עבור לתוכן

מצב הסייגים לאחרונה

WarHero

תגובות מומלצות

בעקבות מצב הסייגים לאחרונה אני הרנר ולירוי דיברנו,לירוי יפתח בנוסף השבוע ואני והרנר נשלח אליו אנשים בשביל שיהיה לכל אחד מספיק אנשים בשביל שנשחק 3 אליאנסים.

מי שלא רוצה לבוא בגלל שזה 2 גילדות לאחרונה אז שיגיע מוצא"ש ! 

אם כל אחד יגיד שהוא לא בא בגלל שזה 2 גילדות תוך חודש השרת הזה ימות (מדבר על הסייגים לא על במשך השבוע שגם ככה מת),בואו נחייה קצת את הסייגים ומה שנשאר מהשרת הזה.

@STARWAR

@Krislord

שיהיה לכולם שבת שלום ומבורך ובשורות טובות בעזרת השם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה עם תתחלקו זה לא יהיה שווה כלום.  ( לא באמת תחרות )

הנפילות עשו את שלהם והשרת נהרס.

במקום לעוף מפה ולתת להנהלה לשבור תראש עם המצב שהם הביאו אתם מנסים להילחם בכלום,

אכפת לכם יותר מההנהלה פה ובגלל זה אתם נשארים ומנסים לעשות מהלכים כדי להחיות את המשחק אבל זה מיותר כי בסוף תתייאשו כמוני למשל.

הבאתי לפה ארגזים של אנשים השקעתי שעות על גבי שעות כדי לאמן שחקנים חדשים לשפר להדריך לתת גישות לעשות שחקנים רק לסייגים ,

וכמעט שלוש חודשים הסייג פה נפל וכמעט לאף אחד מהנהלה לא היה אכפת וכשהם התעוררו לסדר את זה כבר היה מאוחר מידי ו90 אחוז מהשרת פרש, תעשו טובה לעצמכם עד שלא תראו פעילויות שההנהלה מנסה לעשות כדי להחזיר תסייגים להיות מה שהיו תקפלו את הבסטה , מבין שאתם אוהבים ונוסטלגיה אבל אל תתנו לאף אחד לדרוך עליכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 2 דקות battleship1 אמר:

אכפת לכם יותר מההנהלה פה ובגלל זה אתם נשארים ומנסים לעשות מהלכים כדי להחיות את המשחק אבל זה מיותר כי בסוף תתייאשו כמוני למשל.

הבאתי לפה ארגזים של אנשים השקעתי שעות על גבי שעות כדי לאמן שחקנים חדשים לשפר להדריך לתת גישות לעשות שחקנים רק לסייגים ,

וכמעט שלוש חודשים הסייג פה נפל וכמעט לאף אחד מהנהלה לא היה אכפת וכשהם התעוררו לסדר את זה כבר היה מאוחר מידי ו90 אחוז מהשרת פרש, תעשו טובה לעצמכם עד שלא תראו פעילויות שההנהלה מנסה לעשות כדי להחזיר תסייגים להיות מה שהיו תקפלו את הבסטה , מבין שאתם אוהבים ונוסטלגיה אבל אל תתנו לאף אחד לדרוך עליכם

שלושה* חודשים

• תודה 1
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 2 שעות YARINH אמר:

שלושה* חודשים

פעם אחרונה שאתה מתקן את עומר

אחרת אתה תיהיה בבעיה קטלנית איתי

לא אזהיר שוב.

בהצלחה בסייגים ! צודקים כולם פיס אנד לאב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בגלל הנפילות, תחזרו עוד הרבה אחורה, כל היחס הפח אשפה הזה לקהילה.

השעה בשבוע הזה לשחק איתך הייתה חוויה מתקנת על השרת האומלל הזה, אבל עם כמה שהיה לי כיף לשחק איתך עד שהבעלים יקח אחריות על השרת/ימכור אותו אני לא מתכוון לחזור לפחות לסייגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 4 שעות battleship1 אמר:

עומר אתה צודק שהנפילות עשו את שלהם והרבה פרשו (גם מפיס המון פרשו) , אבל את מי מעניין ההנהלה ? לדרוך על מי ? וואלה אני בא נטו נוסטלגיה וכי אני נהנה שעה של סייג סבבה עם חברים צחוקים וזה ... 

הם באמת נזכרו מאוחר כי הנפילות אבל העיקר שסודר העניין ועובד חלק 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 56 דקות STARWAR אמר:

עומר אתה צודק שהנפילות עשו את שלהם והרבה פרשו (גם מפיס המון פרשו) , אבל את מי מעניין ההנהלה ? לדרוך על מי ? וואלה אני בא נטו נוסטלגיה וכי אני נהנה שעה של סייג סבבה עם חברים צחוקים וזה ... 

הם באמת נזכרו מאוחר כי הנפילות אבל העיקר שסודר העניין ועובד חלק 

חאלס אחי תפתח שנתיים רצוף שזורקים עלייך זי* ותיראה שנמאס לך עם כל הכיף והנוסטלגיה ..

ברור שמעניין ההנהלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמה שאתם מדברים על הבעלים , עם כל הבלאגנים של איתי אי אפשר להגיד שהוא לא משקיע אם שם לנו אנטי האק שעובד בסדר גמור ואומנם לקח לו זמן והרבה אבל ברוך השם סגר את הנפילות האלה

בכל מקרה אשכול חארטה אפשר לנעול אותו דאנגרס לא שלחו אף אחד בזמן שפיצלנו את פיס

חבל על הספאם אפשר לנעול 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• צור חדש...