עבור לתוכן

Cyber

תגובות מומלצות

מתלוננים שיש חוסר פעילות במשחק

אין ריבים על ספוטים כמו פעם

אין תחרות

ריק

משעמם...

והכי גרוע? הבעלים לא מפרסם את השרת ככה שהמצב נשאר ככה

אז מה אפשר לעשות?

תמחקו את שרת 4

כל האנשים שמתאמנים בשרת4 יעברו ל2-3-1 והמשחק יהיה יותר חי

אמנם זאת רק אשליה כי מספר השחקנםי יהיה אותו דבר אבל בכל מקום שאנשים ילכו הם יראו יותר אנשים מפעם כי הם לא יהיו מפוזרים כל כך והמשחק יהיה קצת יותר כיף וחי

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • תגובות 11
  • נפתח
  • תגובה אחרונה

עם הכי הרבה תגובות

ימים פופולארים

עם הכי הרבה תגובות

ימים פופולארים

פוסטים פופלארים

לא בדיוק הבנתי אם רצית עוד תגובה שלי או שהתכוונת לעוד תגובה מאיש צוות אחר

אוקיי, במידה ואיש צוות נוסף ירצה להגיב הוא מוזמן, בנתיים האשכול ננעל לבקשתך

אני לא חושב שיקבלו את ההצעה כי א' אני די בטוח שהציעו כבר משהו כזה בעבר, וב' יש המון אנשים שנגד הרעיון הזה, כי אז כפי שאמרת באמת יהיו ריבים על ספוטים, ואם הורדת שרת לא תשנה גם ככה לא תחזיר אנשים לאמיו אז מה הטעם לעשות משהו שיכול להוביל לריבים, נראה לי עדיף להימנע מזה מראש, וגם בתאכלס מה רע שיש עוד שרת להתאמן, הרווחתם ספוטים ריקים חח

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 2 דקות Charly אמר:

אני לא חושב שיקבלו את ההצעה כי א' אני די בטוח שהציעו כבר משהו כזה בעבר, וב' יש המון אנשים שנגד הרעיון הזה, כי אז כפי שאמרת באמת יהיו ריבים על ספוטים, ואם הורדת שרת לא תשנה גם ככה לא תחזיר אנשים לאמיו אז מה הטעם לעשות משהו שיכול להוביל לריבים, נראה לי עדיף להימנע מזה מראש, וגם בתאכלס מה רע שיש עוד שרת להתאמן, הרווחתם ספוטים ריקים חח

הפירוט באשכול מעיד על עצמו

בכל אופן אם לא ישתנה אפשר לנעול אבל אשמח לעוד תגובה אחרי קריאה נוספת של האשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

טוב אז אני אגיב לך את דעתי פעם נוספת עם יותר פירוט וגם אעביר את האשכול בצוות הג'יאמים ומי שירצה יגיב לך גם

בעיקרון בוא נתחיל מזה שלעשות דבר כזה מצריך את אליעד וכפי שאנחנו יודעים דברים מהסוג הזה לוקחים זמן (לקח לזירה שנה להגיע בערך), אז זה גם דבר שצריך לקחת בחשבון, חוץ מזה בתאכלס אם השינוי הוא באמת חסר משמעות (לא מחזיר אנשים לשרת, לא מעלה את הפעילות, ולא באמת גורם למשחק להיות כיף יותר) אז מה הטעם להטריח את אליעד ולחכות שנה. בנוסף אם מורידים שרת NONPVP של אימונים אז פשוט במקום שאנשים ישאירו אפקיי בשרת 4, הם יעשו את זה בשרת 3 או 2, האנשים הם אותם אנשים, ורוב המתאמנים משאירים אפקיי אז לא באמת תהיה פעילות, וגם אם כן תהיה פעילות והאנשים האלו לא יהיו אפקיי, אנחנו מדברים על אנשים שמתאמנים בספוטים, לי אישית לא יצא לראות מקרה של שיח ידידותי בספוטים בין אנשים שמקייסים אחד לשני (מי כמוך יודע כמה שקיוסים זה מעצבן), אז פשוט עדיף למנוע את זה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 8 דקות Charly אמר:

טוב אז אני אגיב לך את דעתי פעם נוספת עם יותר פירוט וגם אעביר את האשכול בצוות הג'יאמים ומי שירצה יגיב לך גם

בעיקרון בוא נתחיל מזה שלעשות דבר כזה מצריך את אליעד וכפי שאנחנו יודעים דברים מהסוג הזה לוקחים זמן (לקח לזירה שנה להגיע בערך), אז זה גם דבר שצריך לקחת בחשבון, חוץ מזה בתאכלס אם השינוי הוא באמת חסר משמעות (לא מחזיר אנשים לשרת, לא מעלה את הפעילות, ולא באמת גורם למשחק להיות כיף יותר) אז מה הטעם להטריח את אליעד ולחכות שנה. בנוסף אם מורידים שרת NONPVP של אימונים אז פשוט במקום שאנשים ישאירו אפקיי בשרת 4, הם יעשו את זה בשרת 3 או 2, האנשים הם אותם אנשים, ורוב המתאמנים משאירים אפקיי אז לא באמת תהיה פעילות, וגם אם כן תהיה פעילות והאנשים האלו לא יהיו אפקיי, אנחנו מדברים על אנשים שמתאמנים בספוטים, לי אישית לא יצא לראות מקרה של שיח ידידותי בספוטים בין אנשים שמקייסים אחד לשני (מי כמוך יודע כמה שקיוסים זה מעצבן), אז פשוט עדיף למנוע את זה

תענה לי בשיא הכנות

תחרות על ספוטים

לא כיף?

מעדיף משחק שאין בו תחרות ואין אנשים?

אני רוצה לראות חיים

רוצה לראות את האמיו של פעם - גם אם לא ב100%

אם תסגרו שרת אתם תראו יותר אנשים ופחות שטח מת

לדעתי זה כן מגביר את הכיף במשחק

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שמע אני אישית ספציפית לא בן אדם של אימונים חח אני בקושי מתאמן, אבל אם וכשאני מתאמן אז אני בחיים לא מקייס ובחיים גם לא מקייסים לי (כי ברגע שזה קורה אני הולך מהספוט ._.)

אני יכול להבין את מה שאתה אומר שתחרותיות על ספוט זה כיף, כמו שתחרותיות על הרויים בעיר העתיקה זה כיף (אהמ אהמ xD), אבל זה עלול להתפתח גם למקומות לא טובים ואז אנשים יענשו מזה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 3 דקות Charly אמר:

שמע אני אישית ספציפית לא בן אדם של אימונים חח אני בקושי מתאמן, אבל אם וכשאני מתאמן אז אני בחיים לא מקייס ובחיים גם לא מקייסים לי (כי ברגע שזה קורה אני הולך מהספוט ._.)

אני יכול להבין את מה שאתה אומר שתחרותיות על ספוט זה כיף, כמו שתחרותיות על הרויים בעיר העתיקה זה כיף (אהמ אהמ xD), אבל זה עלול להתפתח גם למקומות לא טובים ואז אנשים יענשו מזה

אם זו הגישה (שאנשים יענשו) אז אינלי עוד מה לומר

בכל מקרה גם אני לא מקייס לאנשים "חפים מפשע" (זאת אומרת כאלה שלא מקייסים לי באופן פעיל)

כמובן שיש לי שותף אז לא להתבלבל

@Emerald יא איש רע

נערך על-ידי Cyber
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אנחנו לא באים בגישה של להעניש אנשים פשוט אני אומר לך עובדתית כשיש ריבים בספוטים אז זה נגרר לקללות ולבלאגנים ואז מגיעים עונשים,
לפי מה שאתה אומר ולפי מה שאני מבין - אם התחרותיות על הספוטים תעלה בגלל שנוריד שרת, אז הסיכויים שהבלאגנים האלה יקרו יגדל

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • Charly locked this אשכול
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• צור חדש...