ב אבן,נייר ומספריים (X2) בפורום!

נא ליצור קשר בהודעה פרטית על מנת לקבל את הפרסים !
מזל טוב לזוכים ותודה לכל המשתתפים
מקווה לראות אתכם באתגר הבא ;)

• מצחיק 1
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • noob_nerd2 ביטל נעיצה של האשכול
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• צור חדש...