עבור לתוכן
הצ'אט חזר לעמוד הראשי, נכון לעכשיו ניתן לכתוב הודעות עד 33 תווים, בקרוב זה ייסודר ×

תמונה האמיו מחזיר אותי לאחור

תגובות מומלצות

לפני 47 דקות Cyber אמר:

שמע קוף אהבתי תגישה אבל אני צוחק על זה מחוסר אמונה כבר

איפה תחזור, איך תחזור, ומי יחזיר? עוד כמה חודשים אתה תפרוש כמו כל המנהלים הראשיים שמבינים שהם עובדים בחינם בשביל מישהו שלא אכפת לו  וגם בתור מנהל ראשי אתה מוגבל באפשרויות שאתה יכול לעשות כדי להחזיר את השרת

הנושא של להחזיר את השרת הוא פרסום ופרסום בא מהבעלים והעוזר בעלים 

אל תראה את זה כתלונה, אלא כביקורת כלפי בעלי השרת.

היחידי שעושה משהו זה אליעד וגם עכשיו שהוא עושה את הדברים האלה זה אחרי שנה שלמה של תלונות וקריאות להצלת השרת, והדברים שהוא עושה הם לא במאמץ של 100% (לפחות ככה זה נראה וככה זה לדעתי)

כי עובדה כשיאיר היה הבעלים והייתה בעיה בשרת, לא היה עובר יותר מ5 ימים עד שהיא הייתה נפתרת במלואה

והנה אני עדיין פה עם דיסים ובעיות ביוזרים והשרת רק נהיה יותר ויותר ריק

תודה על השיתוף באמת מתגעגע ללנסות להכנס כמו בתחרות כזו ולהכנס לתוך לורנסיה מפוצצת ופוסטים בלתי פוסקים על עסקים, תרומות וקריאות לעזרה כי יש רוצח בלוסטאוור 1 וטארקן

לצערי אני נאלץ להסכים איתך. חייבים לטפל קודם כל בבעיות של הניתוקים והיוזרים כי זה מרחיק שחקנים חדשים/ישנים או כאלה שרוצים לחזור וזה באמת לא תורם בכלום שהבעיה הזו קיימת. אחר כך צריך לדאוג שיהיה מעניין בשרת וכן צריך פרסום. לי אישית אין בעיה לעשות את זה ולעזור בפרסום או בכל מה שאוכל . נכון הזמנים של פעם לעולם לא יחזרו אבל אפשר להפוך את השרת למקום טוב יותר אם רק רוצים.

נערך על-ידי Messi
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • תגובות 13
  • נפתח
  • תגובה אחרונה

עם הכי הרבה תגובות

ימים פופולארים

עם הכי הרבה תגובות

פוסטים פופלארים

באתי להיכנס עכשיו ומה אני רואה? כל השרתים מלאים כביכול 😆 באג הזוי. אפילו האמיו מתגעגע לתקופות האלו..

קצת אמפתיה חבר'ה, תהיו פתוחים- התקופה עוד תחזור...

אני זוכר איך הייתי מתחרה עם אנשים על להיכנס לשרת, בשנייה שהוא נהיה לא מלא הייתי לוחץ כמו משוגע חח

תמונות באשכול

האשכול הזה די ישן, אולי תפתח אשכול חדש במקום להקפיץ את זה?

הצטרף לשיחה

אתה יכול לפרסם תגובה עכשיו להירשם אחר כך. במידה ויש לך משתמש התחבר עכשיו כדי להגיב עם המשתמש שלך.

אורח
הוסף תגובה

×   הטקסט הודבק עם העיצוב שלו.   הדבק את הטקסט ללא העיצוב במקום

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע באופן אוטומטי..   הצג כקישור במקום

×   המידע האחרון שלך שוחזר.   נקה עורך

×   אתה לא יכול להדביק תמונות באופן ישיר. תעלה אותם או שתכניס תמונה מקישור.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

הכרזות מערכת

• צור חדש...