עבור לתוכן

רעיונות לשיפור השרת !!!

Sheriff

תגובות מומלצות

רעיונות לשיפור השרת !!!

מה נראה לכם שיכול לשפר תשרת יש לכם רעיונות תגיבו פה ונראה מה אפשר לעשות

המטרה שלי זה לנסות לשפר תשרת גם מבחינת הסחר ומבחינת להחזיר אנשים וותיקים וגם להביא חדשים

העיינין הוא זה צריך להתגייס ביחד ולהחזיר את השרת האמיו ישראל שאנחנו אוהבים כמו פעם.

רק בבקשה בלי לריב ולקלל אחד את השני תודה מראש Sheriff

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7
  • נפתח
  • תגובה אחרונה

עם הכי הרבה תגובות

ימים פופולארים

קודם כל חשוב להבין דבר אחד, זה לא יהיה כמו פעם ולא משנה מה תעשה. היום יש דור אחר שאם לומר את האמת יש לו היצע טוב ומעניין יותר של משחקים לכן את זה צריך להבין.
אבל אני כן חושב שיש דברים שיכולים לעזור לאמיו לצבור תאוצה מסוימת ולהיות במצב טוב יותר.
להלן דברים שאני חושב שיכולים ליצור קצת עניין:

1. שדרוג עונה. כן כמעט כל שחקן אמיו אומר את זה בכל הזדמנות אבל הטענה הזו תמיד הייתה נכונה בעיני, אני חושב ששדרוג תחילה לעונה 3 יכול לעשות הרבה טוב לשרת ואם לומר את האמת מלבד עבודה שלישית וכמה סטים ואולי איזה מפה אין כל כך הבדל בין עונה 3 לעונה 1 ככה שהשחקנים לא יכולים להסתבך בשום דבר "חדש ומסובך" (אחרי הכל זה לא עונה 9 ומעלה) .

2. אם לא שדרוג עונה , אז לפחות משהו שימשוך את העין כמו מקומות חדשים לזמן מוגבל שיפעלו תוך כדי איוונט, וQuests! מישהו פעם עשה משימות באמיו ישראל וקיבל תגמול או משהו שווה חוץ מהמשימה של העבודה השניה? לא נראה לי אבל זה בהחלט יכול להיות אדיר.

3. הוספה של חפצים חדשים לעיתים תכופות יכולים לעשות מאוד טוב למסחר לכן אני בעד. אך חשוב שהדברים לא יהיו OP ברמות מאחר וזה יהרוס את החוויה.

4. התלבטתי אם להכניס את המסחר לפה כי זה די הגיוני שאם לא יהיה מספיק שחקנים לא יהיה מספיק מסחר. אבל כן אני חושב שחייב לעשות איזשהו יום מסחר שבו צוות המשחק יקנו משחקנים חפצים כגון סטים,חרבות נשקים בעבור נייטים \ קרדיטים. זה ללא ספק יכול לעזור רבות.

לסיכום , אמיו ישראל זה משחק נורא ותיק וגם נורא ישן ואם לומר את האמת התוכן הדליל שלו כיום (וזה לא באשמת אף אחד שלא תבינו לא נכון) לא מדבר לקהל הצעיר של היום. יתרה מכך אם רוצים עדיין להישאר באמיו עצמו יש לגלובאל כבר גרסה מאוד גבוהה ובעלת תוכן עשיר ורב. לכן כל המשיכה של שחקנים אל תוך המשחק מתבססת על שחקנים מהעבר שגם הם לא בהכרח ירצו לחזור ,מאחר והם רואים שמדובר באותו השרת כבר כמעט 14 שנה למעט השינויים המזעריים שבוצעו לאחרונה. ועדיין אין כאן באמת עניין. כמובן שזה מובן שרוצים לשמור על הנוסטגליה אך יש לזה מחיר וכנראה שהוא כבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 5 שעות Messi אמר:

קודם כל חשוב להבין דבר אחד, זה לא יהיה כמו פעם ולא משנה מה תעשה. היום יש דור אחר שאם לומר את האמת יש לו היצע טוב ומעניין יותר של משחקים לכן את זה צריך להבין.
אבל אני כן חושב שיש דברים שיכולים לעזור לאמיו לצבור תאוצה מסוימת ולהיות במצב טוב יותר.
להלן דברים שאני חושב שיכולים ליצור קצת עניין:

1. שדרוג עונה. כן כמעט כל שחקן אמיו אומר את זה בכל הזדמנות אבל הטענה הזו תמיד הייתה נכונה בעיני, אני חושב ששדרוג תחילה לעונה 3 יכול לעשות הרבה טוב לשרת ואם לומר את האמת מלבד עבודה שלישית וכמה סטים ואולי איזה מפה אין כל כך הבדל בין עונה 3 לעונה 1 ככה שהשחקנים לא יכולים להסתבך בשום דבר "חדש ומסובך" (אחרי הכל זה לא עונה 9 ומעלה) .

2. אם לא שדרוג עונה , אז לפחות משהו שימשוך את העין כמו מקומות חדשים לזמן מוגבל שיפעלו תוך כדי איוונט, וQuests! מישהו פעם עשה משימות באמיו ישראל וקיבל תגמול או משהו שווה חוץ מהמשימה של העבודה השניה? לא נראה לי אבל זה בהחלט יכול להיות אדיר.

3. הוספה של חפצים חדשים לעיתים תכופות יכולים לעשות מאוד טוב למסחר לכן אני בעד. אך חשוב שהדברים לא יהיו OP ברמות מאחר וזה יהרוס את החוויה.

4. התלבטתי אם להכניס את המסחר לפה כי זה די הגיוני שאם לא יהיה מספיק שחקנים לא יהיה מספיק מסחר. אבל כן אני חושב שחייב לעשות איזשהו יום מסחר שבו צוות המשחק יקנו משחקנים חפצים כגון סטים,חרבות נשקים בעבור נייטים \ קרדיטים. זה ללא ספק יכול לעזור רבות.

לסיכום , אמיו ישראל זה משחק נורא ותיק וגם נורא ישן ואם לומר את האמת התוכן הדליל שלו כיום (וזה לא באשמת אף אחד שלא תבינו לא נכון) לא מדבר לקהל הצעיר של היום. יתרה מכך אם רוצים עדיין להישאר באמיו עצמו יש לגלובאל כבר גרסה מאוד גבוהה ובעלת תוכן עשיר ורב. לכן כל המשיכה של שחקנים אל תוך המשחק מתבססת על שחקנים מהעבר שגם הם לא בהכרח ירצו לחזור ,מאחר והם רואים שמדובר באותו השרת כבר כמעט 14 שנה למעט השינויים המזעריים שבוצעו לאחרונה. ועדיין אין כאן באמת עניין. כמובן שזה מובן שרוצים לשמור על הנוסטגליה אך יש לזה מחיר וכנראה שהוא כבד.

אם אתה משדרג עונה אז אוטומטית נוספים חפצים חדשים אחי.. אז 3 לא רלוונטי

שאר הדברים מסכים איתך 100%, במיוחד 4 שניסיתי להעביר כמה פעמים כשהייתי בצוות ללא הצלחה. מה שכן, היה פה כמה פעמים המרות חפצים על קרדיטים בתקופה האחרונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כעת Director אמר:

אם אתה משדרג עונה אז אוטומטית נוספים חפצים חדשים אחי.. אז 3 לא רלוונטי

שאר הדברים מסכים איתך 100%, במיוחד 4 שניסיתי להעביר כמה פעמים כשהייתי בצוות ללא הצלחה. מה שכן, היה פה כמה פעמים המרות חפצים על קרדיטים בתקופה האחרונה

התכוונתי שאפשר להוסיף חפצים חדשים בלי כל קשר , יש חפצים שהם לא קשורים לשום עונה אלא כאלה שנוצרו ע"י אנשים מ0.
למשל חרב איפוס אם אתה מכיר זו לא חרב שקיימת באמיו במקור, זו חרב ממשחק אחר לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כעת Messi אמר:

התכוונתי שאפשר להוסיף חפצים חדשים בלי כל קשר , יש חפצים שהם לא קשורים לשום עונה אלא כאלה שנוצרו ע"י אנשים מ0.
למשל חרב איפוס אם אתה מכיר זו לא חרב שקיימת באמיו במקור, זו חרב ממשחק אחר לגמרי.

הבנתי, זו גם אופציה, אבל אם משדרגים עונה לדעתי זה יתן לבד את האפקט ביחד עם כל החפצים שכבר נוספים, וגם אם לא משדרגים ויוסיפו חפצים שכבר קיימים בשרתים אחרים, לדעתי התגובה של האנשים כאן תהיה אותו דבר.

הרוב פה רוצה איזשהו עדכון, לא משנה איזה העיקר שהשרת יקבל קצת חיים.

וגם בלי להוסיף חפצים או לשדרג עונה אפשר לבצע כמה צעדים לגבי הסחר ממש ברגע זה, כמו שאתה אמרת עם הימי סחר וכו', שגם זה לבדו יחזיר קצת חיים לשרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מלא רעיונות אך להחזיר את הסחר לשרת וגם אתגרים חדשים ומעניינים זה רק תלוי בצוות הנהלה וגם בנו הקהילה בפרט ככול שיהיה יותר התעיינינות ויתחברו יותר ככה יראו שאנחנו בשלנו אנחנו פה ונשאר פה ואז זה רק תלוי בצוות הנהלה מתי ירצו להזיז עניינים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל לסדר את הנראות התכנותי של המשחק יותר טאבים עגולים ופחות מלבנים 

להוסיף לביסי ולדיאס עניין שיהיה יותר תחרותיות כמו דרופ קצת יותר גבוה של אקסים ויהלומים ודרופ של אקס בסיום משימת הביסי אצל השומר 

להוסיף קצת עניין יותר מיוחד בדמויות כל דמות שתיהיה לה יכולת קטנה שמוסיפה אספקט מסויים וגם לשפר את האמג'י בכח ובהגנה כי הוא דמות עם פער גדול מהשאר בכח

ליזום פעולות צוותיות לטובת הסחר במשחק בין היחידים 

איוונטים גם בהפתעות וגם בימי חול ולא רק שישי כולל איוונט שבא בהפתעה בלי הודעה

אשכול זמנים משוערים למה שהולך להיות כל השנה או כל החודש 

הוספות "אטרקציות" מיוחדות לכל עיר נניח לדוגמא יש סוג של נהר באטלנס שאם מישו נמצא שם הוא עושה מסלול של נהר כלומר הוא לא מפסיק לזוז או נניח בטרקן יש סאונה שאם אתה נכנס ויוצא כל הפנים שלך אדומות מהחום 

אוטומטים עם שאלות יותר מגוונות ויצירתיות כמו כמה מחוברים יש כרגע במשחק או כמה ימים יש בעונת הקיץ 

סקרים שהם אוטומטים בזמן רנדומלי בלי שג'יאם יפעיל אותם כמו 

בן כמה אתה 

12-15

17-21

22-30

אחר

או

האם אתה אוהב קפה

כן

לא

ניהול נכון של המדיה בכך שמתפרסמים פוסטים מידי יום , שיש סקרים מושקעים שיש מבצע חבר מביא חבר ושיש סחר דרך חברי הדף 

אפשרות לשינוי סקין (צבע סט) בתשלום כמובן עם הגבלות וצבעים ספציפים שקיימים 

פריטי גלוו אפ שעושים אפקטים בסטים כמו אור ברקים אש ניצוצות 

נערך על-ידי Saiyan
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האשכול הזה די ישן, אולי תפתח אשכול חדש במקום להקפיץ את זה?

הצטרף לשיחה

אתה יכול לפרסם תגובה עכשיו להירשם אחר כך. במידה ויש לך משתמש התחבר עכשיו כדי להגיב עם המשתמש שלך.

אורח
הוסף תגובה

×   הטקסט הודבק עם העיצוב שלו.   הדבק את הטקסט ללא העיצוב במקום

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע באופן אוטומטי..   הצג כקישור במקום

×   המידע האחרון שלך שוחזר.   נקה עורך

×   אתה לא יכול להדביק תמונות באופן ישיר. תעלה אותם או שתכניס תמונה מקישור.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• צור חדש...