עבור לתוכן
לאור הביקוש הרב הסייג יוארך לשעה ורבע החל מהסייג הקרוב ×

FRIDAYEVENTS1.png

איזו חברה הכי טובה למחשב נייד?

noob_nerd2

תגובות מומלצות

• מנהל בכיר ו-GM

איזו חברה לדעתכם היא הכי טובה למחשבים ניידים כשאני מתכוון לחברה אני מתכוון לחברה שהרכיבה את המחשב ולא נגיד החברה של המעבד  או הכרטיס מסך
לדוגמא לי היה מחשב של Acer המחשב נייד הכי טוב בפער מהשאר וכרגע יש לי Lenovo שעלה לי בערך 5000 ובכנות? וואלה לא שווה את המחיר בשום צורה ואופן לא מחשב עגלה מחשב דיי טוב אבל ממש מאכזב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4
  • נפתח
  • תגובה אחרונה

עם הכי הרבה תגובות

תלוי בחומרה ולאיזה שימושים. לכל אחד יש את הפאקים שלו אני שמעתי לדוגמה שלAcer יש שירות לקוחות זבל אבל לאחי יש Predator Acer 300 והמחשב באמת מפלצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 34 דקות Messi אמר:

תלוי בחומרה ולאיזה שימושים. לכל אחד יש את הפאקים שלו אני שמעתי לדוגמה שלAcer יש שירות לקוחות זבל אבל לאחי יש Predator Acer 300 והמחשב באמת מפלצת.

חח גם לי יש 300 פרודטור  של אסר

אני השנה עשיתי חיפושים למחשב נייד טוב ולא כל כך הסתמכתי על החברות אלא על המפרט של המחשב כמו i7 דור 11/10 וכרטיס מסך של דור 20 או 30 וגם בעיקר מעל 16 ראם 

והמחשבים הכי טובים שמצאתי זה

hp omen 

Acer predator   Asus Rog 15/17  או מחשב של msi שכחתי תשם שלו

ובסוף קניתי Acer predator 300

תלוי מה הצורך שלך במחשב ומה התקציב 

אם זה מחשב זול קצת עם מפרט טוב זה msi 

אם זה מחשב עם כרטיס מסך דור 30 זה hp omen 

אם זה כל המפרטים שהם גבוהים זה Asus rog/ Acer predator 

נערך על-ידי Saiyan
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dell תקציב סביר - חוויה טובה מבחינת ביצועים ותמיכה 

ASUS - רכיבים ברמה גבוהה ומותג

ועוד חברה שאני חושב שהיא מצויינת אך אנשים מסתכלים עליה בעין עקומה כי זו חברה סינית, אבל הם לא מפסיקים להפתיע אותי - שיאומי

קניתי מהם מחשב נייד ועוד משהו [AX3600] הביצועים לא נופלים מכל החברות מותג אם לא יותר טוב ובמחיר נמוך בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• מנהל בכיר ו-GM
לפני 15 שעות Mossad אמר:

dell תקציב סביר - חוויה טובה מבחינת ביצועים ותמיכה 

ASUS - רכיבים ברמה גבוהה ומותג

ועוד חברה שאני חושב שהיא מצויינת אך אנשים מסתכלים עליה בעין עקומה כי זו חברה סינית, אבל הם לא מפסיקים להפתיע אותי - שיאומי

קניתי מהם מחשב נייד ועוד משהו [AX3600] הביצועים לא נופלים מכל החברות מותג אם לא יותר טוב ובמחיר נמוך בהרבה.

אני מאוד שמח שאתה משתתף בדיון אבל למה להקפיץ אחי 😕 שים לב לתאריך של התגובה האחרונה

ננעל

• עצוב 1
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• צור חדש...