עבור לתוכן

תחרות הריסטים התחילה!
התחרות תסתיים ב29.12 בשעה 15:30

אביו של הנרצח בפיגוע בירושלים בריאיון בלעדי: "תמיד חי לפי צו מצפונו"


Soul

תגובות מומלצות

אביו של הנרצח בפיגוע בירושלים בריאיון בלעדי: "תמיד חי לפי צו מצפונו"

הובא למנוחות אלי קיי בן ה-26, מדריך הסברה בכותל שעשה את דרכו למשמרת ונורה למוות אתמול בפיגוע הירי בעיר העתיקה • אביו, אבי קיי, סיפר על הילד המצטיין בישיבה שעלה מדרום אפריקה רק כדי להתגייס לצה"ל • "מגיל צעיר מאוד הוא היה מלא מרץ ועם דעות משלו, ידע בדיוק לאן הוא רוצה להגיע"

מאות אנשים הגיעו היום (שני) להר המנוחות בירושלים כדי ללוות את אלי קיי ז"ל בדרכו האחרונה. אביו, אבי קיי, סיפר בריאיון בלעדי ל"מהדורה המרכזית" על הילד שהיה: "הוא היה פשוט ייחודי והיה ילד מדהים. מגיל צעיר מאוד הוא היה שונה, מלא מרץ ועם דעות משלו. הוא היה פיקח מאוד. עשה את מה שהרגיש לו נכון ותמיד חי לפי צו מצפונו".

"הוא היה מוזיקאי נהדר ונהנה מאוד ממוזיקה", הוסיף אביו. "הוא אהב לחגוג ואהב את חבריו. אלי למד בישיבה, שבה הצטיין, ואז החליט שהוא רוצה להתגייס לצבא. הוא ידע בדיוק לאן הוא רוצה להגיע".

רבים מהמשתתפים בלוויה היום לא הכירו את קיי, אבל הסיפור על העולה מדרום אפריקה ששירת כלוחם בצה"ל וגרם למשפחתו לעלות ארצה, גרם לרבים להגיע לבית העלמין. "אני מבקש מכל בן אדם, זה לא עניין של נקמה, זה לא עניין של להעיף עכשיו את איו"ש באוויר, זה עניין של כל בן אדם – לעשות מצווה אחת לזכרו של אחי, לעשות משהו מהותי", ביקש אחיו כתריאל.

קיי, רק בן 26, הניח אחריו הורים ושלושה אחים. הוא עבד כמדריך הסברה בכותל ונרצח בדרכו למשמרת, בעיר שאהב כל-כך ובתפקיד שראה בו שליחות. "זו הדרך שהשם בחר בשבילו ללכת בה, במקום שהוא אהב, בעיר שאותה אהב, ומי יודע – אולי בזכותו אנשים רבים נוספים הגיעו לכאן היום", חתם אביו.

מקור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

  • תגובות 3
  • נפתח
  • תגובה אחרונה

עם הכי הרבה תגובות

עם הכי הרבה תגובות

האשכול הזה די ישן, אולי תפתח אשכול חדש במקום להקפיץ את זה?

הצטרף לשיחה

אתה יכול לפרסם תגובה עכשיו להירשם אחר כך. במידה ויש לך משתמש התחבר עכשיו כדי להגיב עם המשתמש שלך.

אורח
הוסף תגובה

×   הטקסט הודבק עם העיצוב שלו.   הדבק את הטקסט ללא העיצוב במקום

  Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע באופן אוטומטי..   הצג כקישור במקום

×   המידע האחרון שלך שוחזר.   נקה עורך

×   אתה לא יכול להדביק תמונות באופן ישיר. תעלה אותם או שתכניס תמונה מקישור.

  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

    אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.


×
×
  • צור חדש...