עבור לתוכן

למנהל הראשי *ביקורת בונה* - יש במשחק ובפורום עליות קצת מוגזמות (במיוחד בפורום)

Hell

תגובות מומלצות

גם אנשים עם תפקיד במשחק יכולים לענות באשכול הזה . 

שלום אני אוהד משחק כבר תקופות באמיו ישראל  ,אפילו קרו מצבים שהשקעתי בפורום וגם במשחק דיי הרבה. 

לאחרונה אני רואה המון קידומים מהירים גם במשחק כמו מצב שמישהו עולה לפקח ותוך חודש ,חודש וחצי נהייה ג'יאם וגם בפורום שמשתמש עולה למנהל ותוך חודש נהיה מפקח או סגן מנהל או מנהל ראשי . 

שלא נדבר על דבר שאני קורא לו 'קומבינת צוות שמישהו מהצוות פורום מקבל סוג של 'קידום' במשחק לפקח ,גיאם . 

אני בא מתקופות של 2010 ,2012,2015,2019 

ששמה ממה שראיתי לתפקיד בפורום יש להשקיע המון לפחות 3-4 חודש רק למנהל פורום ועוד 2-3 חודש לקידום מסוים.  

ובמשחק צריך הרבה הרבה השקעה וגם סבלנות על מנת להיות פקח משחק לפחות 3 חודש  שלא נדבר שג'יאם יכול לקחת חצי שנה בממוצע. 

אני לא מתכוון  להעליב את הצוות שקודם יכול להיות שהעבודה וההשקעה של כולם ראויה לקידום, אני רק מביע ביקורת שלדעתי לפתוח כל שבועיים-3 שבועות הכרזות עם 3-4 קידומים זה ממש לא נראה טוב . 

יש מגוון אנשים בקהילה שמשקיעים הרבה במשחק ובפורום אז למה לשלול אותם לפנות למי שכן בצוות ? 

איפה האשכולות של הדרושים ? 

תהיו פתוחים לכל הקהילה אל תתקבעו על צוות משחק ופורום שנשאר לשנה ,שנה וחצי ואז לחפש צוות חדש . 

• תודה 1
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • תגובות 5
  • נפתח
  • תגובה אחרונה

עם הכי הרבה תגובות

ימים פופולארים

עם הכי הרבה תגובות

פוסטים פופלארים

לא יודע אם ראית אבל דרושים לפורום היו בחודשים פבואר, אפריל ומאי.  זה 3 דרושים במשך 4 חודשים - כלומר שהיה צורך נפתח גם אם זה בחודשים עוקבים לכן לא ברור לי למה אתה טוען שאנחנו לא מחפשים אנשים חדשים

לדעתי אנחנו במצב טוב מאוד מבחינת צוות כרגע בפורום ואנחנו לא מצטמצים אלא גדלים, גם הרבה מנהלים וגם הרבה פקחים, תחשוב לא מזמן הייתי פה פקח בודד וזה היה עומס מטורף.  כפי שאמרתי, כל מי שרוצה להצטרף ל

היי אוהד,  קידומים במשחק לא רלוונטים לפניות לצוות הפורום ואלו הן החלטות של צוות המשחק. בנוגע לאשכול דרושים, היו כמה בחודשים האחרונים, מי שהראה רצינות עלה, אתה מוזמן לראות את מיעוט התגובות בא

• מנהל בכיר וGM

היי אוהד, 

קידומים במשחק לא רלוונטים לפניות לצוות הפורום ואלו הן החלטות של צוות המשחק.

בנוגע לאשכול דרושים, היו כמה בחודשים האחרונים, מי שהראה רצינות עלה, אתה מוזמן לראות את מיעוט התגובות באשכולות האחרונים. 

אישית לפחות, הייתי מאוד רוצה לראות אנשים חדשים משקיעים ומתקדמים אבל זה לא קורה בזמן האחרון כלל, אם תרפרף בפורום תראה שעיקר ההשקעה מגיעה מהצוות ולעיתים קרובות מי משקיע במשחק משקיע גם בפורום ולכן הקידומים והתפקידים חופפים, אין פה שום ׳קומבינה׳, להזכירך גם שאתה היית בצוות בפעם האחרונה כזכור לי היית גם מנהל פורום וגם פקח בצוות המשחק.

לכן, אני לא רואה סיבה למה לא לקדם את מי שמשקיע ומחפש לעזור גם אם זה לא עומד בתקן של מה שהיה פעם, עושים את זה לפי הצורך ולאחר מחשבה רבה. 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 7 דקות CoronaIL אמר:

היי אוהד, 

קידומים במשחק לא רלוונטים לפניות לצוות הפורום ואלו הן החלטות של צוות המשחק.

בנוגע לאשכול דרושים, היו כמה בחודשים האחרונים, מי שהראה רצינות עלה, אתה מוזמן לראות את מיעוט התגובות באשכולות האחרונים. 

אישית לפחות, הייתי מאוד רוצה לראות אנשים חדשים משקיעים ומתקדמים אבל זה לא קורה בזמן האחרון כלל, אם תרפרף בפורום תראה שעיקר ההשקעה מגיעה מהצוות ולעיתים קרובות מי משקיע במשחק משקיע גם בפורום ולכן הקידומים והתפקידים חופפים, אין פה שום ׳קומבינה׳, להזכירך גם שאתה היית בצוות בפעם האחרונה כזכור לי היית גם מנהל פורום וגם פקח בצוות המשחק.

לכן, אני לא רואה סיבה למה לא לקדם את מי שמשקיע ומחפש לעזור גם אם זה לא עומד בתקן של מה שהיה פעם, עושים את זה לפי הצורך ולאחר מחשבה רבה. 

תודה על המענה המהיר,

דיברתי גם במשחק וגם בפורום בדגש על הפורום בגלל זה החלטתי לפתוח פה על מנת שלא יהיו 2 אשכולות ומעלה גם בפורום וגם במשחק.

בעקרון דרושים אמורים לפתוח פעם בחודשיים שלוש וגם פחות במידה ויש צורך אבל בקושי יש פנייה מהצוות לקהילה , כן שמתי לב שיש ירידה אבל במידה ויש צורך או שהגיע הזמן להתחדש בכמה אנשי צוות כן צריך לפתוח יש המון אשכולות דרושים ברור שיש זמנים שיש ירידות במספר תגובות אבל יש גם מצד שני הרבה תגובות בזמנים מסוימים. 

לדעתי הקטע של הבוא נקדם אנשי צוות קיימים דיי יכול לפגוע ביכולת של הצוות עצמו כי אתם רק מצטמצמים באנשים  ויכול להיות מצב של פרישות או חוסר זמן  בגלל זה לדעתי כן צריך לעלות קצת אנשים מהקהילה שכן רוצים להשקיע ככה תוכלו לעזור לקהילה בהרבה יותר במגוון תחומים ויותר אנשים יגלו עניין במשחק ובפורום.  

כמו שרשמתי למעלה וגם אוסיף שגם הקהילה בנוסף לצוות יכולה להיפגע כי יכולות לקראות סיטואציות לא נעימות גם לצוות וגם לקהילה בקטע של לענות לאשכולות , פיקוחים במשחק , לענות לפניות וכו' ככל שהצוות יותר רחב בתחומים ובמספר אנשים ככה הוא יותר יעיל ויותר טוב לקהילה וגם לצוות עצמו . 

סבבה שיש אנשים שמגיע להם את התפקידים תקדמו אותם אם צריך אבל למה לכל הצוות יש תפקידים בכירים למה לא להוסיף אנשים מהקהילה שכן יכולים וכן רוצים לעזור לקהילה ולצוות במגוון תחומים שונים .

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • מנהל בכיר וGM

לדעתי אנחנו במצב טוב מאוד מבחינת צוות כרגע בפורום ואנחנו לא מצטמצים אלא גדלים, גם הרבה מנהלים וגם הרבה פקחים, תחשוב לא מזמן הייתי פה פקח בודד וזה היה עומס מטורף. 

כפי שאמרתי, כל מי שרוצה להצטרף לצוות - מבורך! אנחנו מחפשים תמיד לצרף! אבל שים לב כפי שאמרתי לאשכולות דרושים האחרונים לא רואים היענות גדולה מהקהילה ובטח שלא השקעה יום יומית ברחבי הפורום. 

אני לא ראיתי מישהו שמנצל את הגישות שלו להתנכל לאנשים בפורום דרך המשחק או להפך.

שורה תחתונה - יש צוות גדול וזה מעולה כי לכולנו יש חיים גם מעבר לפורום והמשחק וצריך שיהיו כמה אנשים בכל תפקיד. מקווה שבאשכול דרושים הבא יהיו יותר אנשים שיגיבו וישקיעו בהתאם, ד״א דרושים נפתח לפי הצורך ומצבת המנהלים בפורומים הרלוונטיים לניהול ולא לפי שעון מסויים. 

• מצחיק 1
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 17 שעות CoronaIL אמר:

לדעתי אנחנו במצב טוב מאוד מבחינת צוות כרגע בפורום ואנחנו לא מצטמצים אלא גדלים, גם הרבה מנהלים וגם הרבה פקחים, תחשוב לא מזמן הייתי פה פקח בודד וזה היה עומס מטורף. 

כפי שאמרתי, כל מי שרוצה להצטרף לצוות - מבורך! אנחנו מחפשים תמיד לצרף! אבל שים לב כפי שאמרתי לאשכולות דרושים האחרונים לא רואים היענות גדולה מהקהילה ובטח שלא השקעה יום יומית ברחבי הפורום. 

אני לא ראיתי מישהו שמנצל את הגישות שלו להתנכל לאנשים בפורום דרך המשחק או להפך.

שורה תחתונה - יש צוות גדול וזה מעולה כי לכולנו יש חיים גם מעבר לפורום והמשחק וצריך שיהיו כמה אנשים בכל תפקיד. מקווה שבאשכול דרושים הבא יהיו יותר אנשים שיגיבו וישקיעו בהתאם, ד״א דרושים נפתח לפי הצורך ומצבת המנהלים בפורומים הרלוונטיים לניהול ולא לפי שעון מסויים. 

המצב אולי טוב עכשיו אבל כמו שתמיד קורה בצוות אנשים פחות מוצאים זמן ,ואנשי צוות פורשים מידי פעם . אני רק ממליץ לכם להיות פתוחים לאנשים בקהילה שכן רוצים ושכן יש להם זמן על מנת שלא יקרו מצבים לא נעימים וגם שתיהיה לצוות יותר העינות .

אז תתחילו לבחור אנשים להציע להם להיות איתכם לדעתי יש פה אנשים שכן יכולים רק לעזור לצוות , כמו שאמרתי האשכולות דרושים זה רוטינה יש פעמים שיש 10+ תגובות ויש גם 3 תגובות אבל אתם לא אמורים להפסיק אם יש לכם צורך , לקדם עוד אנשים בצוות זה סבבה אבל יש גבול לכמה תפקידים מישהו יכול לקחת.

לא דיברתי על ניצול גישות אבל לדעתי 10 איש עם 1-2 תפקידים לכל אחד הרבה יותר יעיל מ5 איש עם 4 תפקידים לכל אחד ...

לדעתי הצוות ניהיה  הרבה יותר קטן עם הגישה של לתת לעוד אנשי צוות גישות.   צריך לבסס תניהול הצוותי להוסיף אנשים לכל תחום ואפילו לתחומי הפירסום. 

כן אי יודע שדרושים נפתח לפי הצורך אבל בממוצע זה חודשיים-3חודש

.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • מנהל בכיר וGM

לא יודע אם ראית אבל דרושים לפורום היו בחודשים פבואר, אפריל ומאי. 

זה 3 דרושים במשך 4 חודשים - כלומר שהיה צורך נפתח גם אם זה בחודשים עוקבים לכן לא ברור לי למה אתה טוען שאנחנו לא מחפשים אנשים חדשים.

תודה על ההמלצה למרות שאני חש קצת ערבוב בתגובה שלך בין המשחק לבין הפורום.

המשך גלישה נעימה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • CoronaIL locked this אשכול
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• צור חדש...