עבור לתוכן

תחרות הריסטים התחילה!
התחרות תסתיים ב29.12 בשעה 15:30

האשכול שיקבע כנראה הכל..

Decoy

תגובות מומלצות

אלי אני בצבא וכבר שבוע אנשים נמצאים בבאנים ומכל האשכולות שפתחו הבנתי שאין כבר בן אדם בשרת.. אני אומר לך שאם אתה רוצה שהמשחק הזה לא ימות גם כשתוריד את הבאנים תעשו אשכול מסודר ותורידו את הבאנים..

כל הקהילה מחפשת תשובות ואין מענה מהצד שלכם, אני יודע שלא כל הצוות יודע מה הסיבה, אבל לתת באן לכל השחקנים בשרת זה ממש לא פתרון אלא גומר את המשחק, במיוחד שהוספתם חוקים לסייג' שלא כולם קיבלו את זה בטוב..

אני מבין שאתה עורך בדיקות יום ולילה בשרת, ואני חוזר היום מהבסיס עם קצת חשק לשחק באמיו ולא אוכל להתחבר כי יש באן לא רק לי אלא לכמעט כל השרת, אני מבין שצריך לבדוק הכל אבל אם נהיה ריאליים המקרה קרה ואי אפשר לשנות כלום הבן אדם דפק תשרת ונעלם לכולם, אז להשאיר את כולם בבאן זה לא פתרון, אתה יכול להוריד את הבאנים ולהמשיך בבדיקות שלך, כי את החפצים שאנשים קנו בכסף אתה לא תיקח מהם אז לא עשית בזה כלום, שוב זה העבודה שלך ואני מבין, אבל השרת לא במצב של לקבל כזאת מכה ושהוא יוכל לעמוד שוב על הרגליים, גם ככה השרת צולע.

יש לך לוגים של טריידים, צאטים, הכל, ובסופו של דבר כל מה שאתה תצטרך יש לך, אז אולי תהיה לך קצת יותר עבודה אם תשחרר את הבאנים, אבל לפחות השרת לא ימות.. כולם כבר מדברים על פרישה ושנמאס להם כל פעם מחדש שדברים כאלו קורים, אני חושב שצריך להיות פיצוי לשחקנים שאיבדו שבוע שבו יכלו להתאמן, לסחור ועוד.. כי אם לא תורידו את הבאנים ביום יומיים הקרובים השרת הולך ככל הנראה למות בין אם תגיד שכן או לא, מדבר איתך בן אדם מהקהילה ושחקן וותיק באמיו.

אכפת לי מאוד מהשרת והקהילה ובגלל זה אני פונה אליך ומבקש שתוריד לכולם כרגע את הבאנים כדי שהשרת לא ימות, תשאיר את השחקן שלי כרגע בבאן עד לבירור אני לא רוצה שכולם יסבלו, כמו כולם גם אני נקלעתי לסיטואציה עם הבחור ששמו במשחק PunishYou וסביר להניח שבגללו כל השרת סובל כולל אני. אני רוצה להיות הבוגר כי אין טעם שכולם ישארו בבאן עד שתיהיה תשובה באמת שמי יודע כמה זמן בכלל ייקח.

אני מפנה את האשכול הזה לאלי ואליעד בלבד! @Judge @Eliad

מבקש מכל הגיאמים והפקחים שתכבדו זאת, לא אישי נגדכם או משהו חלילה.

אני הבן אדם שהיה הכי עמוק בתוך הנושא הזה, אני בשיחות בווצאפ ובטלפון עם אלי כדי לפתור את הבעיה הגדולה הזאת וחשוב לי להעביר לפורום שכל הקהילה גם תראה ותאמר מה שעל ליבה, כדי שלא כל ההשקעה של השרת ושלנו הקהילה תלך לפח.

מוסיף ומציין, אלי אני יודע שאתה עובד סביב השעון כדי לפתור את העניין ואני רוצה לומר לך תודה בשם הקהילה או לפחות בשמי.

אני מצפה לקבל תשובה הוגנת או תגובה מעשית בנושא הבאנים והפיצויים שמגיעים לנו הקהילה על כך..

• תודה 7
  • עצוב 1
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האשכול הזה די ישן, אולי תפתח אשכול חדש במקום להקפיץ את זה?

הצטרף לשיחה

אתה יכול לפרסם תגובה עכשיו להירשם אחר כך. במידה ויש לך משתמש התחבר עכשיו כדי להגיב עם המשתמש שלך.
שים לב: התגובה שלך תצטרך אישור מנהל לפני שהיא תוצג.

אורח
הוסף תגובה

×   הטקסט הודבק עם העיצוב שלו.   הדבק את הטקסט ללא העיצוב במקום

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע באופן אוטומטי..   הצג כקישור במקום

×   המידע האחרון שלך שוחזר.   נקה עורך

×   אתה לא יכול להדביק תמונות באופן ישיר. תעלה אותם או שתכניס תמונה מקישור.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• צור חדש...