עבור לתוכן

מכרז על הניק Light
עם שחקן פול לבחירתכם!

giphy.gif

EliBu יא גבר

Flash

תגובות מומלצות

יש לכם גיאם בשרת Elibu כנראה כואב לו שיש שחקנים בשרת אחר .. הוא פשוט נכנס לדיסקורד של שרת אחר.. ופרסם והציף את כל הדיסקורד.. אם תרצה אשלח לך תצלום מסך... נ.ב בעל השרת יכול לשלוח הודעות פרטיות.. ולא לפרסם בפומבי באמיו ישראל אח יקר.. אז על מי אתה בא? אם אני אבוא ואפרסם שרת אחר אצלכם.. אקבל באן לא ? .. אז פעם הבאה אחי לא להיות עם תאבת בצע.. בהצלחה לכם @eliBU@KOF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• ראש צוות המשחק ומפקח ופורום

תודה רבה עזרת לנו מאוד עם התמונה של הדיסי

מפה אתה יכל לפנות ללמונים עליי 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כעת eliBU אמר:

תודה רבה עזרת לנו מאוד עם התמונה של הדיסי

מפה אתה יכל לפנות ללמונים עליי 

ברור שאני אפנה.. אחכה לתגובתם יא גבר.. מפה שיהיה לך שבוע נפלא 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 7 דקות Cask אמר:

ברור שאני אפנה.. אחכה לתגובתם יא גבר.. מפה שיהיה לך שבוע נפלא 

היכן ההודעה של הדיסקורד והצילום של ההודעה שלך בפרטי? למה מחקת אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• מנהל ראשי

דבר ראשון, נתחיל עם זה שלנו יש אך ורק פורום, אתר ומשחק מהסיבה שאנחנו רוצים שליטה מלאה בעזרים בהם אנחנו משתמשים לקידום ותחזוקת השרת ולכן כל דבר שאינו נכלל באחד מהדברים הללו אנחנו לא מטפלים בו.

דבר שני, אתה הענשת את אלי בעצמך בשרת שלך, נתת לו שם באן.
אתה חושב שבתור בעלים של שרת מתחרה אם תגיב כאן תעניש אותו גם פה? אז זה לא יקרה.

דבר שלישי, התמונות שצירפת לא יכולות להתפרסם ולא להופיע כאן ולכן הן נמצאות על מוסתר מהסיבה הפשוטה שכל תמונה שהעלית לכאן מכילה את הכתובת של השרת שלך- ולא ניתן כאן פרסום גם באופן עקיף.
אתה מתלונן על פרסום של מישהו משלנו אצלך? תעניש אותו אצלך. אנחנו לא קשורים.
אם אתה לצורך העניין היית נכנס לפורום שלנו ומפרסם פה את השרת שלך היינו מבקשים שתעניש את עצמך בשרת שלך? לא, אתה פשוט היית מעיף לנו שם באן.

לסיכום, פרסום הודעה שלך המכילה כתובת או כל דבר של השרת המתחרה בגבולות הפורום שלנו יגרור לענישה בהתאם.
אנחנו לא מתעסקים עם דברים שקורים מחוץ לכתלים שלנו ואם אתם החלטתם בתור קהילה של שרת אמיו להתבסס על שרת דיסקורד זו בעיה שהיא נטו שלכם.

ננעל, אשכולות נוספים בנושא הנ"ל ילוו באזהרה/הרחקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• צור חדש...