עבור לתוכן

שיתוף אשכול הערכה לאחד ויחיד

Ronab

תגובות מומלצות

שלום לכולם רשמו לי מכתב בפרטי אני חייב לשתף אתכם זה שחקנים מוירטואל .

רון שומע תשלח את זה לירין מאיתנו 

ירין היקר.

תודה לך על הכול! תודה על סידור הפארטים,על לימודי הערב לסייגים,לימודי בבוקר לקרבות

תודה על עזרה בחפצים,על שיחות נפש שנגררות ל2 בלילה,תודה על סיפורי היסטוריה של וירטואל מפעם

תודה על מי שאתה ירין!

זה מה שהם רשמו לי להגיד לירין בפרטי וממש התרגשתי לקרוא את זה אז אמרתי לעצמי אני יפרגן לו ואפתח אשכול בפורום כי באמת מגיע לו

מי שלא מכיר את ירין חושב שהוא סתלבטן אבל שתדעו לכם שירין בחור ממש רציני וממש אחראי הוא דואג לכולם שולח לכולם הודעות בוקר טוב ולילה טוב ממש דואג כאילו הוא אבא שלנו

מנסה לארגן ישיבות אצלו בבית ובגלל שזה רחוק להרבה אנשים לפעמים הוא מסכים לבוא לדרום ב2 רכבות!!

תמיד הוא אמר לי שוירטואל משפחה ואנחנו אחים אז אני רוצה להגיד תודה גם בשמי ובשם כול וירטואל לאחד ויחד 

ירין וירטואל תודה 

@YARINH

• תודה 3
  • מצחיק 1
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • תגובות 13
  • נפתח
  • תגובה אחרונה

עם הכי הרבה תגובות

ימים פופולארים

עם הכי הרבה תגובות

פוסטים פופלארים

שלום לכולם רשמו לי מכתב בפרטי אני חייב לשתף אתכם זה שחקנים מוירטואל .   רון שומע תשלח את זה לירין מאיתנו  ירין היקר. תודה לך על הכול! תודה על סידור הפארטים,על לימודי הערב לסייגים,ל

זהו סליחה , הגזמתם כבר.. פרשתי בהצלחה עם וירטואל

ירין בן אדם מדהים , הבן אדם לקח שתי ילדים כמו מושיקו ושלו והפך אותם מילדי פורטנייט לילדי אמיו  הוא הפך אותם לאנשים בוגרים וכמובן שנהיה כיף לדבר איתם ללא הקללות והאיחולים.. ירין מודים לך מאוד

ירין אני רוצה להגיד לך שהמיכתב הוא מכולנו ומגיע לך את זה אתה האבא שלנו והאמא שלנו במישחק אתה מאכיל אותנו בשיוקי סול ובלס ובגישות ללא הפסקה תאמין לי אין מחליף שלך ולא יהיה אתה באמת מרגש אותנו אתה בן אדם מאוד רציני שלא אוהב להפסיד ועל סייג אתה לא יכול לוותר ירין בעזרת השם לעוד הרבה סייגים שתצליח בכל מעשה ידיך אנחנו מאחוריך תמיד וירטואל

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לדעתי האשכול הזה לא קביל כי סייג זה חלק חשוב במשחק אומנם אבל יותר חשוב המסחר התרומות ונתינה לאנשי הקהילה,  תסלח לי אבל צאטים עם אנשים מהאמיו זה רוטינה יום יומית שלי ושל עוד הרבה אנשים מה מיוחד במי שהזכרת גם אני משאיל לאנשים סטים וגם אני מדבר עם אנשים מעבר למשחק  . 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 6 דקות Hell אמר:

לדעתי האשכול הזה לא קביל כי סייג זה חלק חשוב במשחק אומנם אבל יותר חשוב המסחר התרומות ונתינה לאנשי הקהילה,  תסלח לי אבל צאטים עם אנשים מהאמיו זה רוטינה יום יומית שלי ושל עוד הרבה אנשים מה מיוחד במי שהזכרת גם אני משאיל לאנשים סטים וגם אני מדבר עם אנשים מעבר למשחק  . 

לא הבנתי מה אתה רוצה מהחיים שלי חחחחחח מי דיבר על סייג זה אשכול תודה והערכה לבן אדם תפסיק להטריד אותי

דווח

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני כעת Ronab אמר:

לא הבנתי מה אתה רוצה מהחיים שלי חחחחחח מי דיבר על סייג זה אשכול תודה והערכה לבן אדם תפסיק להטריד אותי

דווח

לא חושב שצריך לשתף רק הבעתי דעה שיש מגוון אנשים שעוזרים . 

ביקורת בונה סך הכול אתה יכול לדווח אם מפריע לך קצת.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרף לשיחה

אתה יכול לפרסם תגובה עכשיו להירשם אחר כך. במידה ויש לך משתמש התחבר עכשיו כדי להגיב עם המשתמש שלך.

אורח
הוסף תגובה

×   הטקסט הודבק עם העיצוב שלו.   הדבק את הטקסט ללא העיצוב במקום

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע באופן אוטומטי..   הצג כקישור במקום

×   המידע האחרון שלך שוחזר.   נקה עורך

×   אתה לא יכול להדביק תמונות באופן ישיר. תעלה אותם או שתכניס תמונה מקישור.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• צור חדש...