עבור לתוכן

מכרז על הניק Light
עם שחקן פול לבחירתכם!

giphy.gif

חובה קריאה! עדכונים חשובים לכלל משתמשי הקהילה

Eliad

תגובות מומלצות

• תגובות 90
  • נפתח
  • תגובה אחרונה

עם הכי הרבה תגובות

@Eliad אני חושב שזה האשכול עם הכי הרבה הודעות בחודשים האחרונים.

ממליץ לך לקרוא מה שהקהילה שאני מקווה שאתה אוהב ורוצה בטובתה כתבה, כי כרגע לא נראה שאתה מתעניין כל כך.

המחשבה שישנו דבר שהוא פרטי שלי שאני צריך כל פעם לשלם עליו?
זה כמו שתקנה שולחן סנוקר שמשלמים בו בכסף(איזורי משחקים) ותשלם כל משחק שלך בבית כדי לשחק, ובסוף מגיע בעל העסק שמכר ולוקח לך את כל הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 47 דקות Flash אמר:

לאחר שבאמת קראתי את ההודעה , והסבירו לי מ א עד ת , ממש לא הבנתי תקטע , נטו רווח אישי. לא להתחשב באף אחד , אם למישהו אין את יכולת לקנות קרדיטים? אז האופציה היחידה שלו זה לעזוב את השרת ולחפש לו מקום אחר שאפשר לשחק בחינם , מאכזב , ציפינו ליותר . עדיף היית עושה דף תרומות לאמיו ישראל מבטיח שאני אתרום קל 100 שקל.. ויש עוד כמה כמוני שאוהבים את המשחק ורוצים להשקיע ולתת מעצמם , זה ירייה ברגל וממש מכוונת.  מאשר לגרום לאנשים להתעצבן ולפרוש אחרי שהם השקיעו את הזמן שלהם ואת חייהם כאן . מאכזב.

כנראה שלא קראת טוב .. הוא רשם במפורש שזה בשביל בעלי המשתמשים 😘

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חכם לדעתי לקחת על החלפת פרטים קרדיט זה יגרום לנפילה ועזיבה של שחקנים חבל זה אחד דברים הבייסקים במשחק "המסחר" ועד שהוא מתחיל לחזור לעצמו לדעתי תעשו שיקול חדש בנושא הזה

נערך על-ידי Yakir
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 18 שעות netanel44 אמר:

המסחר גם ככה על הפנים והדרך היחידה בשבילי להתקדם זה שאני מאמן ומוכר שחקנים אין לי תקציב לשים 40 קרידיטים לכול שחקן שאני רוצה למכור

לפי דעתי כדי לכם לעשות חושבים כי גם ככה המסחר על הפנים והפעולה הזאת רק תהרוס אותו לגמרי..

מסכים איתך מאוד על הנושא הנ"ל!!!

לפני 23 שעות Mossad אמר:

בצער רב ביגון קודר אני מודיע על סגירת שרת אמיו ישראל

חעחעחעחע🤣🤣🤣

אמיו ז"ל בקרוב 

לפני 22 שעות Messi אמר:

התלבטתי אם להגיב על המהלך..ועם היד על הלב זה היה יכול להיעשות בצורה פרונטלית.
בכל מקרה אני אקח על עצמי את ההשלכות במידה וישנן, חשוב לי ששחקני הקהילה ידעו שחושבים עליהם.
אני אישית מתנגד בתוקף למהלך של העמלה על שינוי המיילים \ טלפון \ סיסמא, מה שזה לא יהיה..

זהו צעד שישמיד את המסחר באמיו בצורה סופית , מאחר ו90% מהמסחר באמיו מבוסס על שחקנים מאז ומתמיד.
ועל כך יעידו השחקנים הוותיקים שאני ביניהם כמובן. אתה רוצה סט+הכל ואין לך מספיק נקי? צרף שחקן לעסקה.
אתה רוצה קרדיטים ואין לך מספיק להוסיף? או שאין לך בכלל להוסיף? צרף שחקן ונעשה החלפה.
אתה רוצה שחקן אחר? יאללה, תביא שחקן אחד ונחליף באחר. הכל נע סביב מסחר בשחקנים.
20 קרדיטים עמלה שזה לא סכום בר השגה עבור שחקן שמתחיל מ0.

היות ואנחנו נמצאים בשנת 2021 ועוד רגע ב2022 אין זה סוד שהאמיו הוא כבר לא המשחק הפופולרי שהיה בשנים 2006-2012 . ולא , זה לא באשמת עדכון כזה או אחר. זה באשמת הזמן (אם אפשר להאשים את הזמן). עם השנים התפתחו משחקים יותר מעניינים עם יותר תוכן לקהל הגיימרים והם באופן לא מפתיע מפנים את האנרגיות והזמן שלהם למשחקים יותר מתקדמים עם מנוע גרפי מתקדם יותר, ותוכן מתקדם יותר. זהו דרכו של העולם. האמיו סובל מזה , אבל הרגשות שלנו הן החזקות ביותר ופתאום בבת אחת כמות המחוברים והפעילות בשרת עלתה בצורה דרסטית מחודשים עברו . יש פעילות בזירה, יש סייג'ים עם כמות מצוינת ומהנה, הספוטים שוב מתמלאים והמסחר לא בדיוק חזר אבל מצא את דרכו לחזור ולעמוד על הרגליים. ואז העמלה, זה זבנג אחד גדול למסחר של האמיו . קשה לי מאוד להבין ולקבל איך עדכון כזה נפלא של האתר החדש שנראה מאוד טוב הפך להיות הסיוט של השחקנים. זה התחיל מבעיות עם אימות המיילים וגלש לציפייה מהשחקנים שהדבר יתוקן בזמן הקרוב ובין רגע אחד הפך למשהו שאף אחד לא ציפה לו. תשלום עבור שינוי פרטים. האתר החדש היה נראה כפתח לתחילתו של העידן החדש והחזק של אמיו ישראל בשנת 2021 כנגד כל הסיכויים. ואז... "גזר דין מוות".

אני יכול להבין שיש להוסיף אימות לחשבון - זה בהחלט דבר מאוד מבורך ונכון לאבטחת המשתמש חד משמעית, אבל לא כך לא בצורה הזו.
אליעד זה לא סוד שיש ביני לבינך כבוד גדול ואנחנו לא מכירים מהיום, אני מאוד מעריך ואוהב אותך ואתה יודע את זה. אבל אני פונה אלייך כאן לא כאיש צוות הפעם , לא כפקח משחק, לא כאיש מדיה. כשחקן מן המניין. בבקשה, למעננו , למען הקהילה ולמען השחקנים שכל כך אוהבים את המשחק הזה. תחזרו בכם מההחלטה הזו.

אלוףףף!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 23 שעות Messi אמר:

התלבטתי אם להגיב על המהלך..ועם היד על הלב זה היה יכול להיעשות בצורה פרונטלית.
בכל מקרה אני אקח על עצמי את ההשלכות במידה וישנן, חשוב לי ששחקני הקהילה ידעו שחושבים עליהם.
אני אישית מתנגד בתוקף למהלך של העמלה על שינוי המיילים \ טלפון \ סיסמא, מה שזה לא יהיה..

זהו צעד שישמיד את המסחר באמיו בצורה סופית , מאחר ו90% מהמסחר באמיו מבוסס על שחקנים מאז ומתמיד.
ועל כך יעידו השחקנים הוותיקים שאני ביניהם כמובן. אתה רוצה סט+הכל ואין לך מספיק נקי? צרף שחקן לעסקה.
אתה רוצה קרדיטים ואין לך מספיק להוסיף? או שאין לך בכלל להוסיף? צרף שחקן ונעשה החלפה.
אתה רוצה שחקן אחר? יאללה, תביא שחקן אחד ונחליף באחר. הכל נע סביב מסחר בשחקנים.
20 קרדיטים עמלה שזה לא סכום בר השגה עבור שחקן שמתחיל מ0.

היות ואנחנו נמצאים בשנת 2021 ועוד רגע ב2022 אין זה סוד שהאמיו הוא כבר לא המשחק הפופולרי שהיה בשנים 2006-2012 . ולא , זה לא באשמת עדכון כזה או אחר. זה באשמת הזמן (אם אפשר להאשים את הזמן). עם השנים התפתחו משחקים יותר מעניינים עם יותר תוכן לקהל הגיימרים והם באופן לא מפתיע מפנים את האנרגיות והזמן שלהם למשחקים יותר מתקדמים עם מנוע גרפי מתקדם יותר, ותוכן מתקדם יותר. זהו דרכו של העולם. האמיו סובל מזה , אבל הרגשות שלנו הן החזקות ביותר ופתאום בבת אחת כמות המחוברים והפעילות בשרת עלתה בצורה דרסטית מחודשים עברו . יש פעילות בזירה, יש סייג'ים עם כמות מצוינת ומהנה, הספוטים שוב מתמלאים והמסחר לא בדיוק חזר אבל מצא את דרכו לחזור ולעמוד על הרגליים. ואז העמלה, זה זבנג אחד גדול למסחר של האמיו . קשה לי מאוד להבין ולקבל איך עדכון כזה נפלא של האתר החדש שנראה מאוד טוב הפך להיות הסיוט של השחקנים. זה התחיל מבעיות עם אימות המיילים וגלש לציפייה מהשחקנים שהדבר יתוקן בזמן הקרוב ובין רגע אחד הפך למשהו שאף אחד לא ציפה לו. תשלום עבור שינוי פרטים. האתר החדש היה נראה כפתח לתחילתו של העידן החדש והחזק של אמיו ישראל בשנת 2021 כנגד כל הסיכויים. ואז... "גזר דין מוות".

אני יכול להבין שיש להוסיף אימות לחשבון - זה בהחלט דבר מאוד מבורך ונכון לאבטחת המשתמש חד משמעית, אבל לא כך לא בצורה הזו.
אליעד זה לא סוד שיש ביני לבינך כבוד גדול ואנחנו לא מכירים מהיום, אני מאוד מעריך ואוהב אותך ואתה יודע את זה. אבל אני פונה אלייך כאן לא כאיש צוות הפעם , לא כפקח משחק, לא כאיש מדיה. כשחקן מן המניין. בבקשה, למעננו , למען הקהילה ולמען השחקנים שכל כך אוהבים את המשחק הזה. תחזרו בכם מההחלטה הזו.

אי אפשר לרשום יותר טוב ממה שרשמת

אני מאמין שכל הקהילה לצידך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרף לשיחה

אתה יכול לפרסם תגובה עכשיו להירשם אחר כך. במידה ויש לך משתמש התחבר עכשיו כדי להגיב עם המשתמש שלך.

אורח
הוסף תגובה

×   הטקסט הודבק עם העיצוב שלו.   הדבק את הטקסט ללא העיצוב במקום

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע באופן אוטומטי..   הצג כקישור במקום

×   המידע האחרון שלך שוחזר.   נקה עורך

×   אתה לא יכול להדביק תמונות באופן ישיר. תעלה אותם או שתכניס תמונה מקישור.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• צור חדש...