עבור לתוכן

​​​​​​​אתגר ההנהלה הגבוהה - חג הסוכות שלי!

Messi

תגובות מומלצות

T0qwnhG.png
אתגר ההנהלה הגבוהה לכבוד חג הסוכות!
החופש, וחג הסוכות הגיע ואיתו גם האתגר של ההנהלה הגבוהה לכבודכם.

✴️מהו בעצם האתגר "חג הסוכות שלי"?✴️
באתגר זה אתם בעצם תצטרכו לספר מה הוא חג הסוכות עבורכם ועד כמה הוא חשוב לכם, ובנוסף לזה תצטרכו לתת לנו גם סיפור או חוויה שקשורה לחג הסוכות. סיפור או חוויה שיש לכם אליו קשר רגשי חזק. הסיפור או החוויה שתהיה יוצאת הדופן ביותר ,והיפה ביותר תזכה אתכם בפרס שווה!

רשימת הפרסים
🥇הפרס למקום הראשון יזכה אתכם בקופסת נקודות מסתורית גדולה!🥇
🥈הפרס למקום השני יזכה אתכם בקופסת נקודות מסתורית בינונית!🥈
🥉והפרס למקום השלישי והאחרון, יזכה אתכם בקופסת נקודות מסתורית קטנה!🥉

❗הערות חשובות❗
האתגר מתחיל מהיום 17.09 , עד התאריך 29.09 בשעה 20:00.
הזוכים יבחרו אך ורק על פי שיקולם האישי והמקצועי של צוות ההנהלה בלבד .
להנהלה יש את הזכות לפסול משתמש\ת במידה והשתתפותו או השתתפותה מנוגדת לכללי האתגר בכל צורה באשר היא.

✅חוקי האתגר✅
1. השימוש במשתמשים כפולים על מנת להגדיל את הזכייה אסורה בהחלט! העובר על החוק יענש בחומרה רבה.
2. תגובה באתגר מותנת בהשתתפות בלבד. זאת אומרת, אין להגיב תגובות בסגנון "כדאי לתת לX יש לו את הסיפור הכי יפה" , או "אחלה אתגר" וכו' .
3. חוויה\סיפור המכילים בתוכם תוכן פורנוגרפי , מיני או אלים בכל דרך שהיא לא יתקבלו.
4. במידה ומשהו לא מובן בחוקי האתגר או בדרך שבה הוא פועל, יש לשאול את המפעיל בהודעה פרטית בלבד.
5. שאר החוקים הרשמיים של הפורום חלים ונאכפים גם כאן ללא יוצא מן הכלל.

חג סוכות שמח! בהצלחה לכולם!
בברכה , צוות הנהלת הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 10
  • נפתח
  • תגובה אחרונה

עם הכי הרבה תגובות

אז הסיפור שלי הוא כזה:

כל החיים היינו תמיד הולכים לסבא שלי וממש אוספים איתו קרשים חותכים עם מסור לגובה שווה לוקחים מסמרים פטיש ובונים סוכה מאפס. זה היה הכיף של סוכות בשבילי להתלכלך להפצע ולהרים סוכה שיושבים בה בערב החג.

לפני כמה שנים סבא שלי נפטר ומאז בבית שלי התחלנו לבנות סוכה תמיד אחרי ערב כיפור שיוצא הצום ואתה הכי עייף ותשוש לא משנה מה לא מוותרים לאף אחד אין פטורים יושבים ומרימים את הסוכה.

כמובן שלאף אחד אין כוח לפרק את הסוכה אז היא נשארת עד פסח 🤣

אבל זה חג סוכות זה משפחתיות זה להתאמץ בשביל לקיים את המצווה ולשבת כולם ביחד.

זהו זה הסיפור של מה זה סוכות בשבילי שמחתי לשתף ^_^ 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיפור שלי:

טוב אז מאיפה מתחילים תמיד היה לי חשוב כל המשפחתיות והמשפחה שלי בעצמה בשעה הקודומות בסוכות כולם חגגו כמו תמיד בסוכה של המשפחה שלי.

כולם היום שם דודים דודות הורים ילדים אווירה של חג כמו תמיד [ אנכנו חוגגים כל חג ביחד]

ותמיד היו את סבא וסבתא שלי...

בשנה האחרונה מצבו של סבא שלי הדרדר מאוד אם זה בבריאות או התפקיד או בשפיות לצערי 

ליפני 6 חודשים סבא שלי נפטר בשלווה החג הזה זה היה לי מאוד מוזר להיות עם כולם ולראות שהוא חסר. 

אבל כמו כל דבר בחיים דברים הולכים ובאים בהפתעו וצריך לקחת את זה כי טוב שרק אפשר לכן אנכנו נחגוג כמו שחגגנו כמו תמיד.

Sad,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיפור שלי:

אז ככה כל סוכות אני ואבא שלי היינו בונים סוכה מ א ועד ת.

אני זוכר את הצחוקים באמצע הבנייה ואת העצבים מה שטוב תמיד היה אקשן.

כל שנה היינו בונים שמים כמו כולם כסאות שולחנות קונים קישוטים וחלק מעצבים.

לאבא של היה עסק משפחתי אז היה לו גם מלא קבלים מעריכים + בתי מנורה בשביל החשמל והתאורה.

בקיצור היינו מורידים לשם מהחדר שלי את המקרר הקטן לשתייה החריפה ולקלה.

בנוסף מורידים פוקר , טאקי , רמי אבנים , רמי קלפים , טלוויזיה , סוני פלסיטיישן.

היה קרנבל של חג היה הכנסת אורחים מטורפת כל הזמן יוצאים נכנסים אנשים גם אם מכירים גם לא, לא נורא נכיר חחח.

עד לא מזמן נחזור מי היום 4 שנים אחורה אבא שלי התחיל לא להרגיש טוב והתחיל לחלות אז נתן את הסוכה שלנו לחבר טוב שלא התבסאתי רצח לא דיברתי איתו שבוע שלם רק כסח.

ב3 שנים האחרונות אסא שלי ממש החמיר במצב שלו היה חולה סופני אז היתיי חייב להעביר את מקום העבודה שלי לאותו העיר שהוא בוא בבית חולים שאוכל להיות אצלו כל יום ולישון איתו שלא יהיה לבד.

שנתיים האחרונות לפני שהוא נפטר לא הרגשנו חגים בגלל שהוא לא היה בבית היה בבית חולים.

והשנה הוא נפטר המצב התהפך אני נהפכתי להיות ראש הבית ואני מבין עכשיו מה זה להיות ראש הבית הכל נופל עלייך.

מאז שאבא שלי נפטר לא מרגיש בכלל תחגים מרגיש עצב בגוף הכל לא אותו דבר בלעדיו.

גם עכשיו אני רואה סוכות של אחרים אני נזכר בתקופות שלנו עם הסוכה שהיינו בונים 8X8 מטר הייתה סוכה ענקית.

אז המסר שלי גם באשכול הזה תכבדו תהורים שלכם אתם תצטערו אחר כך.

נ.ב מקווה שלא נתתי לכם הרגשה של עצב אבל זה מה שאני מרגיש עד היום 9 חודש לא איתנו קשוח ביותר תשמרו על ההורים שלכם ועל אחים שלכם.

נערך על-ידי Sheriff
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז  סיפור שלי קזה

כל שנה אני הולכת ל אחותי ל סוכות שלה ו הולכת לעזור לה ליבשל

כול סוכות אנחנו חינות משו טעים גברים הולכים ליבנות סוכות

ו אנחנו אים ילדים קטים ישבים ו מיבשלים

כל ערב ב סוכות אנחנו אישבים אים מיחפשות שלי של בלי משחפה שלו 

סוחקים מידברים על דברים מצחיקים מידברים מה יהיה אז מתי מישחפה הולכת 

אז מגיעם חברים  ישבים מידברים  צוחקים גם:)

אבל רוצה לעגיד הכי הרבה אני ב מיחבך אז אין לי מה ליספר :) כל כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיפור:

אצלי בילדות חג סוכות זה היה חג שכל שנה אחרת המשפחה הולכים לסוכה אחרת פעם סבתא מצד האמת ופעם סבתא מצד האבא. שהייתי ילד כל מוצאי יום כיפור כל המשפחה מצד אמא כולל דודים ובני דודים היו עוזרים בבניה של הסוכה. הדבר האמיץ ביותר בחג אצל סבתא מצד אמא היה לישון בסוכה כל הלילה וכל חג רק אדם אחד היה נועז מספיק בעלה של דודה שלי שרגיל להירדם בכל מקום בכל זמן.  עבר הזמן והמחשבה לישון בסוכה של סבתא שלי מצד אמא נהייתה יותר ויותר לא עדיפה עד לקטע שהיה עקרב מחוץ לסוכה בזמן הארוחה. ועכשיו שאני גדול ופחות בדת אני פחות מקפיד על המסורות חוץ מחג שאני אוכל בסוכה ויושב קצת אחרי.

אגב לפני 11 שנים בחופש סוכות שהיה לי ולבני דודים שלי משעמם הכרנו לראשונה את המשחק אמיו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז מה זה חג סוכות בשבילי...

חג סוכות זה חג שהוא בעצם שני חגים סוכות א' וסוכות ב'

אחד מהחגים שאני ובת הזוג שלי לא מתלבטים אצל מי לעשות כי יש בשביל כולם 

הדבר שאני הכי מתחבר אליו בסוכות זה לבנות את הסוכה עם אבא שגם שמים יד ועוזרים לשכנים שקצת מתקשים.

כיף לראות את החיוכים והאיחולים של מתי תתחתן ^_^ 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חג סוכות בשבילי זה חג מדהים , כל שנה כל המשפחה מתכנסת ביחד ובונה סוכה ענקית ל50 איש , וכל פעם חושבים איך אפשר לשפר ולהגדיל את הסוכה , הרגע הכי מרגש זה שסבתא שלי [בת 100]הולכת קילומטר בחג [שומרת] כדי להגיע אל הסוכה אצל שאר הדודים , כל המשפחה מלווה אותה ביחד , לאחר מכן משחקים כל הלילה בסוכה משחקי קלפים וצוחקים כל המשפחה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חג סוכות הוא חג מיוחד עבורי

כל ההכנות לקראת החג, בניית הסוכה, 4 המינים וההקפות ושמחת החג
סיפור שהיה לי מסוכות לפני כמה שנים אחרי שאני והמשפחה שלי בנינו סוכה והשקענו עליה הרבה זמן, קישטנו אותה (כל מיקום של קישוט נבחר בקפידה חח) והיינו בחג עם המשפחה ושמחה, היה יום באמצע החג שפתאום התחיל להיות מעונן ורוחות וקצת גשם, אז נכנסנו הבייתה.
פתאום אחרי כמה דק' אנחנו שומעים בומים ודברים נופלים חחח מסתבר, שהייתה רוח חזקה שהעיפה לנו תסוכה ואת כל הסכך , וכל העבודה הקשה הלכה 😧

התבאסנו אבל לא נתנו לזה לשבור אותנו , ואחרי שמזג האוויר התייצב , שיחזרנו את הסוכה והמשכנו בשמחת החג.
עוד סיפור קטן מהחג, יצאנו לטייל בספארי עם המשפחה, ואחרי שנהננו מהחיות והאווירה של החג, פתאום בן דוד שלי נתן נעלם בספארי שהוא מקום ענקקק, כל המשפחה שלו התחילה להיכנס ללחץ , אבל ההורים שלי הרגיעו אותם שהוא כבר בן 12 והוא ילד חכם ובטוח הוא יתקשר אלינו מטלפון של משהו והכל,
אחרי איזה 10 דק של חיפושים הם קיבלו טלפון ממשהו וענו וזה היה הוא :P
הוא התקשר מהטלפון של אחד השומרים שם ואמר לנו איפה הוא נמצא, כמובן שכולנו שמחנו שב''ה מצאנו אותו ,

ביציאה מגן החיות עם הרכב, היה צבי שיכור שרץ ונכנס ברכב של דוד שלי והוא דפק בלימה של החיים , למזלנו הצבי קיבל מכה קטנה אך המשיך לרוץ כאילו לא קרה לו כלום חחח חג שמח לכולם
(מימ מצחיק חחח, חיבוט ערבה, עקר את כל העץ חחחחחחח)

5oknk7.gif

נערך על-ידי TheBestHere
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• Messi locked this אשכול
  • Messi ביטל נעיצה של האשכול
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• צור חדש...