עבור לתוכן

תחרות הריסטים התחילה!
התחרות תסתיים ב29.12 בשעה 15:30

מדריך לאוטו קליקר

תיאור

הסברים מפורטים על הקליקר במשחק

מדריך לאוטו קליקר:

הסבר מזה אוטו קליקר:

אוטו קליקר היא תוכנה המאפשרת לנו תקיפה אוטומטית למשך זמן ארוך בלי צורך ממשי ללחוץ בעכבר לדוגמה אם אנחנו רוצים להישאר AFK לילה/למשך זמן מסויים אנחנו משתמשים באוטו קליקר והוא מתקיף אוטומטי עד שאנחנו רוצים להפסיק אותו כיום אין צורך להוריד את התוכנה התוכנה נמצאת כבר בתוך המשחק ומה שנותר לכם המשתמשים זה רק להשתמש בו

אופן השימוש באוטו קליקר: 

אז ככה אחרי שהסברתי לכם מזה אוטו קליקר מה שנותר לי זה רק להסביר לכם איך להשתמש בו :) 

f6=תקיפה אוטומטית-מזיז את העכבר לכמה מקומות ולא נתקע בנקודה אחת

f7=תקיפה בנקודה אחת בלי שהעכבר יזוז

f8=ביטול אוטו קליקר

f9=פתיחת טבלה ליה אני הפרט בהמשך למטה

f10=פתיחת יוזר כלומר עוד משתמש אם אתם מעוניינים לשחק בעוד משתמש בנוסף לזה שאתם כבר משחקים איתו אתם לוחצים על כפתור זה ויפתח לכם הדבר הבא: 

unknown.png

על מנת להפעיל את היוזר אתם לוחצים yes וזה יפתח לכם את התפריט של האמיו בנוסף לזה שכבר פתוח לכם ותוכלו לשחק עם עוד שחקן בתנאי שהוא נמצא במשתמש אחר ולא באותו משתמש שאתם משתמשים בו 

הערה: שימו לב שעם תפתחו יוזר המשחק יעבוד פחות חלק כל מחשב לפי יכולתו אם אתם נלחמים עם משהו עדיף בלי יוזרים

תמונה להמחשה:

בצד ימין זה השחקן שכבר פועל לי צד שמאל אם אני מעוניין להיכנס עכשיו למשתמש אחר באמיו 

unknown.png

f11=מעבר בין היוזר למשתמש שלכם כל פעם שתלחצו על הכפתור הזה אתם תשלטו במשתמש שאותו אתם רוצים במקום ללחוץ למטה בסרגל ולהעביר כל פעם פשוט תלחצו על f11 וזה יעביר אתכם לדף השני

f12=הורדת המשחק מן המסך ברגע שתלחצו על הכפתור הזה המשחק ימשיך לפעול לכם כרגיל אבל לא תראו אותו אם תרצו שוב לראות אותו תלחצו שוב פעם f12 והמשחק יופיע לכם שוב פעם במסך המחשב

הסבר על הטבלה:

ספויילר

הטבלה היא בעצם ההגדרות של האוטו קליקר יש לכם אפשרות לבחור את ההגדרות לכל דמות במשחק  לילית, לורד, אמגי, ביקי, וקוסם

unknown.png?width=935&height=526

על מנת לבחור את הדמות שבה אתם רוצים לבחור את ההגדרות אתם צריכים ללחוץ על Character Class ולבחור את הדמות שאתם מעוניינים לשנות בה את ההגדרות

על מנת להפעיל את כל הגדרה תלחצו על הריבועים הקטנים וזה יסמן לכם אותם בוי (V) אם תרצו לבטל אז לחיצה עוד פעם שלא יהיה וי בריבוע 

אם תלחצו Ok ההגדרות ישמרו

תלחצו cancel ההגדרות לא ישמרו

(Enable auto-pick up (press 'SPACE'-אם תפעילו את ההגדרה הזאת  השחקן שלכם יאסוף כל מה שסביבכם לא משנה איזה חפץ זה (הוא לא יסתובב לכם באמצע האפקי זה משתמש ברווח)

Enable auto-repair-אם תפעילו את ההגדרה הזאת כל חמש עשרה דקות השחקן שלכם יתקן את החפצים שאתם לובשים (לא מומלץ להפעיל אותה כי כאן זה יגרום לכם לבעיות בתזוזה)

('Enable auto-heal (press 'Q-אם אתם תפעילו את ההגדרה הזאת השחקן שלכם ישתמש בשיקוי חיים בתדירות שתבחרו 

Auto-heal time-ההגדרה הזאת היא בעצם התדירות של השימוש בשיקוי חיים המספר שתבחרו מייצג בעצם את כמות השניות שהאוטו קליקר יחכה בזמן השימוש של השיקוי הבא אם תבחרו 2 האוטו קליקר יחכה 2 שניות לפני שישתמש בעוד שיקוי אם תבחרו 3 אז 3 שניות וכך הלאה האפשרויות לבחירה הם: 2,3,5,7,10,15

Auto-type '/re off command-אם תסמנו את ההגדרה הזאת בוי השחקן שלכם יכתוב פקודה שהיא בעצם גורמת לכך שלא יוכלו לשלוח להם קרבות פארטי מסחר וכול" 

למה זה שימושי לי? אם אתה משתמש באוטו קליקר ולא שם את הפקודה הזאת שחקנים יכולים לעצור לך את השימוש בו בכך שישלחו לך קרב, פארטי, מסחר 

ניתן להשתמש בפקודה על ידי כתיבת הטקסט הבא: /request off-זה בעצם עושה את אותו פעולה וגורם לכך שלא יוכלו לשלוח לכם קרב מסחר פארטי

אם אתם רוצים לבטל אתם יכולים לכתוב את הטקסט הבא: /request on שהוא מבטל את את הפקודה /request off 

אין צורך ממשי להשתמש בטבלה בשביל זה אבל זה יותר נוח 

הסבר על הגדרות ללורד:

ספויילר

Attack skill slot-זה בעצם לבחור אם איזה מתקפה אתם מעוניינים שהלורד יתקוף שימו לב שלא מדובר במתקפה של החיות אלה רק של הדמות עצמה

מה מציינים המספרים ?- המספרים מציינים את מספר ההתקפה שלכם 

תלחצו במתקפות שלכם בשחקן ותראו איזה מספר מתקפה יש לו ולפי זה אתם יכולים לבחור 

לא מופיע לכם מספר במתקפות ? תלחצו על מתקפה שיפתח לכם החלון של כל המתקפות תלחצו לחיצה ארוכה על ctrl ועל המתקפה שאתם רוצים לבחור לה מספר ותלחצו על המספר שאתם רוצים להגדיר את המתקפה 

תמונה להמחשה:

18e73a8ca0d512e2b3b12a19af1bd7c1f00e728e

רואים מופיע לי הטבלה אז אני יכול לבחור איזה מתקפה אני רוצה להגדיר לה מספר ולבחור 

Critical Damage' skill slot'-אם אתם מעוניינים להשתמש בבאף לורד אם כן אתם מסמנים וי ובוחרים במספר שמופיע לכם בו הבאף של הלורד אם הבאף שלי מופיע במספר 3 אני יבחר ב-3

No-dick margin from screen edge-המרחק שאליו אתם רוצים שהעכבר יגיע כשאתם משתמשים באפשרות f6 אז העכבר זז לכל מיני מקומות עד גבול מסויים המספר שתבחרו בעצם קובע את הגבול של התזוזה בעכבר עדיף לכם להשתמש ב 70 על מנת שהלורד יתקוף את המפלצות ולא יזוז לכם באמצע האפקי

הסבר על ההגדרות של הלילית:

ספויילר

ללילית יש שני הגדרות אחד ללילית שהיא לוחמת ואחד ללילית שהיא נותנת באפים זה תלוי בצורך שלכם באותו רגע

ENERGY ELF-זה בעצם ההגדרות של לילית באפים

תמונה:

Aglily Elf-זאת לילית תוקפת

תמונה:

הסבר על ההגדרות של לילית באפים/ENERGY ELF

Damage skill slot-אם אתם מעוניינים להשתמש בבאף כוח תסמנו את ההגדרה הזאת בוי ותבחרו את המספר שמופיע לכם בו הבאף 

לא יודעים איך לבחור מספר מתקפה ? -תלחצו על מתקפה במקש השמאלי שיפתח לכם כל האפשרויות של השחקן תעמדו עם העכבר על המתקפה שתרצו להגדיר לה מספר תלצו ctrl לחיצה ארוכה ותלחצו על המספר שתרצו להגדיר לו

Defentce skill slot-אם אתם מעוניינים להשתמש בבאף הגנה אז תסמנו את ההגדרה הזאת בוי ותבחרו את המספר שמופיע לכם הבאף

Healing skill slot-אם אתם מעוניינים להשתמש בבאף חיים תסמנו את ההגדרה הזאת בוי

party number-מספר חברי הפארטי שאתם אם אתם שלושה אנשים בפארטי תבחרו שלוש אם אתם שתים אז תבחרו שתים וכך הלאה

מדריך לאלף תוקפת/ Aglily Elf

Tripple Shot' skill slot'-איזה מתקפה אתם מעוניינים שהאלפית שלכם תשתמש אתם פשוט בוחרים במספר המתקפה שאתם רוצים עדיף לכם בלילית לשים מתקפה משולשת על מנת שתפגע בכמה מפלצות

InFinity Arrow skill slot-מה שכתוב כאן זה בעצם סוג של באף של חצים אינסופים אך באמיו שלנו הדבר לא קיים ואתם תמיד תצטרכו לדאוג שהלילית שלכם תצייד עם חיצים 

אז מה אנחנו עושים עם הגדרה הזאת? מה שעדיף לנו בתור שחקנים לעשות זה לסמן את ההגדרה הזאת בוי ולשים את המספר של הבאף כוח שלנו על מנת שהלילית שלנו תביא לעצמה באף כוח ותוריד יותר למפלצות

Change attack direction time- אפשרות זאת רלוונטית אם אנחנו משתמשים f6 ההגדרה הזאת בעצם אומרת כל כמה זמן אתם רוצים שהלילית שלכם תשנה את כיוון המיקום שבו היא יורה

הסבר על ההגדרות של לוחם:

ספויילר

Attack skill slot-זה בעצם לבחור אם איזה מתקפה אתם מעוניינים שהביקי שלכם יתקוף, לביקי כדאי לכם שיסוע מסובב

לא מופיע לכם מספר במתקפות ? תלחצו על מתקפה שיפתח לכם החלון של כל המתקפות תלחצו לחיצה ארוכה על ctrl ועל המתקפה שאתם רוצים לבחור לה מספר ותלחצו על המספר שאתם רוצים להגדיר את המתקפה 

Greater Fortitude' skill slot'-אם תסמנו וי בהגדרה הזאת הביקי שלכם ישתמש בבאף חיים שימו לב לבחור וי ולבחור את המספר של הבאף חיים שלכם אלה אם אתם מעדיפים שהשחקן שלכם ישתמש במתקפה אם אתם מעוניינים שהשחקן ישתמש במתקפה תבחרו את המספר של המתקפה 

Attack distance-אופציה זו רלוונטית שאתם משתמשים ב f6 הגדרה זו בעצם בוחרת את את המרחק שבו העכבר שלכם יסתובב 

הסבר על ההגדרות של קוסם:

ספויילר

Attack skill slot-זה בעצם לבחור אם איזה מתקפה אתם מעוניינים שהקוסם שלכם יתקוף

Mana Shield' skill slot'-אם אתם מעוניינים שהקוסם שלכם ישתמש בבאף ההגנה שלו תלחצו כאן וי ותבחרו את המספר של הבאף שמופיע אצלכם אתם יכולים לבחור שזה יעשה עוד מתקפה אבל זה פחות עוזר לנו בקוסם

Attack distance-אופציה זו רלוונטית לנו שאנחנו משתמשים ב f6 זה בעצם מגדיר לנו גבול תזוזה לעכבר 

הסבר על ההגדרות של אמגי:

ספויילר

Change attack direction time- אפשרות זאת רלוונטית אם אנחנו משתמשים f6 ההגדרה הזאת בעצם אומרת כל כמה זמן אנחנו רוצים שאמגי שלנו ישנה את כיוון המתקפה שלו

זה כל המדריך מקווה שאהבתם שמתי בכוונה דברים פה בספויילר על מנת שיהיה לכם יותר נעים בעין כל אחד מוזמן להיכנס לספוילרים לפי הצורך שלו

יש לכם הערות ? משהו לא ברור ? תכתבו לי ואני ישמח לתקן ולענות לכם :) 

תגובות משתמשים

תגובות מומלצות

עדיין לא נוספו תגובות.

הצטרף לשיחה

אתה יכול לפרסם תגובה עכשיו להירשם אחר כך. במידה ויש לך משתמש התחבר עכשיו כדי להגיב עם המשתמש שלך.

אורח
הוסף תגובה

×   הטקסט הודבק עם העיצוב שלו.   הדבק את הטקסט ללא העיצוב במקום

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע באופן אוטומטי..   הצג כקישור במקום

×   המידע האחרון שלך שוחזר.   נקה עורך

×   אתה לא יכול להדביק תמונות באופן ישיר. תעלה אותם או שתכניס תמונה מקישור.

• צור חדש...