עבור לתוכן
הצ'אט חזר לעמוד הראשי, נכון לעכשיו ניתן לכתוב הודעות עד 33 תווים, בקרוב זה ייסודר ×

דיון בקשר לסייגים האחרונים , ובמיוחד לריבים שכבר לא רק ״יריבויות״

תגובות מומלצות

לפני 1 דקה STARWAR אמר:

חחחחחחחחחח שאני יוכל להגיד על האליאנס שלי ? האליאנס שלי נקי נשמה טובה

אנוכי מיצידי ? אני מאמן שחקנים אם אתה לא יודע ויש לי גם ויאיפיי גם לי הולך ... תשאל את עומר קניתי ממנו קרדיטים אם אתה לא מאמין - ואם אתה לא יודע לקרא - רשמתי שלהפיל גם לא בסייג זה בכלל לא בסדר !!

ואתה גם חרטן אז איתך סיימתי את הדו שיח הזה מעכשיו אני לא אגיב לך כי באמת אתה מדבר שטויות ואין לי עניין לענות כל רגע על שטויות  - אז אני אסיים את זה בזה שאתה טוען שקיבלת באן אחרון לפני חצי שנה ? גם שהיית בתפקיד הפקח נתפסת (ולא עבר חצי שנה לא ?) , אז בוא נסיים עם החארטות והשקרים ... כמו שאמרתי לך הפסקתי לענות 

אם לטענך נתפסתי שהייתי פקח (שזה לא נכון)

אז תשאל את חבר שלך דניאל אם הוא קיבל באן שהיה פקח ולפי הטענה שלך הבאן שלו זה כמו הבאן שלי משמע אתה צריך להעיף אותו מהאליאנס לא? הרנר תפסיק אנחנו לא ילדים אתה בוכה כול השבוע שנשחק נקי וביום של הסייג רואים מי נקי ומי מפיל שרתים ומנצל לאגים

This is not peace , this is dirty

• מצחיק 1
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • תגובות 38
  • נפתח
  • תגובה אחרונה

עם הכי הרבה תגובות

עם הכי הרבה תגובות

פוסטים פופלארים

שלום חברים יקרים.  אני חושב שכולם פה מכירים אותי , ושל הרוב הגדול אני חבר או בקשר טוב או בכבוד כזה או אחר.    רציתי לפנות אליכם קהילה יקרה ובחרתי את פורום הגילדות כי לדעתי הוא הכי מתאים

בחיים לא ראיתי באף בן אדם פה אויב, אבל כ"עוקצים" אותך כמו מסכנים בשביל להרגיש גאונים, אז הוכחתי לכולם פה מה הם שווים אני חושב. אני לא מחפש לריב ומעולם התחלתי ריב אבל מי שחושב שירד עלי ויזלזל

הרנר אתה צודק אבל יש בעיה שלא לקחת בחשבון יש איזשהו קונדסון שמנסה לעשות פה דיקטטורה כמו בימי טריק מצטער להגיד לך שלא ילך לו וזה הכל אם הסייג שלי מבטול גם של וירטואל יהיה מבוטל מבטיח לך את זה (לא

תמונות באשכול

בחיים לא ראיתי באף בן אדם פה אויב, אבל כ"עוקצים" אותך כמו מסכנים בשביל להרגיש גאונים,

אז הוכחתי לכולם פה מה הם שווים אני חושב.

אני לא מחפש לריב ומעולם התחלתי ריב אבל מי שחושב שירד עלי ויזלזל בי יקבל פי 10 ממה שהוא נתן.

אני חושב שרוב האנשים שנשארו כאן זה הוותיקים שכולם פה אני מעריך 20+ זאת אומרת שהרוב פה באים רק בשם 

הנוסטלגיה, אז תנו לשחק שעה אחת סייג' כמו שצריך בלי האקים, בלי תקיפות, בלי כל השטויות האלה.

@Chai @Eliad 

תנו לי לעזור לכם להחזיר עטרה ליושנה

1. תעברו לאחסון נורמלי או תעבירו את השרת למחשב ביתי של 1 גיגה רוחב פס + ראוטר חיצוני נגד התקפות לא השקעה גדולה זה יספיק בשביל לחסום את ההתקפות האלה, היום אחסון עולה גרושים-אגורות-גורנישט.

2. שפרו את השרת - תחסמו את כל הבאגים.

3. הקבצים של יוני ולאו זה כבר פסה... הגיע הזמן לשדרג את השרת או שמכאן רק תלכו אחורה, עסק של 15 שנה הולך לפח, 

אמיו ישראל פעם היה מכיל בין 800-1000 מחוברים, אני חושב שהיום לא עובד את רף ה 100 בכל השרתים וגם זה שחקנים של בן אדם אחד, תבינו לאן הגעתם.

4. תנו לי לעזור לכם עם קבצים נורמליים שישנו את השרת הזה ויחזיר את כל השחקנים, גם אם זה על חשבון הזמן שלי והזמן שלי שווה הרבה תאמינו לי.

אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים - נ-ו-סט-ל-ג-י-ה חבל שזה שיישאר בגדר רק המילה הזאת בשביל כולנו.

faa05b6a-5086-45fd-9ead-b7bcf36a1a4e.jpg

• תודה 3
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לפני 11 שעות YARINH אמר:

הרנר אתה פותח אשכול כזה ושותף של האליאנס שלך מפיל את השרת , קצת צבוע לדעתי..

3D0F04CF-1075-46DC-8EC1-445712F7FA46.jpeg

מצטער אבל הוא לא הפיל את השרת , זה סתם עוד באן חרטה ,

ובקשר לאשכול אין כמו לעקוץ אחד את השני זה מוסיף עניין ,

והוכחתי גם בעבר וגם בהווה שיש פה דברים שלא מתנהלים נכון -

בהצלחה לכולם ותמשיכו את המסורת שלי עם הקלימות ! 

נערך על-ידי Squre
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נראלי לא הבנתם נכון, רון אבו זה הילד הכי שקרן אני לא מבין הרנר מה אתה עונה לו ילד בן 14 שמתבלבל למי שהוא פונה אליו כי רק בפורום הוא יכול הגנגסטר הזה, בפנים הוא רץ מאזור תעשייה עד נתניה והוא מאשדוד ומגיע יותר מהר מאוטו, אח שלי רד מהעץ שטיפסת בו ומהר מאוד.

אתה רחוק מלהיות גבר, קרוב להיות מלשין.

אני לא הפלתי שום שרת ולא תקפתי שום דבר והנה חי אמר לכם, חוץ מפעם אחת שניסיתי את האווירה הטובה לבדוק מה כיף לוירטואל לעשות בזה וואלה וירטואל? מוריד לכם תכובע, זה כיף.

אבל אני לא עושה את זה יותר מסיבה אחת, אני מכבד את הצוות.

ואף אחד פה לא משחק נקי אף אחד לא ישחק נקי עד שוירטואל יפסיקו לחפור לאנשים כדי שלא יבטלו להם סייג, הוכחות יש לי שאתם בוכים לבן אדם כלשהו שלא יבטלו אבל מה זה משנה?

כי וירטואל בכיינים.

ביום שתפסיקו לבכות אני מתחייב לכם על סייג נקי ובלי נפילה אחת

מתחייב זה מתחייב.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

דניאל ורון אבו אמיתי אני לא יודע מה עובר על שתיכם בחייאת רבאק מה או ששתיכם נדפקתם או שאתם "דפוקים"

כול אשכול שפותחים צריך להגיע למצב שרבים אני רוצה להבין אותכם פותחים פה דיון לסבבה שכל אחד יפתח את מה שהוא חושב וכול אחד מלכלך על השני מה חזרנו לכיתה ו שעושים חרם על אנשים?לא מספיק מה שרואים בחדשות את כול ההחרמות על ילדים קטנים ממקום שכולנו ניהיה מאוחדים היהודים ושלא נפרנס ערבים כמו שצריך אתם ממשיכים לריב כמו גמורים איפה האחוות אחים כמו בהפגנות איפה זה נעלם מתי תיהיו גבריםםם מתי צריך ללמד אותכם מה זה גבר?

בחייאת ואאלה אני מבואס עליכם מימקום שנבוא שעה אחת להנות כול אחד גרם פה להריסת סייגים אני מדבר על כול השרת לא על בודדים גם אותם בודדים שמפילים תשרת בחייאת רבאק מישחק מחשב באים להנות כול אחד פה עובד בחוץ מנהל דברים איש משפחה ילדים כול אחד והדברים שלו בבית שבן אדם רוצה לבוא להנות שעה פאקינג בשבוע זה ניראה לכם נורמלי שקומץ של אנשים יהרוס תחווייה ??אני כבר אמרתי לדניאל שמש מה צריך לעשות והוא יודע טוב מאוד תאמינו לי אני לא מדבר באוויר אני יודע בבידיוק מה צריך בישביל הקומץ הזה וזה יקרה בקרוב ועכשיו בחייאת רבאק סגרו תאשכול תסיימו תריבים המטופשים שלכם בפורום וחשאירו למישחק תיריבות הכיף הזה בלי להרוס כול דבר שאתם נוגעים בו תיתבגרו בואו נדבר על הדשא כמו שאומרים והטוב ביותר שינצח ועל הדרך גם נהנה די עם הדיבורים אתם לא שחקנים אתם לא זה ושוב אני אומר תיתבגרו 

פקחים סגרו תאשכול זה נגרם פה מימקום ללבן תדברים ליותר חרא לצוף תודה

עוד דבר קטן לאותו קומץ של אנשים שמפילים תשרת אתם ואאלה אני יגיד לכם 

אתם צריכים להיתתבייש לכם שאתם עושים דבר כזה דבר ראשון אתם הורסים פרנסה לבן אדם למרות שהוא הורס לעצמו זה א

ב. יש פה חיילים שכול השבוע בבסיס ובקרבי ונותנים מעצמם בישבילנו רוצים לבוא השכרה להנות שעה בשבת לסייג לכיף שלהם ואתם הורסים להם את זה

ג. יש פה אנשים עם ילדים אבא לילדים כול השבוע ילדים הורגים אותם רוצים לבוא להיות עם חברים שלהם מהמחשב שעה בשבת גם אתם הורסים להם את זה

ד.יש פה אנשים שעובדים כול השבוע קוראים תתחת מבטלים עבודה בשבתות לא הולכים לעבוד רק בישביל הכיף שלהם שגם את זה צריך ואתם הורסים להם

ה.אתם הורסים לעצמכם את הכבוד שלכם ואת הזמן שלכם והיום זמן =כסף 

נערך על-ידי OneWar
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 12 שעות OneWar אמר:

דניאל ורון אבו אמיתי אני לא יודע מה עובר על שתיכם בחייאת רבאק מה או ששתיכם נדפקתם או שאתם "דפוקים"

כול אשכול שפותחים צריך להגיע למצב שרבים אני רוצה להבין אותכם פותחים פה דיון לסבבה שכל אחד יפתח את מה שהוא חושב וכול אחד מלכלך על השני מה חזרנו לכיתה ו שעושים חרם על אנשים?לא מספיק מה שרואים בחדשות את כול ההחרמות על ילדים קטנים ממקום שכולנו ניהיה מאוחדים היהודים ושלא נפרנס ערבים כמו שצריך אתם ממשיכים לריב כמו גמורים איפה האחוות אחים כמו בהפגנות איפה זה נעלם מתי תיהיו גבריםםם מתי צריך ללמד אותכם מה זה גבר?

בחייאת ואאלה אני מבואס עליכם מימקום שנבוא שעה אחת להנות כול אחד גרם פה להריסת סייגים אני מדבר על כול השרת לא על בודדים גם אותם בודדים שמפילים תשרת בחייאת רבאק מישחק מחשב באים להנות כול אחד פה עובד בחוץ מנהל דברים איש משפחה ילדים כול אחד והדברים שלו בבית שבן אדם רוצה לבוא להנות שעה פאקינג בשבוע זה ניראה לכם נורמלי שקומץ של אנשים יהרוס תחווייה ??אני כבר אמרתי לדניאל שמש מה צריך לעשות והוא יודע טוב מאוד תאמינו לי אני לא מדבר באוויר אני יודע בבידיוק מה צריך בישביל הקומץ הזה וזה יקרה בקרוב ועכשיו בחייאת רבאק סגרו תאשכול תסיימו תריבים המטופשים שלכם בפורום וחשאירו למישחק תיריבות הכיף הזה בלי להרוס כול דבר שאתם נוגעים בו תיתבגרו בואו נדבר על הדשא כמו שאומרים והטוב ביותר שינצח ועל הדרך גם נהנה די עם הדיבורים אתם לא שחקנים אתם לא זה ושוב אני אומר תיתבגרו 

פקחים סגרו תאשכול זה נגרם פה מימקום ללבן תדברים ליותר חרא לצוף תודה

עוד דבר קטן לאותו קומץ של אנשים שמפילים תשרת אתם ואאלה אני יגיד לכם 

אתם צריכים להיתתבייש לכם שאתם עושים דבר כזה דבר ראשון אתם הורסים פרנסה לבן אדם למרות שהוא הורס לעצמו זה א

ב. יש פה חיילים שכול השבוע בבסיס ובקרבי ונותנים מעצמם בישבילנו רוצים לבוא השכרה להנות שעה בשבת לסייג לכיף שלהם ואתם הורסים להם את זה

ג. יש פה אנשים עם ילדים אבא לילדים כול השבוע ילדים הורגים אותם רוצים לבוא להיות עם חברים שלהם מהמחשב שעה בשבת גם אתם הורסים להם את זה

ד.יש פה אנשים שעובדים כול השבוע קוראים תתחת מבטלים עבודה בשבתות לא הולכים לעבוד רק בישביל הכיף שלהם שגם את זה צריך ואתם הורסים להם

ה.אתם הורסים לעצמכם את הכבוד שלכם ואת הזמן שלכם והיום זמן =כסף 

נראה לי שאת המושג "גבר" אתה לא יכול ללמד אותי אלא ההפך הוא הנכון.

בחודשים האחרונים חבריי יכולים להעיד לך עליי מה שהם יודעים עליי השותפים לאליאנס והעוזרים לנו והשחקנים שלנו.

לפיס אני נתתי הכל ואתן ובמיוחד להרנר ואמשיך לתת, "השעה הזאתי ביום שאתה כלכך מבלבל עליה תמוח?"

זאת השעה שאם הייתי בוירטואל ושם ספיד 12 לא הייתי מקבל באן, למה? כי ירין לוחץ על המקומות הנכונים.

זאת השעה שאתם אתם מחכים שיתקפו את השרת ותתפסו כפתורים ותשלטו במקום להגיד, זהל א מגיע לנו אתם מנסים לעצבן אנשים ואומרים לקחנו את זה בכבוד, גבריות לא תהיה לאף אחד משמה.

ביום שתתחילו להיות אמיתיים אם עצמכם לא איתנו *עצמכם* ותכבדו את עצמכם רק אז תפתחו את האשכול הזה, כי סייג נגד וירטואל זה סייג נגד ההנהלה תבין את זה מפה ותקח את זה לאן שאתה רוצה.

וצודק, לא צריך להפיל תשרת כדי לטפל בעניינים.

שיהיה לכם המשך שבוע טוב, והלוואי למישהו ממכם היה תלב והגבריות שיש להרנר במקום להיות במחשב 24 שעות הבן אדם עבר ועשה ואין אחד שלא אוהב אותו ומחייך שרואה אותו או מדבר איתו, לעומתכם שכל אחד שרואה אותכם רוצה להלביש לכם כיף לפנים (ירין ורון)ואתם בורחיים על אופניים

שיהיה לכם המשך יום נהדר !

הכל הולך להסתיים יותר מהר ממה שאתה חושב לידור.

תזכור תמשפט הזה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 5 דקות Phantom אמר:

בחודשים האחרונים חבריי יכולים להעיד לך עליי מה שהם יודעים עליי השותפים לאליאנס והעוזרים לנו והשחקנים שלנו.

לפיס אני נתתי הכל ואתן ובמיוחד להרנר ואמשיך לתת, "השעה הזאתי ביום שאתה כלכך מבלבל עליה תמוח?"

זאת השעה שאם הייתי בוירטואל ושם ספיד 12 לא הייתי מקבל באן, למה? כי ירין לוחץ על המקומות הנכונים.

זאת השעה שאתם אתם מחכים שיתקפו את השרת ותתפסו כפתורים ותשלטו במקום להגיד, זהל א מגיע לנו אתם מנסים לעצבן אנשים ואומרים לקחנו את זה בכבוד, גבריות לא תהיה לאף אחד משמה.

ביום שתתחילו להיות אמיתיים אם עצמכם לא איתנו *עצמכם* ותכבדו את עצמכם רק אז תפתחו את האשכול הזה, כי סייג נגד וירטואל זה סייג נגד ההנהלה תבין את זה מפה ותקח את זה לאן שאתה רוצה.

שיהיה לכם המשך שבוע טוב, והלוואי למישהו ממכם היה תלב והגבריות שיש להרנר במקום להיות במחשב 24 שעות הבן אדם עבר ועשה ואין אחד שלא אוהב אותו ומחייך שרואה אותו או מדבר איתו, לעומתכם שכל אחד שרואה אותכם רוצה להלביש לכם כיף לפנים (ירין ורון)ואתם בורחיים על אופניים

תזכור תמשפט הזה.

שמע מצידי שהשרת יסגר לא אומר לך סתם זה באמת לא מעניין אותי רק לדעת אם יש טעם להמשיך לשחק פה או לא בקצב הזה אני חוזר לעבוד שבתות אני השכרה בישביל הכיף עובד שישי מימקום שבת ששישי אצלי בעסק בהרבה יותר קשה ויותר שעות זה ממשיך כך אני פורש מהאמיו ושישארו לבד בשרת אני מנסה לעשות הכל שיחזור להיות מה שהיה ואנשים זורקים זי* על כול האנשים שמשחקים אמיו וזהו נימאס 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 16 דקות Phantom אמר:

תזכור תמשפט הזה.

די אחי באמת די 

מישהו יכול לנעול את האשכול הזה? @KOF @Soul @CoronaIL

לא מבין למה יש פה צד אחד שמנסה לפייס וצד אחר שרק מאיים כול היום תפסיק דניאל אם תרצה לדבר על מה שאתה רוצה תשלח לי הודעה בדיס לא כול הפורום צריך לסבול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ננעל ומספיק עם האשכולות כי כל מה שמנסים לפתוח וליצור דו שיח ברוח נעימה מגיע למצב שיש דיבורים ויציאות מגילדה לגילדה ומאיש לאיש 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

הכרזות מערכת

• צור חדש...