עבור לתוכן

מכרז על הניק Light
עם שחקן פול לבחירתכם!

giphy.gif

מה אתם מתכוונים לעשות?

M0shiko

תגובות מומלצות

בוקר טוב, אני חייב שגיאמ או אמ גיאמ או מישהו עם דרגה גבוה יסביר לי מה קורה פה.
השרת מת מיום ליום.
אין שחקנים חדשים, אין סחר, אם אין לך +הכול אתה לא שווה כלום, אין שום דבר.
וכמו שאתם רואים אין גם מה לעשות בשרת... אתה נכנס מסתכל על אנשים עומדים AFK ויוצא (ואם אתה רוצה להישאר אז אלוהים מוציא אותך ) (אתה מקבל דיסי)
עצוב מאוד עצוב מאוד שיש אנשים שאפילו לא עובד להם השרת.
מישהו עם דרגה גבוה יכל להסביר לי מה אתם מתכוונים לעשות? השרת עומד על אצבע אחת. אפילו לא רגל. זה עניין של כמה חודשים עד שלא ישאר כלב. אם לא תעשו עכשיו משהו אז פשוט השרת גמור....
בשביל להשיג שחקן כולל הכול אתה צריך לאמן קוסם ואז לאמן עם הקוסם הזה עוד 4 ביקים ואז לחכות שבועיים עד שאתה מוכר אותם ואז יהיה לך מספיק בערך לשחק כולל הכול עם לאטר וסט קרח אם מצאתה פראיירים למכור להם שחקנים בלי ניקים... כי אין כבר ניקים פשוט תגידו לי מה אתם מתכוונים לעשות אם בכלל... בקרוב לא יהיה שרת אם לא תתעוררו עכשיו ומהר

(לדעתי לפחות איפוס השרת יהיה צעד נכון. עד כמה שזה כואב שאנשים עבדו בשביל זה הרבה ועד כמה שזה כואב שאנשים קנו בכסף. ובהרבה זה הצעד היחיד שאתם יכלים לעשות.)
וכמובן לתת להם פיצוי שבאת הם יצאו מרוצים. 
זה או האופציה למלעה ^^^^^
או לפתוח שרת חדש. קל יותר. בערך 900-1000 EXP ולתת לאנשים חוויה חדשה של אמיו ישראל.
כי אני לשרתים אחרים לא יכנס כבר... אנשים לא מקצועים ואין להם ניסיון כמו שלכם יש... אני לא מתכוון להוריד שרת אחר שילד בן 16 הוא המנכל של השרת או שאתה מקבל הרחקה בגלל קללות ואז הם חוסמים אותך בדיס ובפורום כמו ילדים קטנים. רק עליכם אני אישים סומך ואני יודע שרק אתם יכלים בתכלס להחזיר את הקהילה (ואם לא את כולה לפחות את רובה)

#קאוובנגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2
  • נפתח
  • תגובה אחרונה

עם הכי הרבה תגובות

ימים פופולארים

עם הכי הרבה תגובות

ימים פופולארים

• מנהל בכיר ו-GM

כמה דברים

1) האשכול לפי התוכן שלו מופנה להנהלת המשחק ולא להנהלת הפורום ולכן הוא הועבר לפניות לצוות המשחק
2) יש לך כבר אשכול אחד( זה ) פתוח אין צורך לפתוח עוד אשכולות כל טענה תוכל להוסיף לאשכול הקודם ולכן האשכול  זה ננעל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• צור חדש...