עבור לתוכן
הצ'אט חזר לעמוד הראשי, נכון לעכשיו ניתן לכתוב הודעות עד 33 תווים, בקרוב זה ייסודר ×

תגובות מומלצות

@eliBU בגלל שאתה לא מכיר את הנושא לעומק אל תתערב זה אשכול שמופנה למנהלים למעלה שמכירים את המקרה, אין לך זכות לנעול אשכול שקשור ומטופל במשחק .

קיבלתי באן שלא בצדק ב100אחוז

הם גם יודעים את זה,

בדיקת אייפי רשלנית כיוון שאני הייתי על שחקן אחר והם גם יודעים את זה פשוט לא מוכנים להתוודות בכך שהם טעו מול מי שהם עומדים מולו ,

אני מחכה לתשובה מה מנכל הנכנס כנראה שזה דניאל

וכמו שאתם יודעים נכח פקח משחק בזירה בזמן שזה קרה שלטענתכם מכרתי אקים

אז צילום מסך אין לכם כי לא היה דבר כזה.

אפשר גם לשאול את מי שבדק את האייפי לאיזה שחקנים בדקת? כי למיטב זיכרוני נתנו לו 2 ניקים שהיו בזירה מה שאומר שזה 2 אייפי שונים אבל אתה @BkCombo-טללא מוכן אפילו לבדוק את זה כי אתה לא מוכן להגיד נכון אתה צודק טעיתי מצטער , שזה לא בושה .

נערך על-ידי Squre
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • תגובות 5
  • נפתח
  • תגובה אחרונה

עם הכי הרבה תגובות

עם הכי הרבה תגובות

פוסטים פופלארים

קודם כל לא רק שזאת זכותו המלאה של אלי לנעול לך את האשכול בתור מנהל משחק זה גם חלק מהתפקיד שלו, שים לב שהוא (וגם אני) לא רק מפקחי פורום אלא גם מנהלי משחק, אמנם אנחנו בצבע תכלת אבל בכותרת יש עוד תפקיד. 

• מנהל בכיר ו- GM

קודם כל לא רק שזאת זכותו המלאה של אלי לנעול לך את האשכול בתור מנהל משחק זה גם חלק מהתפקיד שלו, שים לב שהוא (וגם אני) לא רק מפקחי פורום אלא גם מנהלי משחק, אמנם אנחנו בצבע תכלת אבל בכותרת יש עוד תפקיד. 

בכל מקרה אני אשאיר את האשכול פתוח ותמתין לתגובה של טל או של דניאל, אבל זה האשכול האחרון בנושא, קח בחשבון. 

כפי שציינתי אין צורך להגיב לי ולכן תגובתך מוסתרת, תוכל להקפיץ כל 24 שעות עד למענה מהם. 

לילה טוב.

• עצוב 1
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 16 שעות Squre אמר:

.

הקפצתי ולמה מחקתם לי את התגובה ?

נתתי לך כבר תשובה. אני לא יודע מה עוד אתה רוצה?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 2 שעות Daniel אמר:

נתתי לך כבר תשובה. אני לא יודע מה עוד אתה רוצה?

שהבאנים ירדו

KimJongIL BomBom

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

הכרזות מערכת

• צור חדש...