עבור לתוכן

מכרז על הניק Light
עם שחקן פול לבחירתכם!

giphy.gif

אחיו של הנער שנעלם בפרשת קהילת ברלנד: "רוצה להביא את ניסים לקבר ישראל"


Flash

תגובות מומלצות

מאיר שטרית סיפר כי המשפחה קיבלה ברגשות מעורבים את מעצרם של 2 הגברים והאישה מ"שובו בנים". "שמחים שאנחנו לקראת פתרון, פחות שמחים בגלל שלא בטוח שנמצא את הד.נ.א של אחי". הוא שוחח על התסכול מכך שבעבר החשודים נקטו בטקטיקה של שתיקה, וכך שוחררו ויצאו לחופשי.

מאיר שטרית, אחיו של ניסים שטרית, שהיעלמותו ב-1986 עלתה היום (ראשון) לכותרות, לאחר ששלושת החשודים במעורבות בה, שני גברים ואישה מ"שובו בנים" נעצרו, אמר הערב כי המשפחה נמצאת ברגשות מעורבים. "אנחנו שמחים שאנחנו לקראת פתרון סופי, אבל פחות שמחים בגלל שלא בטוח שנמצא את הד.נ.א של אחי. יכול להיות שתהיה עדות על הרצח, אבל אני רוצה להביא את השאריות של אח שלי לקבר ישראל ולשבת עליו שבעה".

שטרית מספר על התסכול מכך שהחשודים נעצרו בעבר ושוחררו. "אלו אנשים שנעצרו ונקטו בטקטיקה של שתיקה. לפי החוק, אם בן אדם עצור כך וכך ימים משחררים אותו, הם הכירו את החוק והשתמשו בתרגיל, שתקו ויצאו והסתובבו חופשי. לכן אני פונה מעל גבי התקשורת ליועץ המשפטי ולשר המשפטים שהפעם זה לא יקרה, שהמשטרה תקבל גיבוי להאריך את מעצרם גם אם הם לא ידברו. שהם יישארו במעצר ולא יראו אור יום. הם רצחו נער בן 16 ולא עשו חשבון לאף אחד".


"קיבלתי מידע מאנשים מבפנים, אנשים שהיו בשובו בנים ופרשו מיד אחרי כשהם הבינו לאן הדברים הולכים עם משמרות הצניעות, שסיפרו לי שהם חטפו אותו והחטיפו לו מכות". לדבריו, הוא חש תסכול מהתנהלות המשטרה לאורך השנים. "יש שתי אפשרויות או שהמשטרה לא רצתה לפתור או שהיו אנשים לא מתוחכמים במשטרה".

בחודש ינואר 1986 נעלם ניסים שטרית, צעיר חרדי בן 17 לאחר שקבע להיפגש עם מייק, אדם שנפגש עם שטרית וחבריו שבוע קודם לכן. לפי עדויות ופרסומים באותה תקופה, שטרית הותקף באלימות קודם לכן על ידי משמרות הצניעות שפעלו באותה עת ברחוב החרדי. הניסיונות במהלך השנים לאתר את מייק, הגבר האלמוני, נקלעו למבוי סתום.

שני גברים ואישה מקהילת שובו בנים של הרב ברלנד נעצרו היום (ראשון) בחשד למעורבות במקרי רצח והיעדרות שהתרחשו לפני כ-30 שנה באזור ירושלים. לפי החשד, לשלושה היה תפקיד ברצח של אבי אדרי ובהיעלמות הנער ניסים שטרית. מעצרם של השלושה הוארך בשבוע.

לכתבה המלאה לחץ כאן

3294988-46.jpg

נערך על-ידי Flash
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

  • תגובות 1
  • נפתח
  • תגובה אחרונה

עם הכי הרבה תגובות

עם הכי הרבה תגובות

תמונות באשכול

האשכול הזה די ישן, אולי תפתח אשכול חדש במקום להקפיץ את זה?

הצטרף לשיחה

אתה יכול לפרסם תגובה עכשיו להירשם אחר כך. במידה ויש לך משתמש התחבר עכשיו כדי להגיב עם המשתמש שלך.

אורח
הוסף תגובה

×   הטקסט הודבק עם העיצוב שלו.   הדבק את הטקסט ללא העיצוב במקום

  Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע באופן אוטומטי..   הצג כקישור במקום

×   המידע האחרון שלך שוחזר.   נקה עורך

×   אתה לא יכול להדביק תמונות באופן ישיר. תעלה אותם או שתכניס תמונה מקישור.

  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

    אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.


×
×
  • צור חדש...